$

у вас ещё остались вопросы? Стоит заказ дизайна интерьера

  Ремонт двоповерхової квартирив Києві – процес, який потребує тимчасових та фінансових витрат. Займатися такими заходами можуть лише кваліфіковані спеціалісти. При процедурах використовують якісні будівельні матеріали від перевірених виробників, що гарантують надійність. Організацію процесу зазвичай бере на себе дизайнер.

  Основні особливості двоповерхових квартир

  Квартира у два поверхи має чудову особливість – високі стелі. Це дозволить створити концепцію приватного будинку у багатоповерхівці. Ремонт дворівневої квартири за допомогою будівельної компанії NewStroyв Києві виконується з урахуванням усіх сучасних технологій, співпраця дизайнера та замовником максимально прозора та продуктивна.

  стоимость ремонта двухуровневой квартиры

  Складнощі, які можуть виникнути під час ремонту

  Основна перевага двоповерхової квартири полягає у стабільному плануванні. В даному випадку вона не змінюється, як, наприклад, звичайна житлова площа перетворюється на студію. Дизайн-проект робиться для кожного поверху. При цьому важливо звертати увагу периметр, який займають сходи, вікна, двері.

  Таку квартиру перепланувати дуже важко. Для зонування простору застосовуються перегородки, але їх має бути в міру, щоб уникнути перевантаження простору. Також виникає складність при перенесенні верхніх кімнат на нижній поверх. Зазвичай там розташовані спальні. Роблячи ремонт самостійно, власники часто неправильно відзначають зони, через що жити у квартирі дуже важко у всіх сенсах. Найкраще та розумне рішення – довірити ремонт двоповерхової квартири в Києвіпрофесіоналам.

  Різновиди планування

  Двоповерхова квартира має кілька різновидів планування. Популярними вважаються два варіанти:

  • перший поверх – кухня, їдальня, вітальня, передпокій, комора; другий – спальня, дитяча кімната, ванна кімната, кабінет;
  • незвичайне планування – на першому поверсі – спальня, дитяча, ванна; на другому – кухня, їдальня, комора, гардеробна.

  Ремонт дворівневої квартири в Києвіпередбачає три фактори.

  1. Перший поверх зазвичай використовується для спільних сімейних зустрічей, а також для посиденьок із гостями. Там здійснюється приготування їжі. Особисті кімнати рекомендується обладнати на другому поверсі.
  2. Сходи повинні гармонійно виглядати серед всіх елементів у квартирі, не заважати та не займати весь вільний простір. Місце під сходами бажано зробити максимально корисним (наприклад, облаштувати шафу). Це зручно та практично, якщо сама по собі житлова площа невелика. Якщо приміщення дозволяє розвернутися, обставляти його зайвими меблями не треба.
  3. Зазвичай будинок із дворівневими квартирами має кілька окремих входів. Вони потрібні згідно з вимогами пожежної безпеки.

  Ванну для гостей краще розташувати на першому ярусі.

  ремонт двухуровневых квартир фото

  Основні особливості ремонту

  Важливий момент, на який варто звернути увагу – санвузол може бути і на першому, і на другому поверсі. Це означає, що укладання комунікацій має відбуватися на двох рівнях. Те саме стосується опалення: труби необхідно проводити як на перший поверх, так і на другому.

  Сходи повинні бути правильно збудовані і встановлені в зручному для всіх проживаючих місці. На що слід спиратися при будівництві сходів:

  • надійність – міцна конструкція, надійна, стійка, безпечна;
  • ширина – достатня для зручного пересування;
  • поручні – міцні, витримують навантаження;
  • наявність протиковзкого покриття, щоб уникнути травматизму;
  • оптимальні розміри – слід дивитися на загальний метраж квартири;
  • повна відповідність дизайну квартири.

  Фахівці будівельної компанії NewStroyКиївдопоможуть правильно зонувати приміщення, а також розмістити всі предмети у зручному порядку.

  Популярні стилі оформлення

  Під час ремонту хочеться підібрати цікавий, незвичайний дизайн. Ми визначили найпривабливіші варіанти.

  1. Мінімалізм. Даному напрямку властива лаконічність. Мінімальна кількість меблів, відсутність химерних акцентів надають свою особливість.
  2. Лофт. Відкрите планування, багато світла, повітря, свіжості. Щодо нового стилю дизайну. Такий дизайн поєднує в собі нові предмети та старовинні. Усі разом створюють незвичайний образ.
  3. Хай-тек. Головна риса – стримані монохромні відтінки. Жодних яскравих кольорів.
  4. Скандинавський стиль. Затишний, незвичайний. Є натуральні матеріали, пастельні, спокійні тони, але допускаються легкі, яскраві елементи.

  Найважливіше у вдалому ремонті та дизайні – не захаращувати простір зайвими речами та меблями. Усього має бути в міру.

  ремонт двухуровневой квартиры студии

  Ключові етапи ремонту двоповерхової квартири

  Ремонтдворівневої квартири у Києві виконується у кілька етапів.

  1. Перше – консультація. Менеджер спілкується із замовником, дізнається про вподобання, цілі, що хоче зробити у двоповерховій квартирі. Призначається зустріч з дизайнером, який займеться проектом.
  2. Замірник виїжджає на об’єкт. Складається кошторис, підраховується кількість будівельних матеріалів, необхідних процедур.
  3. Погодження кошторису та дизайн-проекту.
  4. Закупівля матеріалів. Клієнт може брати участь у процесі.
  5. Безпосередньо ремонтні роботи.
  6. Складання об’єкта, коли замовник схвалює результат.

  Замовити ремонт двоповерхової квартири у Києві вигідно у NewStroy. Наша будівельна компанія здійснює всі заходи якісно та вчасно. Ознайомитись з відгуками та кейсами пропонуємо на сайті. Телефонуйте за вказаними на майданчику номерами телефонів: співробітник відповість на всі запитання та допоможе прорахувати приблизну вартість. Якщо немає можливості зателефонувати, залишайте заявку онлайн.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
  Loading...