Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Облицювання панелями в Києві стали використовувати не так давно, на початку 2000-х років. Всі говорять про те, що це один з найдешевших способів, однак, це правда лише на половину. Звичайно, якщо використовувати звичайні пластикові панелі, то витрати будуть істотно нижче, ніж у разі обробки плиткою або іншими матеріалами. Тому євроремонт квартир і офісів часто включає саме цей матеріал. Але слід враховувати той факт, що різноманітність панелей велика і можна вибрати панелі, виконані з граніту, дерева і навіть скла.

Багато будівельних компаній пропонують свої послуги, де облицювання панелями коштує не на останньому місці. Однак, у виборі компанії орієнтуйтеся тільки на її репутацію, а й на реальний досвід фахівців, наявність необхідного обладнання для проведення таких специфічних робіт.

Облицовка здания панелями

Облицювання будівлі панелями

Професійна компанія здатна реалізувати проект будь-якої складності, а облицювання панелями буде виглядати досконало, незалежно від зовнішніх чинників і умов робіт. При цьому всі роботи будуть виконані у визначені терміни з дотриманням всіх правил і норм безпеки.


Плюси облицювання фасаду панелями

Основний плюс полягає в різноманітті. Сьогодні будівельні магазини мають можливість запропонувати практично безмежний вибір. Облицювання панелями стін може проходити по всій поверхні будинку чи в поєднанні з іншими матеріалами.

Інша перевага в тому, що стіни не потрібно якимось надсекретних і складним чином готувати до обробки, а незначні нерівності легко ховаються в процесі облицювання. Залежно від типу панелей можна вписатися в будь-який бюджет. Якщо дозволяють фінанси, тоді сміливо можна брати панелі під камінь, адже їх не відрізнити від натурального матеріалу, а коштують в рази дешевше.

Классические пластиковые панели

Класичні пластикові панелі

При цьому весь процес проходить досить швидко і легко. Листи кріпляться до обрешітки з дерева або металу цвяхами або шурупами, а між собою з’єднуються скобами. Важливо, щоб лати до кріплення листів були оброблені вогнебіозахистом або антикорозійними грунтовками. Навіть євроремонт хрущовок можна реалізувати таким чином.


Види матеріалів

Непрофесіоналові легко заплутатися в різноманітності даного матеріалу, тому ось список основних видів фасадних панелей:

[su_list icon=”icon: plus” icon_color=”#000000″]

  • металеві: мають полімерне декоративне покриття і можуть використовуватися на будь-якій підставі. Зовні вони можуть виглядати як однорідний лист або листковий пиріг, який вже має додатковий шар утеплювача. За рахунок цього терміни виконання робіт скорочуються, а ціна зменшується. Найчастіше такий вид панелей використовується на торгових будівлях, автомийках, промислових цехах;
  • скляні: переважно використовується для обробки офісних будівель і висотних споруд. Вартість робіт висока, так як вимагає високої майстерності, відрізняється трудомісткістю і високою вартістю самого матеріалу;
  • Панели "под дерево"

    Панелі “під дерево”

    дерев’яні: також є дорогими, але відпрацьовують свою ціну чудовим зовнішнім виглядом;

  • полімерні: самі економічні та прості у використанні панелі. Використовуються для ремонту старих фасадів приватних будинків і дач;
  • термопанелі: це різновид полімерних панелей, проте володіє іншою структурою пластика, який складається з безлічі дрібних осередків. Зовні схожі з природними зразками. Якщо ви хочете облицювати фасад під камінь або цеглу, тоді використовуються термопанелі, які найбільш точно передають структуру і колір природного матеріалу. [/su_list]

Для ознайомлення з цінами, перейдіть в прайс лист.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...