Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Будь-які ремонтно-будівельні роботи передбачають кілька етапів, головним з яких є втілення всіх ваших задумів у життя. Йому передує розробка проекту, за яким буде здійснюватися ремонт. Якщо хоча б один раз за весь період робіт допустити неточність, відхилитися від дизайнерського проекту, результат може вийти зовсім не таким, як очікувалося. Щоб уникнути такої неприємності, рекомендується вдаватися до такої послуги, як авторський нагляд дизайн-проекту. На сьогоднішній день маса установ пропонують нею скористатися, але лідером серед них як і раніше залишається наша компанія. Далі ви дізнаєтеся, чому.

 

Що пропонує наша компанія?

Спочатку послуга з авторського нагляду передбачала лише відвідування фахівцкм об’єкту час від часу. Ми ж пропонуємо цілий спектр послуг, які значно полегшать будівництво житла чи його ремонт:

 

  • Консультування клієнта і будівельників, які працюють на об’єкті. Фахівці нашої компанії готові дати кваліфіковану відповідь на будь-яке питання 24 години на добу, 7 днів на тиждень
  • Невсипущий контроль. Авторський нагляд – це систематичний моніторинг об’єкту, але ми розширили свої обов’язки, і готові контролювати процес весь період роботи;
  • При необхідності грамотне коригування плану. Якщо доведеться міняти будівельні матеріали або повністю перекроювати дизайн-проект, наші фахівці з легкістю з цим впораються. Непередбачені труднощі нас не лякають, тому авторський нагляд будівництва пройде на всі 100%!
  • Своєчасне оповіщення працівників про зміну плану. Як тільки корективи будуть внесені, всі, хто беруть участь у будівельних роботах, миттєво про це дізнаються.

 

Не кожна компанія в Україні може похвалитися таким переліком пунктів, які входять в послугу «авторський нагляд». Крім того, ціна на неї порадує всіх наших клієнтів.

 

Переваги даної послуги

avtorskii-nadzor-img

Авторський нагляд – це, по суті, кваліфікований супровід ремонтно-будівельних робіт. Недосвідченій людині нелегко справлятися з усіма труднощами, які виникають під час них. А підготовлений фахівець не тільки буде стежити за якістю виконання всіх робіт, а й візьме на себе ініціативу щодо вирішення проблем, якщо вони виникнуть. Переваги очевидні – ніякого головного болю і відмінний ремонт!
 

Фото данной услуги

 

Ознайомтеся з фотографіями послуги «авторський нагляд»:

Ціни на авторський нагляд

Залежно від тривалості будівельних робіт, а також їх масштабності, вартість авторського нагляду в Києві варіює від 5000 гривень. Чим більша кількість робіт передбачена, тим більший контроль буде потрібен над об’єктом. Виходячи з цих міркувань формується ціна. Найкраще зателефонувати в компанію і уточнити ваші деталі. Замовити послугу ви можете також по телефону.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...