$

NewStroy представляє унікальні проекти будинків у сучасному стилі, помітні в архітектурному ландшафті Києва.

Наші будинки поєднують стиль, функціональність та видатну якість у кожній деталі.

В епоху сучасного дизайну, де форма та функція взаємодіють, наші проекти будинків стають втіленням естетики та практичності. Ми прагнемо створювати резиденції, які не тільки вражають своїм зовнішнім виглядом, але й забезпечують комфорт та зручність у повсякденному житті.

Процес створення кожного проекту починається з уважного вивчення потреб клієнта. Ми приділяємо особливу увагу функціональності та унікальним рисам ділянки, щоб максимально адаптувати проект до його особливостей. Наші дизайнери ретельно розробляють плани з огляду на потоки світла, практичність простору та ергономіку.

Сучасний стиль NewStroy проявляється у чистих лініях, інноваційних рішеннях та використанні передових будівельних технологій. Ми пропонуємо клієнтам різноманітність матеріалів та текстур, створюючи гармонійні композиції, які наголошують на сучасному характері кожного проекту.
У проектах NewStroy увага до деталей – це ключовий момент. Ми приділяємо особливу увагу вибору оздоблювальних матеріалів, меблів та аксесуарів, щоб кожен елемент поєднувався із загальним стилем та підкреслював унікальність будинку.

Однією з переваг співпраці з NewStroy є індивідуальний підхід. Ми готові втілити ваші мрії та надати проект й зробити ремонт будинку під ключ, який буде ідеально відповідати вашим очікуванням. Наша команда талановитих професіоналів працює для того, щоб кожен проект став втіленням вашого стилю та способу життя.
Разом з NewStroy ви можете бути впевнені, що ваш будинок у сучасному стилі буде не лише візуальною прикрасою міського пейзажу, але й функціональним простором, що поєднує красу та практичність. Завершений проект — це не просто будинок, а ваша сучасна резиденція, яка радуватиме вас та вашу родину протягом багатьох років.

Залишіть свій слід у архітектурній культурі Києва з NewStroy. Створюємо не просто вдома, а витвори мистецтва, що поєднують сучасний стиль та видатну якість.

Ціни на будівництво будинку

Коробка дома

від

350 у.е./м2

Готовый дом под отделку

від

650 у.е./м2

Строительство дома под ключ

від

850 у.е./м2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...