Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Коли наша фірма NewStroy виконує ремонт квартир у Києві, вельми часто постає питання, коли слід встановити нові вхідні двері – на самому початку ремонту або, навпаки, в самому кінці його? Відповідь на зазначене питання не завжди проста і однозначна.

У ході ремонту, звичайно, виконується чимало брудних робіт, переносяться будматеріали, виконується вивезення будівельного сміття. Ці процеси виконуються в контакті з вхідними дверима, в результаті останні можуть досить серйозно постраждати. Це свідчить про те, що потрібно виконувати ремонт із ще старими дверима і встановлювати нові в самому кінці ремонту. Однак є й інші думки.

Є аргументи на користь того, щоб замінити двері на початку косметичного ремонту квартири. Стандартна дверна коробка вхідних металевих дверей дверний отвір по ширині зазвичай не перекриває. Це означає, що внутрішні відкоси дверного отвору треба обробляти чимось. Найбільш пристойний варіант – установка розширювальних доборів за кольором вхідних дверей і встановлення наличників з 2-х сторін вхідних дверей. Однак це нестандартне рішення, яке, по-перше, часто недешеве, по-друге, іноді призводить до відмінності у внутрішньому оформленні дверних прорізів у разі, якщо міжкімнатні двері за кольором і фактурою відрізняються від дверей вхідних.

article_382

Рішення щодо дизайну внутрішніх відкосів вхідних дверей визначає правильне рішення щодо заміни вхідних дверей. Слід уточнити: відкоси вхідних дверей – внутрішня частина стіни праворуч, зверху і ліворуч від отвору. Ширину відкосу визначає товщина стіни, в якій розташований дверний проріз; зазвичай вона становить 15-30 см (ширина дверної коробки, як правило, не вище 8-10 см).

id406_w300

При цьому під час установки вхідних дверей внутрішні відкоси розбиваються і в них встановлюються різні кріплення дверної коробки. Якщо відкоси потім будуть закриватися розширниками коробки з МДФ або дерева, це не проблема. Якщо планується обробка внутрішніх відкосів під обклеювання шпалерами або фарбування, ситуація змінюється. В даному випадку після монтажу вхідних дверей треба виконати ще набір брудних робіт із оздоблення дверних відкосів: штукатурка і шпаклівка, монтаж перфорованого куточка, шліфування та фарбування. Це не допускає затягування з заміною вхідних дверей, оскільки ці роботи слід закінчити якнайшвидше.

Однак є ще один нюанс. Укладання плитки на підлогу і укладання паркетної дошки теж бажано виконувати після установки коробки дверей. У даному випадку ламінат, плитку або паркетну дошку можна укласти щільно впритул коробки.

Таким чином, очевидний наступний процес заміни вхідних дверей при ремонті квартири. Найбільш оптимально робити замовлення на виробництво на початку ремонту, і проводити установку на кінцевому етапі перед укладанням чистових підлог або навіть трохи раніше, щоб виконати обробку дверних відкосів після цього. Після установки дверей їх можна обмотати захисною плівкою, захистивши таким чином дверне полотно від пошкоджень під час завершення ремонтних робіт. У нових дверей замкову щілину після закінчення ремонту можна поміняти для забезпечення повної безпеки свого оновленого житла.

Скористайтеся послугами з ремонту квартир від компанії NewStroy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...