Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Цей житловий комплекс задуманий як елітне житло клубного типу з власною підземною парковкою і системою безпеки.
Житловий комплекс розташований, в одному з престижних районів Києва на вершині стародавнього пагорба з однойменною назвою. Недалеко від житлового комплексу розташований національний ботанічний сад один з найбільших в світі. Поруч розташовані дві станції метро «Дружби народів» та «Видубичі». З вікон житлового комплексу буде відкриватися чудовий вид на Київ і його околиці.

Стаття в тему: поради по ремонту квартири

Архітектурою і дизайном передбачено, що комплекс буде 9-ти поверховим, на поверхах буде розміщено по 2-3 квартири. В цілому в житловому комплексі буде 88 квартир різної площі та дизайну. Майбутнім мешканцям дається можливість вибору планування квартири. Під житловим комплексом буде розташовуватися зручний двоповерховий паркінг, а на першому поверсі комплексу передбачається розміщення інфраструктури спа салон, салон краси, кафе, басейн, фітнес клуб, аптека і відділення банку. На території житлового комплексу буде розташовуватися великий дитячий майданчик.

Стаття в тему: сучасний ремонт квартир

Житловий комплекс Звіринецький матиме централізовану систему кондиціонування, і індивідуальну систему подачі гарячої води і опалення. У кожній квартирі буде свій газовий котел. Всі квартири будуть оснащені системою «Розумний будинок» з датчиками проти затоплення контроль буде здійснюватися з цілодобового диспетчерського пункту.

Для будівництва цього житлового комплексу обрані сучасні та екологічно чисті матеріали, які забезпечать тепло і комфорт усередині будівлі. Великі вікна класу А з п’яти камерним профілем і тонованими сонцезахисними стеклами. І безшумні ліфти Французького виробництва.
До речі ліфт дозволить спускатися на парковку не виходячи з дому що зробить пересування по будинку комфортнішим і швидким.

Будинок буде забезпечений власною обгородженою територією. Прилегла територія та під’їзди будуть забезпечені відеоспостереженням і сигналізацією, а зображення з них буде надходити на цілодобовий пост охорони.

Зі здачі житлового комплексу передбачається в січні 2013 року, так що ви ще можете встигнути придбати в ньому квартиру.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...