Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Найефективнішим обладнанням, яке допоможе в спекотний літній день відчувати себе комфортно, є кондиціонер. Особливо активно ним користується Україна, де в літній період досить жарко. За статистикою, поширеною причиною поломки кондиціонера або його неправильної роботи стає неякісний монтаж. Процес цей досить непростий, який вимагає від особи яка проводить монтаж наявності певних знань і навичок, так як помилки при установці кондиціонера неприпустимі. Тому і виконувати його повинні спеціалізовані компанії.

 

Як здійснюється установка кондиціонера?

кондиционер2

Нижченаведеним алгоритмом користуються всі ремонтно-будівельні компанії, які займаються монтуванням кондиціонерів:

 

  • До початку монтажу визначають джерело його електроживлення. Виходячи з цього параметру, робиться висновок, в яких місцях встановлювати. Оптимальним варіантом буде провести для нього окрему лінію, встановити розетку 16А і виділити окремий автомат запобіжник. Адже працюючий кондиціонер створює високе навантаження на електромережу. Особливо актуально для квартири.
  • Попередньо необхідно вибрати місце розташування кондиціонера з урахуванням розподілу потоків повітря. Виробляти монтаж кондиціонера під самою стелею не рекомендується, бажано опустити його сантиметрів на 12 – 15 вниз.
  • Дренаж проводять з малим ухилом, щоб вивід рідини був безперешкодним. Категорично не рекомендуються підйоми на дренажі, адже це ускладнить вивід рідини. Як результат установка кондиціонера в квартирі не принесе очікуваної ефективності.
  • Труби слід провести в закритому дренажному каналі декоративними елементами. У разі витоку фреону це полегшить доступ до нього.
  • Зовнішня частина ставиться з урахуванням того, щоб до нього був вільний доступ з вікна або балкона. Труби після монтажу покривають спеціальною стрічкою, щоб уберегти їх від прямих променів сонця. Вихід дренажу повинен бути розташований так, щоб вода не капала на сусідні вікна. До того ж, відстань між зовнішньою частиною і вікнами сусідів має бути достатня, щоб ніхто з сусідів не скаржився на вібрацію, виходячу від зовнішньої частини.
  • Щоб вивести труби від кондиціонера назовні в стіні свердлиться отвір. При процедурі летить багато пилу, тому найближчу меблі краще відсунути і накрити ганчіркою або плівкою. Також заздалегідь необхідно підготувати пилосос для прибирання пилу.

 

По завершенню установки фахівці, які точно знають, як правильно монтувати кондиціонер, повинні протестувати його в різних режимах, перевірити чи все справно, чи оптимальний тиск фреону, чи нормально виходить волога на вулицю, чи немає перешкод для її виходу.

 

Хто може виконати монтаж кондиціонера?

Довга і безперебійна робота кондиціонера забезпечується за рахунок грамотної його установки відповідним персоналом. Правильний монтаж є запорукою довголіття даного пристрою. Київ пропонує широкий спектр можливостей як по установці, так і з обслуговуванню кондиціонерів. Безліч спеціалізованих компаній, штат яких складається з професійних ремонтників, готовий допомогти вам. Довірте цю відповідальну справу – монтаж кондиціонерів – кваліфікованим фахівцям!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...