$

Ремонт під ключ із NewStroy охоплює всі зони вашого житла, включаючи коридор. Це важливе місце, перше, що бачать гості, і перше, що вас зустрічає. Наші професіонали дбають про кожну деталь: від стильного дизайну та оптимізації простору до якісних оздоблювальних матеріалів. Результат – функціональний і привабливий коридор, що гармонійно вписаний в загальний інтер’єр вашого будинку.
Ремонт коридору від компанії NewStroy – це гарантія комплексного підходу, оперативності розв’язання задачі з урахуванням побажань замовника та технічних параметрів. Наші співробітники мають все необхідне для реалізації поставлених завдань – досвід, кваліфікацію, знання та вміння.

стильные прихожие фото

Ремонт коридору: види та особливості виконання робіт

Коридор, або передпокій – це вхідна група будинку чи квартири, приміщення, з якого починається знайомство гостей з житловим простором власника. Саме з цієї причини облаштуванню приділяється особлива увага. Ремонт коридору здійснюється за тим же принципом, що й інших кімнат, різниця полягає лише у підборі оздоблювальних матеріалів та організації місця. В залежності від побажань замовника, фінансових можливостей та початкового технічного стану виконується один із видів ремонту:

 • косметичний;
 • капітальний;
 • євроремонт

Косметичний ремонт коридору в Києві проводиться при наявності незначних пошкоджень підлоги, стін та стелі, а також при необхідності освіжити зовнішній вигляд кімнати. Основними завданнями тут є оздоблення поверхонь, заміна плінтусів та наличників та освітлювальних приладів.

Капітальний ремонт у коридорі передбачає більший обсяг заходів, зокрема вирівнювання та оздоблення поверхонь, заміну проводки та електричних точок, конструкції. Крім того, змінюється дверне полотно.

Євроремонт передбачає не лише створення індивідуального дизайнерського рішення, а й застосування якісних, дорогих матеріалів.

ремонт в коридоре 2023

Основні етапи виконання робіт

Професійний ремонт у коридорі здійснюється у кілька послідовних етапів:

 • візуальний огляд та виміри приміщення;
 • складання плану процедур;
 • підрахунок кошторису та погодження документа із замовником;
 • вибір та закупівля матеріалів;
 • оздоблювальні роботи, заходи, пов’язані з комунікаціями;
 • здача об’єкта.

Якщо потрібне перепланування, проект подається на схвалення до державних інстанцій.

Підбір оздоблювальних матеріалів для підлоги, стелі та стін

Виходячи з уподобань власника, розміру приміщення підбирається колірне оформлення. Для маленького, вузького передпокою чудовим варіантом будуть світлі відтінки, що дозволить візуально розширити простір. Що ж до предметів меблів, то найкращим рішенням тут стануть вішалка для одягу, тумба для зберігання взуття дзеркало. За наявності вільного місця – шафа купе кутової конфігурації.

При облаштуванні коридору допускається поєднання кількох видів настінного покриття різних тонах. Головне при цьому – гармонійна комбінація з рештою кімнат будинку або квартири. Ремонт у коридорі ідеї фото, розміщені на нашому сайті, допоможуть прийти до відповідної організації простору.

Вибір підлогового покриття

Коридор ремонт обов’язково виконується з урахуванням призначення. Оскільки тут часто й багато ходять, навантаження на підлогове покриття тут високе: тобто воно повинно легко чиститися та бути зносостійким, при цьому естетично привабливим. Вищевказаним критеріям відповідають такі типи матеріалів:

 • лінолеум;
 • ламінат;
 • керамограніт;
 • плитка керамічна;
 • ПВХ-плитка

Лінолеум простий у догляді, не боїться вологи та побутової хімії, відрізняється зносостійкістю. Іншими його перевагами виступають технологічність укладання та можливість зонування простору за допомогою застосування даного матеріалу, але різних відтінків. Таким чином, можна грамотно відокремити вхідну групу від передпокою.

Ламінат – сучасне, тепле, зносостійке покриття з хорошими характеристиками звукоізоляції та простим монтажем. При оздобленні коридору рекомендується віддати перевагу 32 або 33 класу. Його термін служби складає приблизно 15 років. Також пропонується для розгляду кварцовий ламінат. Він має всі властивості класичного, але разом з тим більш надійний.

ПВХ-плитка – ще один варіант для коридору та передпокоїв. Вона стійка до механічних пошкоджень, легко монтується, проста у догляді та має привабливий зовнішній вигляд. За допомогою вінілу можна імітувати будь-яке покриття: плитку, дерево, мармур.

Керамічна плитка – дороге, але довговічне рішення. Здійснюючи ремонт коридору у квартирі, варто зробити вибір на користь глазурованої кераміки з одноразовим випалом. Плюсами матеріалу є стійкість до зношування, естетичність, широкий спектр кольорів.

ремонт в коридоре идеи фото

Керамограніт часто використовується при євроремонті передпокоїв. Для цього приміщення краще взяти напівполірований варіант із матовою фактурою. Належить до середньої цінової категорії та водночас зберігає свої якості протягом років.

Організація стельового простору

Для обробки стелі в коридорі беруться будь-які матеріали. Проте, найчастіше це:

 • натяжне полотно;
 • гіпсокартон;
 • штукатурка.

Вони дозволяють не тільки створити гарний і естетичний стельовий простір, але й приховати нерівності чорнового оздоблення.

Штукатурка – бюджетне рішення, щоб зробити ремонт коридор, наноситься просто і швидко, виглядає акуратно.

За допомогою гіпсокартону створюються багаторівневі конструкції, у тому числі і з метою зонування кімнати.

Натяжні стелі змінюють висоту приміщення. Також на них легко встановити точкові світильники. Таким чином, реалізуються два завдання: організація освітлення та економія площі.

З ідеями ремонту коридору в будинку або квартирі пропонуємо подивитися на нашій будівельній компанії NewStroy. Можлива консультація з дизайнером для вибору потрібного стилю.

Оздоблення стінових поверхонь

В залежності від побажань власника та параметрів приміщення для здійснення чорнового оздоблення стін застосовуються штукатурка або гіпсокартон. Багато хто вибирає другий, якщо є необхідність у вирівнюванні поверхні.

Чистове оздоблення виконується за допомогою:

 • шпалер;
 • фарби;
 • декоративних панелей із ПВХ, дерева.

Шпалери паперові, вінілові – найпопулярніший тип. Серед переваг виділяють доступну ціну, широкий вибір за фактурою, колірним рішенням та дизайном. Ще одним позитивним моментом вважається оперативність в обклеюванні.

Нанесення фарби вимагає ретельно підготовленої, рівної поверхні без вад. В іншому це практичний матеріал для декоративного оздоблення.

Гіпсокартон дає можливість приховати всі нерівності. Існує і зовсім невеликий недолік застосування гіпсокартону на профілях – незначне зменшення площі кімнати на товщину полотна, що монтується.

Вартість ремонту коридору

Ціна на ремонт коридору у приватному будинку або квартирі від компанії NewStroy формують такі фактори:

 • вибраний тип ремонту: капітальний, косметичний чи євроремонт;
 • площа приміщення та загальний обсяг робіт;
 • вартість матеріалів;
 • терміни виконання замовлення;
 • необхідність зміни планувального рішення.

Професійний ремонт коридору в хрущовці, приватному будинку від NewStroy – це якісний та оперативний результат, доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного замовника.

Телефонуйте за номером телефону або залишайте заявку на сайті. Менеджер зв’яжеться з Вами та відповість на запитання, що цікавлять.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...