$

Чистова обробка — завершальний етап ремонту, після, якого власник може в’їхати в квартиру для проживання. Його якість оцінюється по тому, наскільки грамотно підібрана фарба і шпалери, розставлені колористичні акценти, сполучені між собою обробні матеріали, підібрані і розміщені усі предмети меблів і техніка. Тому чистовий ремонт тісно пов’язаний з дизайнерським рішенням і комплектацією — вибором і закупівлею всього необхідно для виконання обробних робіт і впровадження інтер’єру в життя. Як і чорнову і передчистову обробку, чистовий ремонт квартири краще довірити фахівцям. Компанія NewStroy виконає чистовий ремонт у будинках старого зразка і в новобудовах в Києві за доступною ціною і в оперативні строки.

 чистовая отделка от застройщика

Будь-який чистовий ремонт в Києві, в квартирі виконуються в декілька послідовних етапів:

 • огляд кожного приміщення і виміри;
 • оцінка об’єму і складання плану;
 • підбір матеріалів для обробки кожної з поверхонь;
 • підрахунок кошторису;
 • закупівля матеріалів;
 • виконання оздоблення (чистовий ремонт);
 • прибирання квартири і здача об’єкту замовникові.

Кошторис на ремонт квартири з чистовою обробкою узгоджується із замовником і тільки після цього майстра приступають до роботи.

Основні етапи чистового ремонту

Чистовий ремонт квартири в Києві виконується з ціллю— зробити житло естетично привабливим і комфортним для проживання. Як правило, чистовий ремонт припускає виконання наступного переліку заходів:

 1. Брудні роботи. Сюди входить заміна проводки, укладання плитки в санвузлі, ванні, кухні, монтаж сантехнічних приладів і заміну трубопроводу.
 2. Ремонт стель. Якщо ремонт під чистову обробку виконується в новобудові, то краще віддати перевагу натяжним полотнам або гіпсокартону, це пов’язано з тим, що будинок схильний до усадки. Єдиний нюанс — висота стель буде нижча у зв’язку з технологією монтажу такої обробки. Для будинків старого зразка підійде будь-яка обробка стельового простору.
 3. Обробка стін. З найпопулярніших варіантів: фарбування, обштукатурювання стін, обклеювання шпалер, монтаж декоративних панелей.
 4. Монтаж покриття на підлогу. Тут вибір досить великий : лінолеум, паркет, ламінат, плитка. Все залежить від призначення кімнати і передбачуваного навантаження на покриття. Декоративне підлогове покриття укладається на сухе, мокре або напівсухе стягування.
 5. Завершальні штрихи. Після повного висихання обробних матеріалів можна приступати до монтажу міжкімнатних дверних конструкцій, розеток, освітлювальних приладів, розсташування побутової техніки і меблів.

Після цього ремонт квартири з чистовою обробкою можна вважати завершеним. Починаючи подібні роботи, одним з важливих питань виступає вартість такого заходу. На ремонт під чистову обробку ціна в Києві залежить від площі квартири, типу самого житла (новобудова або квартира старого зразка), ціна усіх матеріалів, роботи, меблів і побутової техніки.

 предчистовая отделка это

Основні нюанси вибору матеріалів

Виконуючи чистовий ремонт в Києві краще придбати відразу необхідну кількість обробних матеріалів з невеликим запасом. Оскільки в ході ремонту шпалер або фарби може просто не вистачити, і немає гарантії, що вдасться їх, потім докупити, і вони не відрізнятимуться по відтінку і ціни.

Сьогодні ринок в Києві пропонує широкий асортимент матеріалів для обробки кожного приміщення: декоративні панелі, керамічна плитка, ламінат, паркет, фарба, шпалери. Виконуючи ремонт під чистову обробку, ціна також залежатиме від якості облицювання і країни-виробника. 

Як правильно вибрати шпалери

Шпалери — це один з найбільш популярних типів обробки, ціна на них відносно не велика, представлені в широкому асортименті і підходять для обробки будь-якої кімнати окрім санвузла і ванни. Від їх якісних характеристик залежатиме не лише ціна, але і термін їх служби і те наскільки добре вони збережуть свої первинні естетичні якості. При їх виборі слід орієнтуватися на наступні моменти:

 • показник щільності;
 • стійкість до вологи;
 • екологічна інертність;
 • вогнестійкість;
 • ціна.

Добре якщо матеріал буде стійким до дії ультрафіолету, тобто не втрачатимуть колір в процесі експлуатації. Ще одним плюсом такого покриття є можливість поєднання декількох видів, а в той же час і зонування приміщення, а також доступна ціна. Це особливо актуально при виконанні ремонтних операцій в квартирах-студіях, де одне приміщення вміщує в собі, приміром, вітальню і кухню.

Сьогодні можна купити в Києві флізелінові, вінілові, паперові, акрилові, рідкі, а також шпалери під фарбування. Вибір залежить від переваг власника, закладеної торби фінансів на їх купівлю і призначення конкретної кімнати. При виборі треба враховувати ширину шпалер, від цього залежатиме кількість потрібних рулонів і оперативність обробки стін. Правильний вибір обробних матеріалів дозволить зробити чистовий ремонт швидко і за розумною ціною.

чистовой ремонт это

Ламінат або паркет: що краще

Обидва матеріали відрізняються довговічністю, привабливим зовнішнім виглядом, технологічністю монтажу (одна планка заводиться під другу під певним кутом) і доступною ціною. Розрізняються між собою ламінат і паркетна дошка матеріалом виконання. Ламінат за своєю суттю – це спресована тирса деревини. Тоді як паркет складається з декількох шарів деревини, скріплених між собою.

Залежно від якісних характеристик ламінат ділитися на декілька класів. Найосновнішим критерієм такого матеріалу є його твердість, а значить і стійкість до механічних ушкоджень (подряпинам і вм’ятинам), ціна знаходиться в середньому діапазоні. 

Твердість паркетної дошки може мінятися, це пов’язано з неоднорідністю структури натурального дерева. А це означає, що паркет легше схильний до подряпин, вм’ятин, приміром, від каблуків, ніжок меблів, активних ігор дітей. Враховуючи цей чинник ламінат надійніший і довговічніший, але ціна його вища. При цьому паркетна дошка має менший відсоток теплової втрати, тобто по ньому комфортніше ходити, особливо в зимовий час.

Вибираємо фарбу для стелі і стінних поверхонь

Якщо чистовий ремонт виконується в квартирі в новому будинку і є побоювання його усадці, то краще віддати перевагу фарбі в якості обробки для стінного і стельового простору. Сучасні фарби відрізняються не лише широким вибором кольорів, але і по фактурі, текстурі, що відкриває можливості для всіляких дизайнерських рішень. Ціна їх залежить від виробника, об’єму, призначення.

Для стінних поверхонь, виконуючи чистовий ремонт дизайнери часто віддають перевагу саме матовим фактурам, адже вони служать хорошою основою для майбутнього інтер’єру. За бажання можна звичайно придбати і напівматову або глянцеву. Тут все залежить від стилістики оформлення приміщення. Ще одна перевага фарби – це технологічність і оперативність нанесення, а також можливість приховати незначні дефекти стін. В Києві купити фарби можна в стаціонарному магазині і на інтернет платформах. 

При підборі фарби слід враховувати призначення конкретної кімнати або технічного приміщення. Приміром, для сантехнічних вузлів і кухні підійдуть вологостійкі покриття. При оформленні дитячих дуже важливий чинник безпеки. Для них краще купити латексні або вінілові покриття.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...