$

Які з 6 видів заливки підлоги Вам вибрати?

Якщо Ви хочете замінити в Вашій квартирі підлогу, то заливка підлоги в Києві – це та будівельна операція, яка дозволить не тільки зробити його красивим, але і на борги роки зберегти підлогове покриття у відмінному стані. Замовте стяжку підлоги під ключ.

Важливо знати:
1. Які з 6 видів заливки підлоги Вам вибрати?
2. Фото заливки підлог від Newstroy
3. Види заливки підлоги
4. Вам потрібен надійний підрядник?
5. Як зробити заливку дешевше?

Сьогодні заливка для підлоги представлена в декількох варіантах. Це:

1
заливка підлоги бетоном;

2
наливна (полиуретанова або епоксідна) підлога;

3
заливка піщано – цементним, з керамзитовим наповнювачем розчином;

4
суха стяжка;

5
напівсухая стяжка з фіброю;

6
 самовиравнююча суміш.


Фото заливки підлог від Newstroy

[fancygallery id=”9″ album=”17″]

Види заливки підлоги

1
Бетонно – піщана стяжка.

Скажемо відразу, що заливка бетонної підлоги, ціна на яку найменша, цілком придатна як економ варіант при фінішній стяжки або для підлоги з невеликими перепадами. Заливка підлог бетоном досить «брудна» робота, і при цьому термін схоплювання такого вирівнюючого шару досить високий. Замовте установку теплої підлоги у Києві.

2
Самовирівнююча підлога.

Наливна підлога значно дорожче, однак заливка підлоги під плитку, особливо у вологих приміщеннях повинна бути зроблена з самовирівнювальною суміші. Адже більш водовідштовхувальним стяжки сьогодні не існує. Крім того ціни на заливку підлоги під 3D не зупиняють бажаючих мати таке ексклюзивне покриття під ногами.

3
Керамзито – бетонна стяжка.
Бетонно – керамзітова стяжка виконується при великих перепадах висот, або як чорнова в нежитлових приміщеннях.

4
Суха заливка.

Суха «заливка» для підлоги являє собою керамзитову крихту, яка дозволяє дуже швидко (20 м2 за 6 годин) вирівняти поверхню. І так само суха стяжка відноситься до «чистої» операції.

5
Напівсухе вирівнювання підлоги
І, звичайно, заливка підлоги в квартирі сьогодні все частіше виконується за допомогою напівсухий стяжки, зміцненої фіброволокном. Це так само «чисте» вирівнювання, проте сохне такий шар довше, ніж суха стяжка. Замовте вирівнювання бетонних підлог.


Вам потрібен надійний підрядник?

Наша компанія виконала більш 7000 ремонтних робіт. Тому ціни на заливку підлоги в Києві передбачені для всіх фінансових категорій жителів Києва і регіону. За майже 11 років тільки заливку підлог бетоном ми виконали понад 4,5 тисячі разів.

Зателефонуйте до нас прямо зараз же, або тут, на сайті залиште заявку ! Адже досить заглянути на сторінку відгуків , що б зрозуміти, що ми – серйозний підрядник. Дивіться, для Вас складено договір з наступними пунктами:

1
ліміт будматеріалів прорахований і зафіксований;

2
вартість ремонту остаточна, і корекції не підлягає;

3
на час ремонту ви забезпечуєтесь безкоштовною страховкою;

4
гарантія на заливку підлоги – 5 років;

6
для контролю над усіма роботами, від демонтажу до повного прибирання нового покриття підлоги, Вам буде щодня присланий відеозвіт на е мейл;

7
якщо ж Вас не влаштує якість або будуть порушені терміни, Ви отримаєте грошову компенсацію.


Як зробити заливку дешевше?

А для того, що б заливка підлоги обійшлася Вам ще дешевше, крім доступних розцінок Ви отримаєте особливу, за перше замовлення, знижку.

Тим більше що всі Ваші майбутні звернення отримають ще більший, прогресивний відсоток знижки. А адже це завжди вигідно, правда? Замовте укладання плінтуса.

І тому, скоріше зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом! А ми вже їдемо вирівнювати Вашу підлогу!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...