Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Ванна кімната – це особливе місце в квартирі, в будинку. Перш, ніж приступити робити ремонт або перепланування у ванній кімнаті, необхідно пам’ятати, що даний процес зажадає від вас великих фізичних зусиль, чималих коштів. Не дивлячись на те, що ванна кімната, як правило в українських квартирах старих будинків, за розміром значно поступається іншим кімнатам, але ремонт ванної під ключ може затягнутися надовго. Ремонт або перепланування у ванній кімнаті полягають не тільки в фарбування стелі та заміни плитки, але це і установка сантехніки, труб, ванни.

Багато фахівців радять чітко продумати дизайн ванної кімнати та її функціональність. Адже правильне розміщення сантехнічного обладнання та інших аксесуарів відіграє велику роль у створенні комфорту і затишку. При неправильному підході навіть велика ванна може виявитися маленькою. Розглянемо, як один з варіантів, перепланування типової ванної кімнати.

bathroom_interior_design_8

Ванна кімната дуже маленьких розмірів, куди складно поставити пральну машинку, ванну і шафу-пенал. В результаті проведеної роботи ванна кімната виходить дуже компактною і в ній можна буде поставити практично всі необхідні елементи. А саме: ванна, умивальник, навісний шафка, пральна машинка. Адже в квартирах з маленькою кухнею компактно провести установку пральної машини дуже складно. Зупинимося більш детально на будівельних роботах. Для початку необхідно видалити одну бічну і задню стінки. Процес дуже брудний, курний, галасливий, але без цього нікуди. Доведеться трохи потерпіти. Після таких масштабних руйнувань ванна кімната втратила основні точки опору, і як результат стіна, двері, перегородки практично зависли. Не варто панікувати, процес тільки в розпалі. Далі проміжки і стики необхідно добре замурувати.

Дизайн маленької ванної

В кінцевому підсумку розміри ванни збільшилися на 10 см з кожного боку.

Розміри, звичайно, не значні, але грають істотну роль. Додаткові десять сантиметрів по сторонам дозволяють повернути ванну, вмістити пральну машинку, навісну шафку і, навіть, невеликі полички. Дизайн ванної Так що для зберігання різних речей з’явилося нове місце. За допомогою такого нехитрого перепланування можна вмістити ванну довжиною 150 см. Відносно пральної машини, то її розміри не найбільші, але достатні для сім’ї. До того ж, верхню панель пральної машини можна також використовувати в якості полички, на яку легко встане ящик для брудної білизни.

small_bathroom

Особливу увагу необхідно приділити і вибору дзеркала. Велике дзеркало на стіні візуально може збільшити розмір ванної кімнати. Непогано придивитися дзеркало з поличками. Верх стіни можна викласти стеклоблоками: виглядає дуже красиво і оригінально. Для цього необхідно над дверними отворами влаштувати перемички, на які легко лягають склоблоки. Колір склоблоків може бути різним, залежно від кольору плитки. Така компоновка надає красивого виду не тільки ванній кімнаті, але і передпокою.

Ідеї для маленької ванної кімнати

1. Використовуйте перлинну білизну як основний тон. Це універсальний колір, його можна доповнити будь-якими аксесуарами, актуальні майже всі кольори. На фоні білого вигідно виглядають багато відтінки.

2. Звичайні двері можна замінити на розсувні. Такий підхід економить багато місця.

3. Багато світла в маленькій ванній кімнаті створить комфортну і затишну атмосферу. Крім того, площа візуально збільшиться. Можна використовувати як стельове, так і бічне настінне освітлення, актуальне підсвічування і над дзеркалом. Якщо ви живете в приватному будинку, для ванної кімнати можна зробити вікно. У квартирі підійде імітація вікна з підсвічуванням.

4. Скляні стелі змусять вашу ванну кімнату «дихати». Надайте інтер’єру легкості за допомогою прозорих скляних раковин.

5. Економія місця можлива, якщо раковину заховати в стіну. По мірі необхідності вона висувається.

6. Використовуйте предмети туалету однієї кольорової гами зі стінами. Вони візуально розчиняться в інтер’єрі, зіллються, тому не буде відчуття захаращеності.

7. Висоту кімнати збільшить плитка з вертикальним візерунком. Фриз, який зазвичай розділяє плитку по центру, візуально збільшить кімнату, якщо його покласти вище звичайного. Малюнок вибирайте невеликий.

8. Душова кабіна повинна бути з прозорим, не матовим склом.

9. Не захаращуйте ванну пляшечками і бульбашками. Виберете окреме місце під косметику. Наприклад, це може бути шафка під раковиною.

10. Використовуйте філософію мінімалізму: в маленькій кімнаті повинні бути маленькі речі.

Таким чином, головний підсумок такого перепланування – це максимальна функціональність, розміщення всіх важливих елементів в маленькій ванній кімнаті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 оценок, в среднем: 3,00 на основе 5)
Loading...