$

NewStroy – ваш проводник в унікальному світі будівництва та ремонту в гірських районах.

Ми розуміємо, що будувати чи ремонтувати дім в горах – це особливе завдання, і ми готові забезпечити вам ідеальне поєднання комфорту, естетики та функціональності в цьому унікальному середовищі.

Проектування та Консультації:

Перший крок у будівництві чи ремонті дому в горах – це ретельне проектування. Наші досвідчені архітектори та дизайнери розроблять проект, враховуючи не лише ваші потреби, а й унікальні аспекти гірського ландшафту. Ми консультуємо вас з усіх аспектів будівництва, враховуючи кліматичні умови, геологічні особливості та екологічні аспекти.

Вибір Матеріалів:

У будівництві в горах важливо використовувати високоякісні матеріали, які можуть витримати екстремальні умови. Ми працюємо з тими, хто надає стійкі до впливу погоди та механічних чинників будівельні матеріали. Ваш дім буде стійким до впливу сильних вітрів, снігових навантажень та інших особливостей гірського клімату.

Енергоефективність та Відновлювана Енергія:

Гірські регіони часто вимагають ефективних систем опалення та ізоляції. Ми пропонуємо енергоефективні рішення, такі як теплові насоси, сонячні батареї та інші технології відновлюваної енергії, щоб ваш дім був не лише комфортним, а й дружелюбним до довкілля.

Безпека та Ізоляція:

Ми приділяємо особливу увагу питанням безпеки та ізоляції. Гірські умови можуть бути непередбачуваними, і ваш дім повинен бути забезпечений системами безпеки та надійними механізмами захисту від негоди. Ми рекомендуємо високоякісні системи опалення, добре ізольовані вікна та двері, а також сучасні системи безпеки.

Архітектурні Рішення:

Гірський пейзаж вимагає особливого підходу до архітектури. Ми розробляємо дизайн, що відображає красу природи та враховує амбієнтні особливості. Великі вікна для панорамного виду, просторі тераси та інші архітектурні рішення допоможуть вам насолоджуватися природою в будь-яку пору року.

Бюджет та Терміни:

Ми розуміємо важливість дотримання бюджету та термінів, особливо в галузі будівництва. NewStroy гарантує прозорість у витратах та вчасне виконання робіт, щоб ви могли насолоджуватися своїм новим гірським домом якнайшвидше.

Гірський Дім за Вашим Смаком:

NewStroy пропонує вам не просто будівництво чи ремонт, але створення гірського дому за вашим смаком. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити вам унікальне житло, яке відповідає вашим потребам та стає невід’ємною частиною природного середовища.

Ексклюзивні Проекти та Реалізація Мрій:

Ми гордимося нашими ексклюзивними проектами та можливістю реалізувати мрії наших клієнтів. Наша команда враховує кожну деталь, щоб ваш гірський дім став втіленням вашої мрії про ідеальне житло в природі.

Співпраця із Замовниками:

NewStroy завжди відкритий до співпраці із замовниками. Ми слухаємо ваші побажання, надаємо консультації та готові враховувати ваші унікальні ідеї в проекті.

Заключні Думки:

NewStroy – це не просто будівельна компанія, це ваш партнер у створенні гірського дому та його ремонті, де кожен елемент є виразом вашого стилю та бажань. Ми знаємо, що важливо для життя в горах, і готові створити для вас простір, який буде відповідати всім вашим очікуванням. Обирайте NewStroy для гірського життя в його найкращому вигляді.

Будівництво будинку

Будинок із газоблоку

Цегляні будинки

Каркасні будинки

Ціни на будівництво будинку

Коробка дома

від

350 у.е./м2

Готовый дом под отделку

від

650 у.е./м2

Строительство дома под ключ

від

850 у.е./м2

замовити прорахунок на будинок під ключ

  Структури витрат під час будівництва будинку

  Дома в горах
  Дома в горах
  Дома в горах

  01

  Проектування, підготовка

  проектування будинку, отримання дозволів, підключення зовнішніх комунікацій, підготовка будівництва

  Дома в горах

  02

  Фундаментні роботи

  котлован, подушка, дренаж, підведення комунікацій, зведення фундаменту

  Дома в горах

  03

  Будівельні конструкції

  стіни, перегородки, фасад, цоколь, міжповерхові перекриття, кроквяна система та покрівля, водостічна система, утеплення, зовнішні двері та вікна

  Дома в горах

  04

  Внутрішнє оздоблення

  оздоблення стін та стель, оздоблення підлоги, каміння та димар, сантехніка, міжкімнатні двері, міжкімнатні сходи, плінтуса, укоси, лиштва

  Дома в горах

  05

  Інженерні системи

  опалення, водопостачання та внутрішня каналізація, вентиляція, електрика, слаботочне обладнання

  Схема роботи

  01
  Проэктирование

  Проектування

  • готовий будинок
  • індивідуальне проектування
  02
  Выезд на участок

  Виїзд на ділянку

  • складання ТЗ із замовником на ремонт будинку
  • прив’язка будови до ділянки
  03
  Подписание договора

  Підписання договору

  • фіксація вартості та строків робіт
  • графік платежів та будівництва
  • відповідальності та гарантії
  04
  Сдача объекта

  Здача об’єкту

  • підписання актів виконаних робіт
  05
  Добро пожаловать в ваш новый дом

  Ласкаво просимо у ваш новий будинок

  Готові проекти котеджів із цінами будівництва

  Ми підготували понад 200 проектів будинків із точним прорахунком вартості матеріалів та робіт “під ключ”

  перейти до каталогу проектів

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
  Loading...