Важливо знати:
1. Принцип будівництва каркасних будинків
2. Переваги каркасних будинків
3. Можливості технології
4. Фото будинків за канадською технологією від Newstroy
5. Діяльність компанії NewStroy

Останнім часом в нашій країні збільшилися обсяги будівництва приватних малоповерхових будинків. Причиною цього послужили нові технології, що сприяють скороченню термінів і вартості будівництва. Компанія NewStroy застосовує найбільш популярні технології будівництва, серед яких гідне місце займає канадська технологія будівництва будинків. Її суть полягає в зведенні будинків з готових елементів. А побудовані таким чином споруди відрізняються міцністю, комфортом і відмінними теплоізоляційними якостями. Наша компанія виконує широкий спектр ремонтних і будівельних робіт в Києві. Можливості фахівців NewStroy практично безмежні, ми зведемо будинок вашої мрії і втілимо в життя всі Ваші бажання.

Будівництво за канадською технологією прийшло в нашу країну з північної Америки та швидко набуло популярності й в Україні. Такі будинки не деформуються і зберігають свою цілісність навіть при природних катаклізмах.

як вибрати матеріал для будівництва дому

Принцип будівництва каркасних будинків

Будівництво канадських будинків засноване на застосуванні структурних конструкційних панелей, що складаються з OSB-плит. Між цими плитами знаходиться щільний шар пінополістиролу. Складові елементи таких будинків називають ще й сендвіч-панелями. Їх використання в будівництві дуже зручне, так як елементи будинку виготовляються на заводі протягом декількох тижнів. На будівельному майданчику такий будинок збирають, як конструктор.

Цікава стаття: ремонт дитячої кімнати

Будівництво будинку за канадською технологією вважається одним з кращих у всьому світі. Зведення такого будинку не вимагає масивного фундаменту. Коробка будинку може бути побудована декількома робочими всього за тиждень. Будівництво не вимагає спеціальної техніки і не торкнеться наявного ландшафту.

Такі будинки відповідають всім вимогам і нормативам будівництва, вони красиві, архітектурно-різноманітні. Це енергозберігаючі будинки, які економічні в експлуатації і недорогі в будівництві.
А завдяки каркасу досягається вічна міцність конструкції. Такі будинки стійкі до перепадів температури, спеки та холоду.

дом экопон

Дана технологія надає необмежені можливості проектування. Будинки швидкого спорудження можуть бути одноповерховими і багатоповерховими.

Переваги каркасних будинків

Канадська технологія будівництва будинків – наука тонка. В такому будівництві слід приділяти велику увагу проектним роботам і виробництву елементів, необхідних для подальшого монтажу будинку. При точно виконаному проекті каркасний будинок має наступні переваги:

– високою швидкістю зведення;

– точність стиків, яка забезпечується завдяки використанню якісних матеріалів;

– чудові теплоізоляційні властивості;

– довговічність, надійність, міцність конструкції;

– красивий естетичний виглядо

– можливісті різноманітної обробки такої споруди;

– цілковита екологічність матеріалів, які не завдадуть шкоди здоров’ю;

– ціни на будівництво набагато нижче, ніж при будівництві дерев’яного будинку.

багатоповерховий каркасний дім

Крім того, такі будинки мають високий рівень пожежостійкості. Їхні стіни оброблені спеціальним складом, який підвищує їхню стійкість до займання.

Канадська технологія будівництва будинків відгуки дуже позитивні. Власники таких споруд одностайно відзначають відмінні теплоізоляційні властивості своїх будинків, завдяки чому значно знижуються витрати на опалення. Деякі здивовані тим фактом, що такий будинок легко піддається збірці і зводиться в такі короткі терміни.

Цікава стаття: ремонт вітальні

Можливості технології

Монтаж споруди відрізняється простотою, будівля популярна завдяки міцності і високому рівню якості. Така технологія користується популярністю при будівництві заміських будинків, котеджів, дачних будинків. При правильному підході до методики зведення будинку досягаються його ідеальні характеристики. Sip панелі ефективно утримують тепло і дозволяють обігрівати великі по квадратурі будинки з найменшими витратами енергоресурсів.

Фото будинків за канадською технологією від Newstroy

каркасний дім

Стіни таких споруд по максимуму тонкі, але дуже міцні. Корисна площа в таких будинках більше на 30% в порівнянні з будинками з пінобетону і цегли. Незаперечною перевагою є низькі витрати на будівництво і найкоротші терміни зведення будинку.

строительство каркасного дома

Діяльність компанії NewStroy

Наша ремонтно-будівельна компанія надає наступні послуги:

1. Зведення споруди будь-якого рівня складності на основі канадської технології. Ви можете вибрати проект будинку з наданого каталогу або замовити його за індивідуальним проектом.

2. Виконання внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Наші фахівці працюють якісно і оперативно. Лише через декілька днів ви зможете користуватися своїм будинком.

канадська технологія будівництва каркасних домів

Будівництво будинків за канадською технологією в Києві – найраціональніше рішення для розумних людей, які знають ціну грошам . Скористайтеся всіма перевагами сучасної канадської технології, звернувшись в компанію NewStroy. Розвійте всі сумніви і зателефонуйте прямо зараз або оформлюйте заявку на сайті. Наші співробітники нададуть Вам детальну інформацію про дану технологію і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Наші професійні фахівці мають величезний досвід роботи в даній сфері, а результат роботи нашої компанії задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...