Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Оригінальне ліжко, за формою нагадує автомобіль, стане самим приємним сюрпризом для вашого сина. Будь він задумливим мислителем, невгамовним веселуном або шкідливим вередником, такий подарунок не залишиться їм не зазначеним. У ньому йому буде приємно засипати ночами і здорово гратися вдень.

Сьогодні дитяче ліжко машина для хлопчика представлене безліччю різноманітних моделей, що значно ускладнює його вибір. Як правило, вибираючи меблі, ми, в основному, керуємося смаковими уподобаннями, проте слід неодмінно звернути увагу на їхню якість . Саме якість збірки, матеріалів визначає термін служби даного товару. Повинно бути зручним і надійним спальне місце, що дозволить дитині відчувати себе комфортно по-справжньому під час неспання і сну.

Ну а з питання, з якого матеріалу виготовлено ліжко, можна однозначно стверджувати: використовувані матеріали повинні абсолютно відповідати екологічним стандартам і нормам безпеки. На вашу вимогу продавець повинен надати відповідні сертифікати, що містять детальну інформацію про всі використовувані матеріали, про рівні їх безпеки. Крім цього необхідно переконатися, що у моделі, що ви придивилася, немає гострих кутів і механізмів, які становлять небезпеку.

Сьогодні ліжка машини мають саму різну комплектацію. Вони можуть бути обладнані підсвічуванням, справжніми фарами, колесами, що крутяться, тощо. Так що, надавши вибір малюкові, попередьте його завчасно про складність майбутнього вибору.

На сьогоднішній день покупцям пропонується широкий ряд моделей подібних меблів: пожежні машини, двоярусні автобуси, гоночні боліди і т.п. – юному автолюбителю є з чого вибрати. Представлені моделі відрізняються кольорами, розмірами, наявністю додаткових атрибутів (спойлери, кермо, що крутиться і т.д.).

Що стосується розмірів ліжок машин , то тут має сенс орієнтуватися на зростання і вік дитини. Спальне місце може мати такі розміри: 80\210 см, 90\190 см, 80\180 см и 80\160 см.

Наскільки цікаво може виглядати дитяче ліжко машина для хлопчика, фото, представлені нижче, допоможуть вам уявити. Свого часу, будучи дитиною, ви навряд чи могли мріяти про подібні речі. То не позбавляйте ж такого задоволення свого малюка!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...