Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Швидкий монтаж стелі з гіпсокартону

Якщо Вам потрібен монтаж стелі з гіпсокартону в Києві, та так, що б і результатом себе потішити, і нерви зберегти, то Вам треба неодмінно звернутися до нас. 7 річна репутація на українському ринку. Більше 15 тис. Клієнтів, які вже замовили не один ремонт в компанії NewStroy. Будівельники і дизайнери, які пройшли стажування за межами країни. Власна техніка та інструменти. Все це дозволяє компанії порадувати Вас ціною і якістю.

У нас відсутній перелік нездійсненних робіт. Ми можемо все. Від ремонту пентхаузов до однокімнатної квартири – будь-яка складність, і при цьому якість і терміни точно відповідають складеним між замовником і фірмою NewStroy договором.


Позитивні можливості стелі з гіпсокартону

Коли Ви замовляє ремонт, то, як правило, з ремонтом стін і підлоги визначитися просто. Ви приблизно знаєте, чого хочете. Але питання стель, як показує багаторічний досвід, майже завжди ставить Вас у тупик. Це відбувається від того, що стеля – це та частина кімнати, яка може візуально збільшити або зменшити обсяг, розсунути простір та й просто створити ефект неповторності Вашого будинку.

«Коли людина заходить в кімнату, стеля найменше кидається в очі» – так думає багато хто. Але це міф. Так, ми не піднімаємо голову щохвилини догори, але перш за все «кімнатна небо» здатне змусити Вас відчути, наскільки Вам затишно в цьому місці.

Стаття в тему: ремонт стелі

Сьогодні існує неймовірно велика кількість рішень щодо ремонту та дизайну стелі. Але найпопулярнішим все одно залишається монтаж гіпсокартонних стель.


Монтаж потолка из гипсокартона
Популярність монтажу гіпсокартонної стелі

Це легко пояснити. Наші стелі мають колосальні нерівності. Іноді доходить до того, що плити перекриття мають перепад до 5 см! І коли Ви замовляєте монтаж гіпсокартонної стелі в Києві, то точно розумієте, що будь-які вади будуть приховані.

Важливим моментом при виборі матеріалу для оформлення стелі є те, що монтаж стель з гіпсокартону дозволяє втілити в життя будь-яку неймовірну ідею дизайнера. Зараз ми говоримо про багаторівневої конструкції. Часто дізнаються з чого почати ремонт

Саме така стеля дозволить Вам до невпізнанності змінити цілком кімнату. Якщо висота надмірно велика (особливо це погано в маленьких, вузьких кімнатках), то завжди можна зробити 2-3 рівня і це дозволить його «наблизити». Або навпаки. Біч «хрущовок» – низька стеля. І більш розумного рішення, ніж за рахунок збільшення кількості рівнів «підняти» його, мабуть, не існує.

Крім того, в більшості випадків замовник бажає зонувати простір. Адже кубометри деяких квартир не завжди дозволяють мати кабінет або місце для прийомів. І тут знову багаторівневий монтаж стелі з гіпсокартону доведеться як не можна до речі.


Неймовірні можливості при монтажі гіпсокартонних стель

Якщо Ви бажаєте на стелі створити неймовірні, вигадливі вигини або прямі, геометричні форми, то дизайнери компанії NewStroy допоможуть Вам у цьому. Адже по-іншому навряд чи вдасться перемістити акцент на верхню частину простору Вашої кімнати.

У вологий приміщеннях теж можна застосовувати такий підвісна стеля. Для цього і існує вологостійкий гіпсокартон. І гладкий, рівний, свіжий потолочек буде радувати Вас, коли Ви ніжитеся у ванній.

І звичайно, найголовніший момент при виборі виду ремонтних робіт на стелі має освітлення. Адже це – не просто банальна інтерференція або дифракція з наданих підручників фізики зі шкільного курсу. Освітленість – це те, що допоможе отримати абсолютну «нірвану» у Вашому домі після суєтного дня. Тільки при правильному підборі світильників і люстр Ви зможете не відчувати втому і дратівливість. Вірно підібране освітлення зробить життя у власній квартирі затишніше і спокійніше.

Стаття в тему: ремонт спальні дизайн фото

У цьому сенсі підвісні гіпсокартонні стелі мають необмежені можливості. Електрики і монтажники компанії NewStroy прокладуть під ними необхідну проводку, і в результаті вабить, заспокійливий світло литиметься саме з тієї точки підвісної стелі, яка дозволити створити найбільш комфортне освітлення.


Фото монтажу стелі з гіпсокартону від Newstroy


Як просто замовити монтаж стель з гіпсокартону

Замовляючи монтаж стелі з гіпсокартону в Києві, Вам зовсім не потрібно з’ясовувати, як це робиться, які матеріали використовуються і т.д. Вам достатньо зателефонувати в компанію або зайти на наш сайт, і в зручний для Вас час приїде виконроб, який складе кошторис, запропонує можливі будматеріали і стане особисто курирувати весь процес ремонту у Вашій квартирі.

Кредо компанії – переконати клієнта, що ремонт може бути низько витратним, комфортним і швидким процесом. Пора руйнувати стереотипи про ремонтні жахи! І ми з задоволенням допоможемо Вам в цьому.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...