Важливо знати:
1. 6 переваг наливних підлог
2. Будьте уважні з вибором підрядника!
3. Фото наливних підлог від Newstroy
4. «Підводні камені» дешевої підлоги
5. 6 пунктів Вашої впевненості в бездоганності кінцевого результату
6. Які заходи дозволять Вам знизити вартість наливних підлог

6 переваг наливних підлог

Сьогодні безцементна стяжка стає все більш популярною. Її можна робити на кухні, у ванній і, звичайно, в інших кімнатах. Наливні підлоги в Києві дозволяють:

1
швидко закінчити монтаж підлоги, включаючи укладання покриття;;

2
позбутися від пилу, оскільки вони антистатичні;

3
мати підвищену твердість стяжки;

4
не боятися намокання і пожежі;

5
стяжка легко здійсненна;

6
на них не заводяться грибки і не розмножуються комахи.

А ще це ідеально випрасувана поверхню. Наливні підлоги в квартирі (інші їх назви – епоксидні, полімерні) є основою для 3D підлоги, що дозволяє створити унікальний інтер’єр. Таким чином Ви можете отримати не просто акуратне підлогове покриття, але по правді декоративні підлоги, які можуть стати головним акцентом в інтер’єрі Вашої кімнати. Замовте наливні підлоги 3d, недорого.


Будьте уважні з вибором підрядника!

Зателефонуйте до нас прямо сьогодні ж або тут же на сайті залиште заявку! Адже нам можна довірити наливні підлоги для будинку, як нікому іншому в Києві. За майже 11 років ми виконали вирівнювання статі за цією технологією в приміщеннях киян і жителів регіону більше 3,5 тисяч разів! І не отримали жодної рекламації . Загляньте, будь ласка, на нашу сторінку відгуків , і самі переконаєтеся в цьому.

Як тільки Ви подзвоніть, до Вас тут же приїде безкоштовно виконроб, який виміряє Ваш пол, і вирахує кінцеву вартість. Якщо Ви побажаєте зробити на підлозі об’ємне зображення, можете залишити заявку, і наші дизайнери запропонують Вам будь-які варіанти. Замовте укладання наливних підлог під ключ.

Після того, як Ви приймете остаточне рішення, який саме поліуретановий підлогу бажаєте бачити у своїй квартирі, за нами залишиться закупівля матеріалів та укладання полімерної підлоги Вашої мрії.


Фото наливних підлог від NewStroy

[fancygallery id=”9″ album=”17″]

«Підводні камені» дешевої підлоги

Наливна підлога в квартирі варто замовити не тому підряднику, який виконає цю роботу за демпінговими цінами, а тому, який має досвід і відповідає за якість . Адже Ви напевно чули, що наливна підлога зробити простіше простого.

Але, швидше за все, не інформовані, що заливка такого покриття вимагає скрупульозної і відповідальної підготовки. Розумієте, якщо такі роботи будуть зроблені недобросовісно, то наливна підлога видалити занадто складно, а виправити що-небудь взагалі неможливо – таке пристрій даного покриття. Замовте монтаж теплої підлоги під плитку в Києві.

Адже перш ніж почати заливку, слід скрупульозно зачистити основу, відбити по периметру знизу стіни на висоту 25 мм, і нанести відповідну ґрунтовку. Крім того, така стяжка не повинна мати раковин і пір. А це можливо лише, якщо майстер сумлінно стирається підлогу шипованним аераційним валиком.


6 пунктів Вашої впевненості в бездоганності кінцевого результату

Тому, зателефонуйте до нас скоріше , і ми зробимо для Вас наливну підлогу з дотриманням всієї технології . Адже для Вашого спокою ми надамо Вам договір с такими пунктами:

1
кількість необхідного будматеріалу прорахована і незмінна;

2
на час ремонту Ваша квартира забезпечується безкоштовною страховкою;

3
вартість ремонту фіксована і не підлягає коригуванню;

4
для того, що б Ви були інформовані, як рухається робота, щодня на Ваш е мейл надійде відеозвіт;

5
гарантія на заливні підлоги – 8 років;

6
якщо Вас не влаштує наша робота або буде затримка кінцевого терміну, Ви отримаєте грошову компенсацію.

Визнайте, такий договір дозволить Вам все 20 років, як це передбачив виробник наливних сумішей, лише милуватися своїми статями. Та й під час ремонту отриматизадоволення від швидкої і якісної роботи. Замовте вирівнювання підлог в Києві.


Які заходи дозволять Вам знизити вартість наливних підлог

Вартість Вашої підлоги буде цілком доступною . Крім того, з огляду на, що суміші для наливної підлоги і грунтовки мають більш високу вартість, ніж піщано – цементний розчин, ми закупимо для Вас будматеріали у наших постачальників, з якими ми працюємо постійно і маємо значні знижки на всю будівельну продукцію . Таким чином наші ціни, за якими ми можемо закупити матеріали для роботи над Вашим проектом часто нижче, ніж середньостатистичні роздрібні розцінки на будівельні матеріали. Замовте ремонт підлог у будинку під ключ.

А, крім того, Ваше замовлення буде мати особливу знижку – за знайомство. Та й всі наступні звернення зможуть лише збільшувати відсоток. Такі заходи дозволять Вам істотно заощадити кошти при замовленні наливних підлог, вірно?

Дивіться наш прайс лист, фото з портфоліо і скоріше зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом ! Адже Ваші підлоги повинні багато років бути ідеальними!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...