$

Ремонт клініки має певні відмінності від ремонтних робіт в інших місцях, наприклад, житлових або нежитлових приміщеннях. Адже головне завдання полягає не тільки в якості, а й дотриманні всіх правил безпеки в медичному закладі. 

Типи ремонту 

Відмінною рисою ремонту в клініці є швидкість виконання. Оскільки ремонт проводиться поступово в частинах клініки (щоб не закривати і забезпечити людям медичну допомогу), не допускається поширення шуму, пилу на тривалий час. У цьому випадку допоможе планування і поетапне виконання всіх робіт.

Ремонт клиник киев

Перш, ніж вирішувати з типом робіт в Києві, варто оглянути приміщення і зробити аналіз:

 • огляд опалювальної системи
 •  перевірка труб і водопроводу;
 • стан проводки;
 • загальний стан стін, підлоги, стель.

На основі цих показників уже можна робити висновки з приводу виду ремонтів. Він може бути декількох видів, залежно від стану приміщення і початкової мети ремонту.

 1. Косметичний – полягає в оновленні поверхонь. Косметичний ремонт приватних або державних клінік передбачає усунення недоліків в оздобленні, заміну ламп, розеток або зміну колірної гами стін.
 2. Капітальний – передбачає оновлення стилістики із заміною вентиляційної системи, електричної проводки, освітлення, трубопроводу, вікон тощо.
 3. Капітальний ремонт із переплануванням – крім проведення всіх маніпуляцій, що входять до капітального ремонту, також проводять додаткове зонування простору, встановлюють або прибирають стіни тощо.

Якщо немає явних пошкоджень у приміщенні, достатньо буде проведення косметичного ремонту. Для цього можна освіжити стіни, наприклад, пофарбувати або переклеїти шпалери, встановити стелі, замінити підлогове покриття або провести дрібний ремонт, наприклад, гардероба.

Останнім часом у медичних установах проводиться саме капітальний ремонт клініки (з переплануванням або без). Компанія NewStroy проводить будь-які види ремонту в межах Києва за мінімальну кількість часу та вигідну ціну.

Етапи капітального ремонту приватних клінік

Оскільки найчастіше клініки закриваються саме на капітальний ремонт, важливо розуміти етапи проведення будівельних і ремонтних дій. Ремонт клініки Київ проходить у п’ять етапів.

 1. Створення дизайнерського проєкту і підготовка необхідної документації. На цьому етапі продумують всі деталі інтер’єру кожного лікарського кабінету, визначають загальну кількість кабінетів, створюють проєкт ресепшена і приймального відділення тощо. На основі даних створюється кошторис та вираховується приблизна ціна ремонту..
 2. Закупівля матеріалів. Увагу звертають на екологічність і натуральність оздоблювальних матеріалів, а також на простоту їхнього догляду.  Для стін і підлоги перевагу віддають матеріалам, які легко мити і проводити санітарну обробку.
 3. Можливе перепланування. Якщо є потреба у створенні нових приміщень, на цьому етапі відбувається планування зон, демонтуються старі перегородки і монтуються нові. Після чого відбувається монтаж вікон і дверей.
 4. Монтаж комунікацій. Прокладається трубопровід і електрична проводка, а також система вентиляції та встановлення кондиціонерів. Якщо є необхідність, заново монтується новий радіатор і котел. Після – стяжка підлоги та оштукатурювання стін.
 5. Облицювання . Оздоблення стелі, стін і підлоги. Далі монтується сантехніка, освітлення, розетки, вимикачі, елементи декору. 

Якщо замовник має бажання, ремонт клінік у Києві закінчується встановленням медичного обладнання, меблів, інтернет-роутерів, комп’ютерного обладнання тощо за додаткову ціну.

Проведення капітального ремонту також передбачає встановлення системи безпеки – відеоспостереження і пожежна безпека.

Ремонт клініки Київ: основні вимоги

На відміну від ремонту квартири, у клініці існують певні правила, яких необхідно дотримуватися. Це стосується не тільки натуральних і безпечних матеріалів для персоналу і пацієнтів.  

