$

Дизайн таунхауса

В даний час все більше людей вибирають такий тип нерухомості, як таунхаус, для приватного володіння, інвестування та перепродажу або здачі в оренду. Особливою популярністю користуються такі будинки в курортних зонах, де їх спорудження швидко окупається. Неважливо, чи тільки будується будинок або планується його ремонт, велику увагу слід приділити внутрішньому дизайну таунхауса.

Чим відрізняється таунхаус від інших видів житлової нерухомості

Таунхаус – цілий комплекс малоповерхових будівель із загальними бічними стінами. Будинки можуть бути розділені на різну кількість секцій з вертикальним орієнтуванням. У розпорядженні кожного з власників зазвичай гараж та земельна ділянка.

Якщо порівнювати цей вид житла з квартирою, то перше, що кидається в очі – велика площа (не менше 200 квадратів) і наявність землі. У цьому плані він більше приватний будинок, ніж квартира, так як включає в себе простір двох або трьох поверхів на всю висоту будинку. І для всіх цих квадратних метрів необхідно скласти дизайн проект таунхауса.

Однак і від класичного, приватного будинку, що стоїть окремо, цей вид житла все ж відрізняється. По-перше, спареними бічними стінами – сусіди можуть бути через стіну не тільки з одного, а й з іншого боку, в той час як у приватному будинку сусіди розділені хоча б невеликою земельною ділянкою. По-друге, розташуванням у будь-якому районі великого міста – приватні будинки і котеджі не будують у межах міста, так як вони вимагають великої території, якою в таких умовах просто немає.

Розробка дизайн-проекту інтер’єру

Дизайн починається з технічного завдання і візуалізації проекту будь-яким доступним способом. Замовник надає своє бачення стилю оформлення будинку, вказує, які елементи він хоче в ньому бачити. Робота дизайнера на цьому етапі полягає в ознайомленні з будинком і демонстрації готових ідей з каталогів і журналів.

Коли концепція узгоджена, створюються ескізи, проект візуалізується в 3D-форматі. На цій стадії можна наочно побачити образ конкретного будинку і відкоригувати планування, зовнішній вигляд, розміщення джерел світла. Також обговорюються:

 • використовувані матеріали;
 • колірні рішення;
 • розташування обладнання і побутової техніки.

Замовити дизайн-проект нескладно, зате це гарантує, що внутрішній простір буде виглядати саме так, як хоче замовник. При цьому ціни на дизайн таунхауса цілком доступні для власників елітної нерухомості.

Ознайомитися з цінами на дизайн, що виконується нашими фахівцями, ви можете нижче

Ціни під ключ з матеріалом

Типовий (під здачу)

від

7500

грн/м2

 • Економ матеріали
 • Натяжна стеля
 • На стінах шпалери
 • На підлозі ламінат

Варіант якість

від

11250

грн/м2

 • Усі чорнові та чистові роботи
 • Чорнові матеріали
 • Чистові матеріали(дорожче можна дешевше ні)
 • Частично меблі

Варіант якість+

від

16250

грн/м2

 • Повний дизайн проект
 • Усі чорнові та чистові роботи
 • Чорнові матеріали
 • Чистові матеріали (дорожче можна дешевше ні)
 • Частично меблі

Преміум

від

30000

грн/м2

 • Включено все, крім занесення ваших особистих речей

Підготовка документації

У вартість дизайн-проекту таунхауса входить не тільки розробка інтер’єру, але і продумування прокладок комунікацій, розміщення опалювального, електричного обладнання, водопостачання і каналізації. Для всього цього створюються окремі креслення, які в подальшому можна передати інженерам, які працюють безпосередньо з планом об’єкта, щоб отримати його правильне технічне оформлення. Ціна дизайн-проекту обговорюється на початку роботи.

Заключний етап – підбір матеріалів, вибір оздоблення, меблювання, технічного обладнання будинку та інших елементів. зЗа підсумком замовник отримує пакет документів дизайн-проекту таунхауса з фото, малюнками, кресленнями і рекомендаціями професійного дизайнера.

Як створити авторський стиль інтер’єру

Щоб створити унікальний вигляд своєї елітної нерухомості при ремонті будинку, можна подивитися фото дизайну таунхаусів на спеціалізованих сайтах. Так можна виділити для себе ті елементи, які повинні бути присутні в оздобленні, і з кількох проектів створити свій, не схожий на інші.

Розрахунок ціни

На сайті компанії можна подивитися фото внутрішнього оформлення, які вже є в базі. Ціна дизайну буде залежати від таких факторів, як обсяг роботи і вимог замовника.

У вас ще залишилися питання?

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
  Loading...