$

Чорновий ремонт Київ дуже важливий, оскільки за допомогою нього готують стіни, підлоги та стелі для подальшого чистового оздоблення. Всі поверхні при чорновому ремонті вирівнюють, в деяких випадках змінюють всю електропроводку та старі комунікації (водопровідні та каналізаційні труби, системи вентиляції й кондиціонування, а також опалення). Чому чорновий ремонт однокімнатної квартири значущий? Від проведених процедур залежить якість подальших заходів в житловій площі. У цій статті Ви дізнаєтеся про ціни на чорновий ремонт Київ етапи, підготовку, терміни, основні переваги та недоліки.

черновой вариант квартиры

Чорновий ремонт: вартість

Ціни на чорновий ремонт Київ в різних компаніях розрізняються. Будівельна фірма NewStroy, в якій працюють кваліфіковані фахівці, пропонує чорновий ремонт Київ за найдоступнішою ціною. Скільки грошей потрібно на чорновий ремонт квартири? Вартість чорнового ремонту з матеріалами – від 2500 грн за м2. У неї входить досить багато процедур:

 • демонтаж старого оздоблення, комунікацій; 
 • роботи з електрикою, а саме: збірка щитів, установка підрозетників та прокладка кабелів; 
 • оштукатурювання й шпаклювання стін; 
 • стяжка підлоги; 
 • заміна та монтаж нової сантехніки.

Не забувайте про найголовніше – ціна ремонту з чорновим оздобленням, як правило, відповідає якості. Хоч низька вартість маніпуляцій і здається вельми привабливою, це не означає, що Ви отримаєте якісний результат на роки вперед. 

Якщо Ви бажаєте, щоб чорновий ремонтКиївслужив вам довгий час, не вибирайте будівельні організації, що формують зовсім вже низькі ціни. Краще один раз заплатити багато та не переробляти по кілька разів. Після того, як розібралися з питанням, скільки коштує ремонт в чорновій квартирі, пора переходити до термінів, переваг та недоліків ремонту чорнових квартир.

черновая отделка что включает

Чорновий ремонт: терміни, переваги та недоліки

Багато перед ремонтом з чорновим оздобленням замислюються, від чого ж залежать терміни, тому що хочеться закінчити все якомога раніше? На них впливає безліч факторів, про які Ви зараз дізнаєтеся.

 1. Співробітники, їх досвід, кваліфікація. Буває так, що майстри витрачають час на певний захід, щоб домогтися максимального результату. Деякі роблять необхідне блискавично, але якість залишає бажати кращого.
 2. Наявність чітко обговореного та виконаного проекту. Якщо він буде затверджений без різних змін, то чорновий ремонтКиївзакінчиться швидше.
 3. Чим більше площа приміщення, тим більше часу займе ремонт.
 4. У холодну пору року виникають проблеми з опаленням в житлових будинках. Особливо актуально це в осінньо-зимовий період. Державні вихідні та святкові дні, правила, що регулюють проведення ремонтних процедур уповільнюють процес.
 5. Вибрані технології. Спрямовані на ефективне виконання роботи, тривалість їх різниться.

Чорновий ремонт має безліч плюсів. Що входить в переваги чорнового ремонту? 

 1. У порівнянні з іншими видами його ціна менше, здійснюється швидше. 
 2. Чорнове оздоблення дозволяє утеплити будинок, посилити ефективність вентиляції.
 3. Як відомо, чорновий ремонт – це не остаточна маніпуляція для досягнення комфортних умов. Але він дає можливість підготувати всі поверхні для вирівнювання, фарбування та ін.
 4. Чорнове оздоблення захищає стіни, стелі, підлоги від попадання вологи та інших шкідливих впливів.               
 5. Іноді, купуючи квартиру, можна помітити на поверхнях дефекти (тріщини та нерівності). Саме чорнове оздоблення допомагає приховати їх.
 6. Якщо Вам не сподобалася планування, на етапі чорнового ремонту допускається внесення змін.

Незважаючи на те, що у чорнового ремонту багато плюсів, він все ж має деякі мінуси.

 1. Чорновий ремонт виглядає не особливо привабливо. Тому після закінчення не можна відразу ж заселитися в будинок. Далі – перехід до чистового оздоблення.
 2. При проведенні утворюються пил та будівельне сміття.

Ви ознайомилися з термінами, перевагами, недоліками, тепер можете приступати безпосередньо до чорнового ремонту.

 черновая отделка с чего начать ремонт

Чорнове оздоблення квартири: з чого почати?

З чого починається ремонт у квартирі з чорновим оздобленням? З підготовки. Спершу Вам слід ретельно підготуватися: знайти бригаду фахівців, скласти кошторис, розрахувати вартість. Правильно обрана команда та грамотний кошторис – запорука успіху.                                                          

 1. Чітко позначте свій бюджет. Пропишіть вартість будматеріалів та процедур (окремо), що проводяться майстрами. Однак, навіть такий документ рекомендується довірити професіоналам.
 2. Виберіть будівельну компанію. Для цього почитайте відгуки, що залишені реальними клієнтами. Також варто відвідати форуми, де люди діляться своїми враженнями про послуги фірми.                                                                                       

Якщо відповідально підійти до чорнового ремонту під ключ, Ви будете впевнені, що він вийде якісним.

Чорновий ремонт покроково

Чорновий ремонтКиївскладається з п’яти етапів.                

 1. З чого почати ремонт квартири з чорновим оздобленням? Насамперед формують дверні прорізи та зводять міжкімнатні перегородки. Як правило, перегородки між кімнатами й дверні прорізи роблять з цегли, піноблоку або навіть пазогребня. Якщо Ви хочете закінчити чорновий ремонт Київ швидше, зводите конструкції з пазогребня або піноблоку, оскільки цегла займає набагато більше часу.                       
 2. Далі – електрика. По всьому будинку або квартирі прокладають електричну проводку. Це можна зробити трьома способами: відкритим, прихованим або ж комбінованим. Якщо ви вибрали відкритий спосіб, то кабель прокладають в коробах, а для кріплення проводів використовують скоби. При прихованому методі дроти монтують в стіну (так само в стелях, під підлоговим покриттям та за гіпсокартоном). У комбінованому варіанті поєднується прихований й відкритий.
 3. Заливка стяжки потрібна для вирівнювання підлоги перед укладанням покриття, підвищення до необхідного рівня, поліпшення звукоізоляційних та теплоізоляційних властивостей, підвищення міцності поверхні. Всього існує три види стяжок: бетонна (або цементна), самовирівнююча, суха. Цементна вважається найлегшою, міцною. Самовирівнююча стяжка – сучасне та популярне рішення. Рівномірно розподіляється по підлозі, за рахунок чого він стає ідеально рівним й гладким. Сухий тип не вимагає спеціальної суміші. Тут застосовуються спеціальні матеріали з гіпсоволокна. Має безліч плюсів, а саме: стійка до вогню, не викликає труднощів при укладанні, екологічно чиста.
 4. Як правило, стіни та стелі не завжди бувають рівними. Тому для вирівнювання застосовується штукатурка. 
 5. Обшивка гіпсокартоном – фінальний етап, після якого чорновий ремонт закінчується. Подібні конструкції отримали величезний попит, оскільки вони здатні кардинально змінювати форму та розмір кімнат. Щоб зробити житло унікальним та привабливим, рекомендується обладнати колони й виступи.

Після закінчення даних заходів чорнового ремонту фахівці нашої будівельної компанії переходять до інших процедур. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і наш менеджер з Вами зв’яжеться. Він надасть детальну консультацію та відповість на питання.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...