Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Кухонний острів надає чималі можливості, але за умови, що у вашому будинку вітальня і їдальня об’єднані і остання має відкрите планування.

Ми пропонуємо вам розглянути 30 дизайнів кухонного острова, сучасних і креативних. Представляючи різноманітні види оформлення, ми перед собою ставили за мету познайомити вас із існуючими моделями, що дозволить вам вибрати варіант оптимальний для ваших умов. Так, для маленької площі найкращим варіантом буде компактна кухня.

Основна перевага кухонного острова – доступність плити з усіх боків, завдяки чому зручно готувати відразу кілька страв, причому брати участь в процесі приготування їжі можуть відразу кілька людей.

Такий кухонний острів сучасні тенденції в вашому домі підкреслить найбільш виграшним чином. Робоча поверхня кухонного острова може служити і місцем прийому їжі. Несучи цілком певне функціональне навантаження, він стане центральним елементом інтер’єру кухні. Як оформляється кухонний острів, фото наочно продемонструють, вам лише залишається вибрати потрібний варіант.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...