$

NewStroy втілює в життя елегантний шарм та розкіш стилю бароко у новому будинку в самому серці Києва.

Наша компанія пропонує унікальний дизайн та високоякісне будівництво, які гармонійно поєднуються з вишуканістю архітектурних форм.

Проект будинку у стилі бароко починається з уважного аналізу потреб замовника. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб врахувати його індивідуальні вподобання та створити житло, що відповідає його стилю та функціональним потребам.

Наші архітектори враховують унікальні риси стилю бароко — це витончені карнизи, арки, багатозначні фасади та розкішні деталі, які надають будинку витонченості та аристократичності. Ми прагнемо, щоб кожен елемент будинку був не лише стилізованим, але й функціональним.

Однією з ключових переваг співпраці з NewStroy є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми вивчаємо його побажання, створюючи проект, який відображає його уявлення про ідеальний будинок. Команда професіоналів докладає всіх зусиль, щоб забезпечити втілення вашої мрії в реальність.

NewStroy використовує тільки найсучасніші технології та високоякісні матеріали, щоб забезпечити найвищий стандарт будівництва та ремонту будинку під ключ. Ми співпрацюємо лише з надійними постачальниками та забезпечуємо, що кожна деталь буде відповідати найвищим вимогам.

Замовивши будинок у стилі бароко від NewStroy, ви отримуєте не просто житло, а справжнє творіння мистецтва, яке вражає своєю красою та вишуканістю. Ваш будинок буде не лише комфортним житлом, але й витонченим проявом вашого статусу та смаку.

Звертайтеся до NewStroy, щоб створити унікальний будинок у стилі бароко в Києві. Ми готові втілити ваші ідеї в реальність та забезпечити вам престижне житло, яке буде вражати своєю елегантністю та вишуканістю.

Ціни на будівництво будинку

Коробка дома

від

350 у.е./м2

Готовый дом под отделку

від

650 у.е./м2

Строительство дома под ключ

від

850 у.е./м2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...