$

Проектування готелю “під ключ” в Києві від NewStroy – це комплексний підхід, що об’єднує стиль, функціональність та високу якість.

Ми пропонуємо унікальні рішення, охоплюючи всі аспекти будівництва та ремонту.

Аналіз та концепція: Наші експерти проводять ретельний аналіз місцевості, ринку та потреб вашого бізнесу. Розробляємо індивідуальну концепцію, враховуючи естетику, функціональність та вимоги безпеки.

Проектування інтер’єру: Створюємо унікальний дизайн, що відображає концепцію готелю. Працюємо над плануванням приміщень, вибором кольорових рішень, меблів та декору. Забезпечуємо комфорт та естетику в кожній деталі.

Інженерні комунікації: Проектуємо ефективні системи опалення, кондиціювання, вентиляції та електропостачання. Забезпечуємо сучасні технології для комфорту гостей та оптимізації енергоспоживання.

Архітектурні рішення: Розробляємо фасади та загальну архітектурну концепцію, враховуючи оточуючий ландшафт та сучасні вимоги до візуального оформлення.

Безпека та доступність: Приділяємо особливу увагу системам безпеки та доступності для гостей з обмеженими можливостями. Проектуємо комфортний та безпечний простір для всіх відвідувачів.

Вибір будівельних матеріалів: Підбираємо високоякісні матеріали, враховуючи їх тривалість, екологічність та відповідність будівельним нормам. Гарантуємо довгострокову надійність вашого готелю.

Управління проектом: Здійснюємо ефективне управління проектом від початку до завершення, дотримуючись термінів і бюджету. Постійно інформуємо вас про хід робіт, забезпечуючи прозорість та контроль над процесом.

Ремонт та оздоблення: Включаємо ремонт дому в загальний план, забезпечуючи високий стандарт оздоблення. Наша команда фахівців турбується про кожну деталь, створюючи привабливий та затишний інтер’єр.

Оформлення дозволів: Займаємося отриманням всіх необхідних дозволів та узгоджень, дотримуючись законодавчих вимог та норм.

Здача проекту в експлуатацію: Після завершення всіх робіт ми надаємо готовий об’єкт в експлуатацію, гарантуючи його готовність до прийому гостей.

Проектування готелю “під ключ” від NewStroy – це не просто створення будівлі, а формування унікального простору, який поєднує в собі комфорт, стиль та функціональність. Ми готові втілити ваші ідеї у реальність та створити готель, який буде успішним та привабливим для гостей. З NewStroy ваш бізнес у готельній сфері розпочне нову успішну главу.
Крім проектування готелів “під ключ”, NewStroy також надає послуги з ремонту будинків та квартир в Києві. Наша команда професіоналів забезпечить високоякісні роботи, включаючи ремонт у будинку, з урахуванням ваших вподобань та стандартів якості. Надійність, творчий підхід та увага до деталей – ось наші принципи в галузі ремонтних послуг.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...