$

Перегородки з гіпсокартону відрізняються легкістю і зручністю установки. Однак їх монтаж вимагає особливих професійних навичок. Фахівці нашої компанії «NewStroy» використовують перевірені технології обробки, які були напрацьовані ними роками, не забуваючи при цьому про вивчення нових (сучасних). Ми акуратно, а головне – в термін, виконаємо для Вас якісне перепланування будь-якого приміщення в Києві, яке задумали Ви самі або затвердили на основі запропонованого дизайн проекту квартири.

З чого почати ремонт?
phone
Телефонуйте нам по телефону
(066) 955-55-83
(097) 055-55-96
car
До Вас на квартиру виїжджає наш експерт
Безкоштовно
estimate
Ви отримуєте повний кошторис на ремонт квартири
Безкоштовно
quality
Ми якісно і в термін виконуємо ремонт
Оплата за договором
guarantee
Даємо 1 рік гарантії на виконані роботи


Стіни і стінки з гіпсокартону, їх переваги

Гіпсокартон – універсальний матеріал, який за рахунок його практичних властивостей застосовують для різних цілей. Використовуючи листи ГКЛ можна змінити планування в будинку, квартирі, спорудивши міжкімнатні перегородки, арки, полиці, ніші. Також з ГКЛ можна зробити декоративні конструкції для ексклюзивного авторського дизайну.

преимущества стен их гкл

Переваги при використанні гіпсокартону для стін, перегородок:

 • Матеріал екологічно безпечний.
 • Невелика вага.
 • Швидкість і простота монтажу.
 • Доступна ціна матеріалу.
 • Високі паропроникні властивості, додаткова звукоізоляція.
 • Можливість прокладки інженерних комунікацій між гіпсокартонними листами.

Стіни, міжкімнатні гіпсокартонні перегородки майстри компанії NewStroy виконують із дотриманням всіх норм, за спеціальною технологією. Фото готових проектів представлені в галереї нашого сайту.


Технологія монтажу гіпсокартонних перегородок

Чому міжкімнатні перегородки з гіпсокартону відсунули на задній план балкові, цегляні і дерев’яні? Відповідь проста – вони мають більше переваг. За допомогою таких перегородок можна отримати справді ідеально рівні поверхні, що є досить важливим для обробки. Збірка, а також установка гіпсокартонних стін в Києві здійснюється за короткий час. Такі стіни не потребують мокрих підготовчих процесів, яким, наприклад, є штукатурка. У таких перегородках можна приховати інженерні комунікації: повітроводи, кабельну розводку, труби. Хочете захистити себе від шуму? Будь ласка – в перегородки, виконані з гіпсокартону, також можна закласти звукоізоляційний матеріал.

А як зручно формувати арки з гіпоскартона! Це ж куди дешевше, швидше і акуратніше, ніж створювати арку з цегли або кам’яного блоку. Теж саме можна сказати і про ніші з гіпсокартону. Вбудувати в стіну зручну поличку або простір з гіпсокартону для подальшого декору буде далеко не так клопітно, як у випадку, коли потрібно вибивати частину стіни.

Замовте арки з гіпсокартону прямо зараз.

Не можна користуватися єдиною схемою установки різних перегородок для приміщень. Наша компанія розуміє, що для того, щоб декоративні перегородки були встановлені правильно, а також прослужили довго, потрібно розрахувати вагу, яку вони здатні витримати. Для цього наші фахівці проводять розрахунки параметрів гіпсокартонних матеріалів, технічних характеристик профілів, які використовуються для каркаса і багато іншого. Ми також здійснюємо красиві ремонти квартир и комплексний ремонт квартир під ключ у Києві.

Чому роблять стіни з гіпсокартону

Завдяки перегородкам, які зроблені з гіпсокартону, отворам та стінам можна надати будь-яку красиву форму. Крім того, що ціна перегородки з гіпсокартон, менше всіх інших будівельних матеріалів в кілька разів, вона має ще ряд переваг:
— вогнестійкість;
— екологічність, яка підтверджена гігієнічним та радіаційними сертифікатами;
— невелика вага, внаслідок цього, мінімальне навантаження на елементи будівлі: фундамент, міжповерхові перекриття;
— можливість монтажу на різні поверхні і т.д.

Ціни на дизайн квартир
Дизайн
Економ
від 350 грн / м. кв.
Дизайн
Якість
від 25$ / м. кв.