Наприклад, кожен лікарський кабінет має індивідуальний розмір, це важливо враховувати під час перепланування. Не можна зробити кабінет для прийому терапевта більшим, ніж кабінет МРТ.  Що стосується розміщення освітлення і розеток, також є певні нюанси – з огляду на велику кількість обладнання, розеток має бути багато. 

Двері мають бути широкими для вільного переміщення каталок і ліжка на колесах. Вікна встановлюють пластикові, щоб забезпечити комфортне перебування в клініці.

У медичному закладі важливо прокласти трубопровід і виконати подачу гарячої та холодної води. Крім того, підвальне приміщення, яке може розташовуватися на території клініки, після ремонту використовується під санітарно-побутові кімнати, наприклад, душ, гардероб або склад.

Вимоги до матеріалів

Як було сказано раніше, основні вимоги до матеріалів – натуральність і простота в догляді. Найчастіше використовують водоемульсійні фарби, матеріал нетоксичний і не потребує спеціального догляду.

Наявність грибка або цвілі в клініці просто неприпустима. Для запобігання цьому поверхні ґрунтуються спеціальним протигрибковим складом. Що стосується колірної гами – використовуються світлі кольори.

ремнот стоматологии

Як підлогове покриття обирають лінолеум, ламінат або керамічну плитку (якщо йдеться про операційні або лабораторії), камінь, ПВХ матеріали. Такі підлоги легко очистити і продизенфікувати.

Складні декоративні прикраси допустимі в лікарських кабінетах, на ресепшені або в кімнаті відпочинку.

Ремонт стоматологічної клініки

Ремонт в стоматологічному кабінеті вимагають особливої уваги. Перше, що враховується під час перепланування приміщення – стеля. У стоматології стелі мають бути високими, щонайменше 3 метри, а стіни – гладкими та без щілин.  Це необхідно для створення просторого приміщення, оскільки стоматологічне крісло та обладнання високе й займає багато місця.

Важливо забезпечити вентиляційну систему з виведенням на дах. 

Крім того, купивши приміщення під стоматологічну клініку, слід виконувати капітальний ремонт із переплануванням, щоб забезпечити не тільки стоматологічні кабінети, а й вестибюль, туалет і кімнату для персоналу.

Вартість ремонту

Назвати точну ціну ремонту не зможе навіть найпрофесійніша команда в Києві. Приблизний кошторис можна скласти на основі такої інформації:

 • площа всього приміщення і додаткових корпусів (якщо вони є);
 • точна кількість обладнання, що функціонує в лікарні;
 • оцінка стану приміщення на момент аналізу.

Такий детальний аналіз проводять фахівці будівельної компанії NewStroy. На ціну впливає особливості конкретного приміщення в клініці, використання антибактеріальних матеріалів, стійкість покриття до пошкоджень, а також герметичність.

капитальный ремонт клиники

Компанія NewStroy – якісний ремонт у будь-якій клініці

У Києві виконати будівельні та ремонтні роботи може компанія NewStroy. Бренд перебуває в топі українського будівельного ринку, понад 1,5 тисячі замовників уже отримали бажаний ремонт у приміщенні.

Основна мета компанії – відповідальне ставлення до роботи і максимальна взаємодія з клієнтом. Серед переваг бренду можна виділити:

 • швидкість проведення робіт;
 • сучасні матеріали;
 • відсутність переплат та низьцк і ціни;
 • простий і прозорий кошторис;
 • професійний колектив – дизайнер, архітектор, ремонтна бригада тощо;
 • ремонт клініки та інших приміщень  Києва “під ключ”;
 • складання індивідуального дизайну, виходячи з переваг клієнта;
 • гарантія на термін три роки на якість ремонту і результат бригади в Києві.

Компанія виконує весь план від початку до кінця, це означає, що замовнику не потрібно шукати різних підрядників. Крім того, на сайті можна пройти тест і розрахувати приблизну вартість майбутнього ремонту, всі розрахунки надійдуть на електронну пошту.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...