Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Кожна дрібниця в будинку має своє значення: навіть розетки і вимикачі можуть зіпсувати загальне враження про бездоганний інтер’єр, якщо вони неправильно підібрані. Тому, слід приділити належну увагу електромонтажним роботам. На сьогоднішній день магазини будівельних товарів пропонують масу типів розеток і вимикачів, які відрізняються не тільки за зовнішніми параметрами, але і за технічними властивостями. Щоб вибрати розетки і вимикачі, необхідно орієнтуватися в їх типах. У цьому вам допоможе матеріал, викладений нижче.

 

Які бувають вимикачі для дому?

 Вибрати вимикач для будинку вам допоможе знання їх видів:

abb04
  1. Автоматичні вимикачі – призначені для запобігання стрибків напруги, встановлюються в спеціальних боксах, які розташовуються на вході в квартиру. Їх недоліком може виявитися хіба що висока ціна в порівнянні з іншими приладами.
  2. Звичайні – широко використовуються в усіх оселях, при зміні положення розмикають або замикають електромережу. Ідеальний варіант для квартири, не мають серйозних недоліків.
  3. Перехресні – мають у своїй конструкції велику кількість контактів, які можуть бути підключені до різних електромереж. У будинках використовуються для люстр, де дві і більше лампочок. До недоліку можна віднести їх можливе швидке псування внаслідок надмірного впливу електроенергії.

 

Як ми бачимо, на ринку електроприладів є з чого вибирати, тим більше, Україна пропонує великий асортимент вимикачів. Тепер ви знаєте всі достоїнства і недоліки різних типів вимикачів, а також їх характеристики.

 

Типи розеток: яку вибрати?

 

Розетки також діляться на кілька типів, які задовольняють усі потреби користувачів. Дані електричні пристосування умовно ділять на два типи:

rozetki-1

  • Вбудовувані – підходять у більшості випадків, так як на даний момент у багатьох квартирах прихована проводка. В цьому випадку розетка стає прекрасним декоративним елементом, який вбудовується в стіну і закриває всі проводки, контакти і тому подібні деталі електропроводки;
  • Накладні – використовуються в тому випадку, якщо проводка в приміщенні відкрита. Вважаються небезпечними, проте слід зауважити, що їх корпус досить надійно захищає оточуючих від механічних пошкоджень. Головне – дотримуватися всіх заходів безпеки.

 

Також зараз набирають популярність розетки з захистом від дітей, які не тільки ефективно виконують свою головну функцію – забезпечення електроенергією, а й мають у своїй конструкції своєрідний «щит». Він не дасть допитливим діткам отримати порцію електрики. Це незамінний пристрій для тих, у кого вдома є маленькі діти.

 

Київ пропонує широкий асортимент електричних приладів, тому ви завжди знайдете такий пристрій, який чудово впишеться в ваш інтер’єр і задовольнить електричні запити вашого житла.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...