Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

У сім’ях, в яких росте двійня або діти з незначною різницею у віці, стикаються рано чи пізно з проблемою, які ліжка вибрати для них.

Діти виростають, і їм потрібно все більше вільного місця, тому вибір батьків нерідко падає на двоповерхові моделі. Але як дізнатися, які меблі будуть не тільки займати мало місця, але і зручними для сну? Спробуємо в цьому розібратися разом.

Сьогодні дуже популярні двоповерхові ліжка – переваги їх очевидні. У маленьких дитячих така конструкція дозволяє помітно заощадити місце. Коштує вона набагато дешевше, ніж дві одноярусні. Ну і, нарешті, вона є справжнім ігровим центром, де не тільки добре спати, а й здорово грати.

При виборі двох’ярусного ліжка варто спершу звернути увагу на матеріал. Зрозуміло безпечні натуральні матеріали є кращими. Досить затребувані останнім часом моделі, виготовлені з металу, оскільки вважаються дуже стійкими, міцними і надійними. Не менш зручні і безпечні дерев’яні вироби. Найціннішою визнана сосна – вона відноситься до твердих порід дерева, має високу міцність, завдяки якій меблі з сосни відрізняється довговічністю.

Існують певні правила того, як вибрати двоповерхове ліжко. Зростання і вік дитини є визначальними при виборі розміру ліжка. Стандартний розмір спального місця складає 90/190 см.

Матраци можна придбати окремо або разом з меблями. Висота матраца, як правило, відповідає глибині двоповерхового ліжка; бажано, щоб матрац не здіймався над її бортами. Матрац з натуральними наповнювачами і лляним або бавовняним покриттям не викличе алергічних реакцій. Пам’ятайте, здоров’я ваших дітей залежить від якості матраца, тому економити на ньому точно вже не варто.

Меблева конструкція, що має закруглені кути, вважається більш безпечною. Також звернути увагу слід на якість її виконання і місця з’єднань – ніщо не повинно викликати у вас нарікань.

Верхній ярус повинен бути обладнаний спеціальними захисними перегородками, що захищають від падіння з висоти дитини під час сну. Відстань між ярусами повинна дозволяти вільно сидіти на нижньому поверсі.

Дані меблі повинні продаватися в комплекті з надійною і зручною драбиною. Бажано, щоб її поперечини були частими, а поручні міцними, це дозволить дитині з легкістю підійматися по ній. Де будуть розташовуватися сходи – збоку або спереду, під нахилом або строго вертикально – неважливо, в цьому питанні керуйтеся власними уподобаннями. Зручно, коли сходи зроблені з висувних ящиків: в них можна зберігати білизну, іграшки тощо

Найчастішедвоповерхове ліжко оснащується столом, тумбочкою або шафою – в цьому випадку наявна площа використовується максимально раціонально.

Різноманітність пропонованих меблів дозволяє підібрати варіанти на будь-який смак. Так, певний інтерес представляє розбірна двох’ярусна модель, розбирається при необхідності на два окремі ліжка. Якщо вам знадобився саме такий предмет меблів, переконайтеся перед покупкою, що всі з’єднання насправді міцні і надійні. Оскільки передбачаються багаторазові збирання-розбирання, вимоги до якості повинні бути гранично жорсткими. Справжня знахідка для маленької дитячої кімнати – кутова двоповерхова конструкція.

Якщо серед наявних в продажу меблів ви влаштовуючий вас варіант не знайшли, виготовити меблі можна під замовлення. В цьому випадку вони точно будуть влаштовувати і вас, і їхніх маленьких господарів. В цілому ж відмінно виглядають двоповерхові ліжка в інтер’єрі – фото це лише підтверджують.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...