Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Позитивний ремонт готелів

Ремонт готелів в Києві є комплексним завданням, в якій потрібно враховувати безліч особливостей і нюансів. Важлива роль відводиться підбору матеріалів для обробки готельних номерів та інших приміщень.

Тут потрібно враховувати не тільки естетичну сторону питання, а й практичні складові використовуваних матеріалів і застосовуваних технологій. Наприклад, не можна здійснювати обробку приміщення за допомогою будь-яких вподобаних матеріалів, навіть якщо вони будуть ідеально виглядати в загальному інтер’єрі. В першу чергу слід звертати увагу на їх екологічну безпеку і на зносостійкість.

Важливо знати:
1. Позитивний ремонт готелів
2. Фото ремонту готелів від Newstroy
3. Якісне оздоблення готелів

Крім того при ремонті готелів слід враховувати і експлуатаційні умови закладу, прохідність, зональну специфіку, погодні і температурні умови. Компанія NewStroy займається ремонт квартир – ціни у Києві будь-якого призначення. Ми здійснюємо і ремонт готелів в Києві під ключ. Бригади компанії укомплектовані висококваліфікованими кадрами. Оздоблення готелів. Кожен співробітник має допуск на певні види робіт.

У своїй роботі ми користуємося такими принципами:
– встановлені терміни;
– затверджений бюджет;
– відмінна якість.

ремонт отделка интереров гостиницы заря

Фото ремонту готелів від Newstroy


Якісне оздоблення готелів

У компанії NewStroy розроблена система з внутрішнього контролю якості: ми особисто здійснюємо контроль якості проведених робіт і зацікавлені в хорошому результаті ремонту. Після закінчення ремонтних робіт ми надаємо гарантію. Наші фахівці складуть кошторис проекту і детально розпишуть кожен етап майбутнього ремонту під ключ.
Головною відмінною рисою компанії є те, що ми намагаємося не виходити за межі запланованого бюджету. Тому замовники не притягнуть до додаткових витрат на “непередбачені потреби”.

Здійснюючи ремонт, оздоблення готелів у Києві під ключ, ми залучаємо висококласних фахівців, обробників, дизайнерів, будівельників. Ми виконаємо і косметичний ремонт Вашого готелю, і капітальний. Ми перетворимо будь-яке приміщення згідно з розробленою та затвердженою авторської концепції. Наша компанія береться за роботу будь-якої масштабності і привертає якомога більше доступних ресурсів за доступними цінами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...