Установка гіпсокартону на стіни – один з найпопулярніших способів урізноманітнити дизайн інтер’єру кімнати, надавши стінам в необхідних зонах кімнати певних виступів або заглиблень. Гіпоскратонові стіни широко стали використовуватися в ремонті квартир приблизно в 2000-х роках. Можна сказати, проглядався якийсь бум у використанні даного ремонтного прийому. І це не дивно, особливо після однотипової шаблонної обробки кімнат радянського часу і першого пострадянського десятиліття, коли про оригінальне оформлення приміщення можна було тільки мріяти. І тішило після тривалого очікування в черзі за товаром, що хоча б вистачило матеріалів, які були в наявності в магазині. Тому, коли стало доступно більше матеріалів і став доступний монтаж стін з гіпсокартону, багато піднеслися духом і були в захваті від багатофункціональності даної технології обробки стін.

Обшивка стін гіпсокартоном може вирішити ряд практичних і естетичних проблем: вирівняти стіни, змінити форму простору, стати заслінкою для проводів, які завжди так хочеться заховати і так далі. А як доречні, часом, ніші, в яких можна заховати плазмовий телевізор або нашивки на стіни для установки прихованих точкових джерел світла. Радує і те, що створювати найрізноманітніші форми і лінії за допомогою даного матеріалу досить просто. Навіть якщо задумана конструкція має складну структуру.


Перегородки з гіпсокартону, фотографії дизайну

Гіпсокартонні перегородки часто застосовують у проектуванні дизайну в приватних будинках, квартирах. Подібні конструкції з бетону, цегли вимагають великих фінансових витрат, ніж фальш-стіни з гіпсокартону.
Перегородки из гипсокартона

Перегородки з гіпсокартону бувають:

 • хвилястими;
 • рівними;
 • переривчастими (підходять для зонування простору);
 • суцільними.

Для їх створення використовують листи гіпсокартону товщиною 6-12 мм. Більш тонкий матеріал дозволяє зробити конструкції самих хитромудрих форм і конфігурацій. Для приміщень з високою вологістю використовують вологостійкі листи гіпсократона.
Перегородки из гипсокартона фото

Гіпсокартонні перегородки можуть бути виконані майстрами НьюСтрой по готовим або авторськими проектами. Фотографії різних варіантів представлені на нашому сайті.

Арки з гіпсокартону фотогалерея, особливості дизайну

Арочні фігурні отвори з гіпсокартону на кухні, в спальні, вітальні вражають різноманітністю химерних форм, нестандартних конфігурацій. При цьому подібні конструкції мають більш низьку ціну, ніж створені з каменю, бетону, інших будматеріалів.

Арки из гипсокартона фотогалерея
Арки з гіпсокартону бувають:

 • трапецевидними;
 • авангардними;
 • класичними;
 • в формі еліпса;
 • зроблені за типом порталу.

Арки из гипсокартона
Як виглядають арки в різних концепціях інтер’єру можна подивитися в портфоліо наших майстрів на сайтіNewStroy. Дизайнери з урахуванням побажань замовника підберуть варіант аркових прорізів для кухні, спальні, ванної, які ідеально впишуться в обрану концепцію дизайну.

Арки из гипсокартона фото

Ціна гіпсокартонних перегородок

Найменування робіт Од. вим. Ціна, грн
1 Монтаж пристінної конструкції з гіпсокартону м2 120,00
2 Монтаж перегородок з гіпсокартону в 1 шар м2 170,00
3 Монтаж перегородок з гіпсокартону в 2 шари м2 300,00
4 Обшивка радіусних стін гіпсокартоном м2 200,00
5 Монтаж радіусних перегородок з гіпсокартону в 1 шар м2 210,00
6 Монтаж радіусних перегородок з гіпсокартону в 2 шари м2 230,00
7 Встановлення декоративних елементів з гіпсокартону (ніш, арок і др.) шт. от 450
8 Устрій фігурних прикрас з гіпсокартону шт. от 450
9 Устрій короба для труб в санвузлі м.п. 150,00
10 Устрій короба з ГК м.п. 125,00
11 Монтаж відкосів з ГКЛ м.п. 75,00
12 Закладення швів з ГКЛ м2 10,00
13 Утеплення гіпсокартонних конструкцій мінватою м2 60,00
14 Утеплення гіпсокартонних конструкцій стіродуром м2 60,00

Як зробити перегородку за технологією Кнауф

Технологія Кнауф при створенні конструкцій, перегородок з гіпсокартону насамперед відрізняється відмінними характеристиками. У роботі використовуються якісні, надійні комплектуючі.

Гіпсокартонні системи перегородок відрізняються за розмірами, типами. Для кожної системи Кнауф надає детальну інструкцію по збірці, що істотно полегшує, прискорює монтаж перегородок, фальш-стін.

