Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Будівництво промислових будівель

Ціна від 1350 грн/кв.м

Можливий конструктив:

  • Металевий каркас: сендвіч-панелі складальні, заводського виготовлення і комбіновані; лист профільований; тканину тентовая.
  • В’їзна брама.
  • Бетонна підлога.

Споруди, які складаються з масивних матеріалів і елементів сталевих каркасів зі складним обладнанням і виробничою лінією. При проектуванні виробничих будівель необхідно враховувати статистичні і динамічні навантаження, які виникають всередині будівлі при русі важких конструкцій.

Під час процесу проектування враховуються особливості експлуатації, індивідуальні побажання, можливості замовника і норми проектування. Завдяки різноманітності архітектурних і дизайнерських рішень, ваш будинок приймає індивідуальний характер рішення зовнішнього вигляду. При цьому євроремонт спален дуже часто висловлює внутрішню індивідуальність господарів. Готові проекти будівель дозволяють будівництво різноманітних об’єктів промислового призначення, різних форм і масштабів, згідно з технологією каркасного будівництва.ind_buil_p3-1

Для основи імовірно беруть сталеві каркаси, які в заводських умовах збираються поелементно. Для багатоповерхових будівель велике значення має масивний фундамент, а сталевий каркас виконують з деталей більшого перетину, що значно збільшує собівартість.

Одним з найбільш економічних варіантів стане будівництво одноповерхових будівель, в разі якщо висота колони буде близько шести метрів. В цьому випадку фінансові витрати на придбання матеріалів будуть максимально низькими.

При цьому крок колон повинен бути кратним шести метрам. У цьому випадку витрати будуть скорочуватися за рахунок низької вартості матеріалів на покриття і перекриття. Профлисти або сендвіч-панелі стануть основними матеріалами для будівництва покрівлі, завдяки низькій ваговій категорії.

Однак варто пам’ятати, що в разі капітального будівництва на основі залізобетонного фундаменту без подальшого переміщення, необхідно оформити дозвіл на будівництво.

Не потребує будівництво фундаменту швидкобудоване приміщення на основі розбірного сталевого каркаса. Для цього достатньо укласти бетонну плиту або металеву раму, покладених на тверду основу. Даний тип будівлі вважається тимчасовим, тому не вимагає спеціального дозволу. Використання спеціально розробленої технології дозволяє значно заощадити фінансові кошти. Для будівництва промислових будівель використовують такі матеріали:

  • сендвіч-панелі полистової поелементної збірки, з пошаровим монтажем гідроізоляційної плівки, профлиста, утеплювача;
  • заводське виготовлення на основі мінерального утеплювача.

Це значно підвищує теплоізоляційні властивості стін і зменшує масу конструкції. Головним завданням при проектуванні залишається зниження негативного впливу неблагополучних внутрішніх факторів на навколишнє середовище та на працівників. Вартість готового приміщення залежить від таких факторів:

  • освітлення;
  • опалення;
  • вентиляція;
  • наявності обладнання.

При цьому варто враховувати часовий чинник під час подальшої експлуатації. Знизити собівартість і уникнути труднощів допоможе професійна команда будівельників. Дуже часто будівництво, дизайн інтер’єру заміського будинку передбачає залучення хорошої команди досвідчених будівельників.

Для кожної будівельної компанії успішний досвід будівництва і подальшої тривалої експлуатації залишаються основним показником якості та гарантії.

Площа кожного приміщення залежить, перш за все, від призначення промислового приміщення. Великі підприємства значно перевершують за масштабом будівельні цехи. Однак швидкобудуюємі будівлі залишаються найбільш оптимальними і доступними способами будівництва.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...