Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Утеплення квартири зовні або зсередини – це практична справа, яка допоможе заощадити на опаленні в холодну пору року, але при цьому залишатися в теплі. Причому, багато хто воліє виконувати процедуру зсередини, адже так набагато ефективніше. Але якутеплити квартиру зсередини? Про це читайте далі!

 

Як утеплити будинок?

Щоб утеплювач дійсно ефективно стримував тепло у вашому домі, процедуру потрібно починати зі стін. Видаліть з них все зайве: шпалери, старе фарбування, побілку, після цього дайте їм трохи просохнути. Далі все тріщини закрийте цементним розчином або монтажною піною, і тільки після цього можете приступати до процедури.

uteplenie-2

Утеплення стін починається з їх поділу на секції за допомогою дерев’яних рейок. Після цього можна приступати безпосередньо до установки утеплювача: плити починають клеїти зверху, щоб конструкція добре трималася і не відстала від стіни з часом. Далі виконують утеплення підлоги. Перед початком процедури необхідно підготувати армуючу сітку, куди згодом укладається утеплювач. Він надійно закріплюється і утворює теплоізоляцію в будинку.

Утепление-стен-кирпичного-дома-снаружи1

Утеплення вікон часто відбувається за допомогою поролонових стрічок що клеяться, які усувають всі тріщини і захищають приміщення від вітру і холоду. Також існують інші будматеріали, якими проводиться утеплення стель або фасадів. Київ має велику кількість будівельних магазинів, де ви можете придбати дані матеріали.

 

Види утеплювачів: який вибрати?

Давайте розглянемо, який вид утеплювача найбільш оптимально підійде для вашої квартири?

 

  1. Мінеральна вата – негорюча, несприйнятлива до вологи, тому вам можна не боятися псування стін. Унікальна структура мін. вати є запорукою стійкості виробу до несприятливих впливів навколишнього середовища. Крім того, вона має високий рівень звукоізоляції. До недоліків можна віднести високу паропроникність;
  2. Пінопласт – на 98% складається з повітря, тому його монтаж здійснюється вкрай легко через невелику вагу. Пінопласт несприйнятливий до різних бактерій, стійкий до корозії, тому це ідеальний варіант для будинку, де рівень вологості високий. Недоліком даного матеріалу є його низька звукоізоляція;
  3. піно-полівінілхлорид – універсальний утеплювач, так як він може бути як в м’якому, так і твердому стані. Їм зручно проводити утеплення фасадів, стін, стель, підлоги і інших важливих елементів будинку. Мінус використання цього утеплювача полягає у великій усадці;

 

Ми розглянули основні види утеплювачів, їх переваги і недоліки. Ви можете з легкістю придбати їх, тим більше Україна пропонує масу можливостей для цього.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...