Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

На сьогоднішній день все так же продовжує користуватися популярністю облицювання цеглою в Києві. Одним з найбільш вагомих переваг є тривалий строк експлуатації. Так протягом більше 20 років цегла зможе прослужити без реконструкції. Облицювання цеглою завдяки своїм якостям і простоті догляду служить кільком поколінням. Все що від вас буде потрібно це прибирання поверхні фасаду від пилу і бруду через деякі проміжки часу. Тому, коли потрібнаобробка котеджів ремонт квартир , зверніть увагу на цей матеріал.

Майже кожна будівельна компанія надає гарантію якості матеріалу і процесу монтажу. Перш ніж зробити вибір на користь тієї чи іншої будівельної фірми необхідно ознайомиться з пакетом документації, а також ознайомиться з відгуками попередніх покупців.Облицовка кирпичом

Перш ніж приступити до процесу облицювання цеглою зовні необхідно переконатися в майстерності і кваліфікації фахівців, оскільки даний процес вимагає підготовки. Плануючи будівництво будинку, слід починати з установки перев’язочної кладочної сітки незалежно від вибору матеріалу для облицювання. Дана сітка в подальшому послужить для основи під облицювання. Процес облицювання будівлі проводиться як на старих побудовах, так і на нових. Однак переважно виконувати процес побудови зовнішньої кладки і несучої стіни одночасно.

Для забезпечення гарної звукоізоляції необхідно виконати утеплення будинків. Для цього слід використовувати пінопласт або мінеральну вату. При цьому досягається максимальний ефект ізоляції, особливо в умовах розміщення будинків поблизу шумних доріг та інших місць.

У випадках іншої задумки декорування використовують різні варіанти для з’єднання зовнішньої кладки з основою. Для цього використовують такі матеріали як:

[su_list icon=”icon: wrench” icon_color=”#000000″]

 • арматура тонка;
 • спіральні цвяхи;
 • базальтопластик.[/su_list]

Технологічний процес

Облицювання цеглою включає в себе такі види робіт:

[su_list icon=”icon: hand-o-right” icon_color=”#000000″]

 • підготовка поверхні для основи;
 • очищення несучих стін;
 • вирівнювання стін;
 • виконання процесу кладки, згідно з даними рівня.[/su_list]

Порада: приступаючи до процесу укладання, рекомендуємо опускати кожну цеглину в теплу воду. Дана процедура дозволяє виконати чистку матеріалу від забруднень. Надалі це забезпечить правильне і повільне висихання розчину.

Технология облицовки кирпичом

Технологія облицювання цеглою

Деякі ряди цегли не заповнюються повністю розчином кладки згідно з попереднім планом. Це необхідно для створення повітряних потоків, так би мовити вентиляційних щілин. Наприкінці процесу кладки необхідно обробити поверхню стіни хімічним складом для запобігання процесу утворення білих плям.


Цінова політика облицювання цеглою

Якісна робота, виконана фахівцями, відповідає стандартам. Будівельні фірми досить у короткі строки виконують всі види робіт, які відповідають нормам і технології. Облицювання цеглою в Києві відрізняється досить високою ціновою категорією, завдяки вартості самого матеріалу і трудомісткості процесу. З їх допомогою будівництво, ремонт  офісів, квартир проходять набагато легше і швидше.

Приступаючи до даного виду робіт спочатку необхідно скласти проект:

[su_list icon=”icon: arrow-right” icon_color=”#000000″]

 • безкоштовний прорахунок всіх витрат;
 • обсяг виконаних робіт;
 • місце розташування будинку;
 • додаткові витрати на придбання інструментів.[/su_list]

При першій розмові з компанією ви зможете дізнатися попередню вартість всіх робіт. Більш детально ознайомитися з цінами можна в прайс-листі.

Якщо вам виявиться отримана сума не по кишені, тоді зверніть увагу на цегляну плитку або на декоративний камінь, що стане гідною альтернативою дорогому облицюванні цеглою. При цьому зовнішній вигляд використання альтернативи зовсім не поступається облицюванні цеглою, що до того ж дозволяє значно заощадити. Більш доступний варіант облицювання відмінно підійде для оформлення цоколя будівлі. У той час як інша частина поверхні буде штукатуритися, а плитка зможе зменшити виступ цоколя перед основною поверхнею. Ще одним економ-варіантом облицювання стане такий матеріал як термопанелі. Даний матеріал можна підібрати залежно від смакових уподобань, можливостей покупця, необхідної форми і структури плити.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 4,50 на основе 5)
Loading...