перегородку по технологии Кнауф

За каркасом перегородки Кнауф класифікують на:

 • Однокаркасні. Застосовують в місцях, де не передбачається ускладнення конструкції, не потрібна звукоізоляція.
 • Двухкаркасні. Це міцні міжкімнатні стіни з гіпсокартону.

За конструкцією перегородки Кнауф відрізняються кількістю шарів гіпсократона (один, два, три шари, комбінований гіпсокартон). Передбачені канали під вентиляцію, інженерні комунікації.

 

Як виконати монтаж гіпсокартону на стіну

Одним з найбільш практичних, швидких способів обробки стін є їх обшивка листами гіпсокартону.

Варіанти обшивки стін гіпсокартоном:

 • на металеві профілі;
 • дерев’яний каркас;
 • на клей.
монтаж гипсокартона на стену

Майстри NewStroy рекомендують виконувати монтаж гіпсокартону на стіни на металеві профілю або на клей. Дерево боїться вологи і більше підходить для дерев’яних стін.

Процес монтажу починається з підготовки поверхні, інструментів, матеріалів, розмітки, нарізки листів. При необхідності проводять роботи з утеплення, гідроізоляції стін. Завершальний етап – фінішна обробка. Витрата на 1м2 гіпсокартону залежить від площі оброблюваної поверхні.

Вигоди роботи з компанією Newstroy

Гіпсокартонна перегородка встановлюється нашою компанією при дотриманні всіх технологій монтажу, а також обробки перегородок, які виробляються з гіпсокартону. Наші фахівці проведуть наступні роботи:

1
підбір та транспортування елементів для проведення збирання перегородок;

2
виконання розміток перегородки;

3
перенесення розмітки на перекриття стелі;

4
вирівнювання нерівностей цементно-піщаною стяжкою;

5
кріплення напрямних до перекриття і підлоги;

6
установка нижніх напрямних до виробленої розмітці;

7
установка гумового ущільнювача;

8
проведення пристрілювання з відступом від краю;

9
вивірка нижніх і верхніх напрямних;

10
установка каркаса;

11
монтаж стійок;

12
стикування напрямних каркаса і стійок;

13
монтаж горизонтальних напрямних;

14
установка дверних коробок;

15
монтаж санітарно-технічного обладнання та слаботочной електричної проводки;

16
монтування поперечних елементів каркаса;

17
укладка і кріплення звукоізоляційних плит і т.д.

Наші майстри проводять монтаж перегородок в Києві тільки на професійному рівні. Запросивши нас для проведення монтажу гіпсокартону, Ви переконаєтеся в чудовому підсумковому результаті. Крім проведення високоякісної роботи, компанія «NewStroy» пропонує:

 • гнучкі ціни і демократичну підсумкову вартість;
 • здійснення розрахунку без передоплати;
 • систему контролю якості;
 • підбір, закупівлю, а також доставку матеріалу;
 • дотримання термінів виконання роботи;
 • сучасні, якісні інструменти;
 • професійні співробітники з великим досвідом роботи;
 • укладення договору на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт і інше.
Скільки коштує ремонт квартири?
Косметичний
Косметичний ремонт Київ
від 1400
грн/м2
Викликати замірника
Євро ремонт
Евро ремонт Киев
від 3500
грн/м2
знижка 7%*
Викликати замірника
Капітальний
Капитальный ремонт Киев
від 2000
грн/м2
Викликати замірника

* умови знижки уточнюйте у менеджера
по телефону (066) 955-55-83 или (097) 055-55-96

** ціни орієнтовні. Точну вартість (кошторис) на ремонт квартири ви
отримаєте після виїзду нашого експерта на об'єкт

Ми в комплексі можемо здійснити: ремонт дитячої кімнати,  ремонт вітальніремонт спальної кімнатиремонт їдальні та інших кімнат.

Якщо Вам важлива якість роботи по монтажу перегородок будь-якої складності, якщо Ви хочете щоб об’єкт був зданий в установлений строк, а ціна відрізнялася демократичністю, тоді вам слід замовити перегородки з гіпсокартону на нашому сайті або ж зателефонувати в будь-який день по вказаному телефону. У разі, коли ви можете встановити приблизний обсяг робіт стосовно монтажу гіпсокартону і повідомити нас про це за телефоном, наш менеджер негайно проведе приблизний розрахунок вартості виконання робіт. А спочатку для Вашої зручності ми розмістили на сайті прайс, де вказані актуальні розцінки. Ми виправдаємо Вашу довіру в обмін на зроблений в нашу користь вибір!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...