$

NewStroy в Києві представляє вам унікальний проект будівництва та ремонту красивого будинку, що поєднує стиль, комфорт і вищий стандарт якості.

Ми спеціалізуємося на ремонті будинків, зокрема старих будівель, перетворюючи їх на сучасні перлини. Ремонт будинку – це не лише професійні навички, але й натхнення створити затишок і функціональність.

Ремонт старого будинку до і після фото:
Наша команда з захопленням береться за реставрацію старих будинків, демонструючи вражаючі до і після фото. Ми надаємо будівлям нове життя, зберігаючи їх історичний характер і додаючи сучасні зручності. Наші проекти ремонту старих будинків всередині вражають гармонією стилів та функціональністю.

Етапи ремонту будинку з NewStroy:

Консультація та проектування: Ми починаємо з ретельної консультації, щоб зрозуміти ваші потреби та смаки. Потім розробляємо унікальний проект, враховуючи всі деталі.

Демонтаж і підготовка: Цей етап включає в себе знесення непотрібних конструкцій та підготовку основи для майбутніх робіт.

Будівництво та ремонт: Наші професійні будівельники та майстри виконають роботи з використанням сучасних матеріалів та технологій. Ремонт у будинку виконується відповідно до високих стандартів.

Декорування та благоустрій: Ми надаємо вашому будинку індивідуальний стиль, приділяючи увагу кожній деталі. Благоустрій включає ландшафтний дизайн та створення зручних просторів.

Контроль якості: Перед здачею проекту ми ретельно перевіряємо кожен етап робіт, щоб гарантувати високий стандарт якості.

Переваги ремонту будинку з NewStroy:

Індивідуальний підхід: Ми враховуємо ваші уподобання та створюємо проект, відображаючи ваш стиль життя.

Досвід та професіоналізм: Наша команда складається з досвідчених будівельників, дизайнерів та майстрів, готових втілити ваші ідеї в реальність.

Сучасні технології: Ми використовуємо передові технології та матеріали, щоб забезпечити довговічність та функціональність вашого будинку.

Прозорість та дотримання строків: Ми цінуємо ваш час і надаємо чіткий графік робіт, а також прозору вартість проекту.

Робота з історичними будівлями: Ми спеціалізуємося на реставрації старих будинків, зберігаючи їх унікальний характер.

Гарантія якості: Ми надаємо гарантію на виконані роботи, забезпечуючи вас тривалим задоволенням від вашого оновленого будинку.

Перетворіть свій будинок на ідеальне простір з NewStroy. Звертайтеся до нас, і ми з задоволенням реалізуємо ваш проект будівництва та ремонту, створюючи будинок, який буде вас захоплювати кожен день.

Ціни на будівництво будинку

Коробка дома

від

350 у.е./м2

Готовый дом под отделку

від

650 у.е./м2

Строительство дома под ключ

від

850 у.е./м2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...