$

Якісний ремонт квартир Ірпінь

Ви давно вже хочете зробити ремонт? Ваше житло не просто просить, воно наполегливо і нав’язливо вимагає привести себе в порядок, що б стати по-справжньому затишною оселею? Але щось змушує Вас відтягувати першу хвилину початку цього необхідного дії.

Та не тільки Ви, повірте. Адже досвід проведення у Ваших знайомих, та й картинки по TV переконують Вас, що це варто робити лише тоді, коли не робити вже не можна.

Ах, вже, це несолодке слова «ремонт». Його виконання людьми, які навчалися викладати паркет або робити штукатурку в You Tube настільки дискредитували таку прекрасну ідею, що вже і сам ремонт бачиться Вам в образі багатомісячного кошмару. Цей ненаситний монстр поглинає все Ваш час і всі гроші. Він не дозволяє легко зітхнути і ще легше видихнути. Адже так?

Але Ви ж, швидше за все, не знаєте, що на будівельному ринку Київської області та Києва вже 7 років працює компанія NewStroy, головна мета існування якої полягає тільки в тому, що б люди перестали боятися «ремонтів-мутантів».

Стаття в тему: ремонт 3-х кімнатної квартири в панельному будинку


Чому всі замовляють ремонт квартир в Ірпені та Буча у компанії NewStroy

Уже 10 років це успішно доводиться. Якісний ремонт квартир Ірпінь, як і ремонт квартир Буча, а так само в Вишневому, Обухові або Києві здійснити легше простого. І все, що Вам треба б зробити, це або зайти на сайт, або набрати номер телефону нашої компанії. І, вважайте, ремонт почався.

Наш виконроб абсолютно безкоштовно зв’яжеться з Вами і тільки тоді, коли Ви побажаєте, відбудеться зустріч. Ви розповісте Ваше бачення майбутнього перетворення квартири. Він запропонує Вам найбільш вигідні варіанти, як будматеріалів, так і самих робіт.

Якщо Ви бажаєте провести ремонт квартир в Ірпені та Бучі, скажімо одночасно оновити житло і у себе і у тещі, то немає нічого простішого. Навіть в цьому випадку курирувати всі будівельні роботи буде лише той фахівець, який прийшов до Вас на зустріч. Він особисто відповідатиме перед компанією за все, що відбувається під час Вашого недорогого ремонту.


Приклади ремонту від компанії NewStroy


Навіщо потрібен дизайн при ремонті квартири під ключ у Бучі

У разі, коли Вам захочеться повністю перебудувати квартиру, Ви можете замовити проект у наших дизайнерів-архітекторів. Кожен з них має в своєму активі не одну сотню унікальних рішення. Причому для Вас виконають як мінімум 3 варіанти дизайну інтер’єру котеджу . І подивитися їх Ви зможете вже через пару днів хоч в 3d форматі, хоч в ескізному перспективному виконанні. Ціни Вас приємно здивують.

10 років доводити клієнтам, які згодом неодмінно стають друзями, що ремонт – звичайнісіньке справу можна лише тоді, коли ці самі ремонтні роботи проходять для Вас так непомітно, що Ви навіть не розумієте, що щось взагалі відбувається.

Стаття в тему: ремонт спальні фотогалерея

А досягти такого ефекту можна лише маючи в арсеналі людей, які розуміють, що розвіяти міф про жахи ремонту можна тільки швидкої, гідною роботою без переробок і конфліктів.

У штаті компанії NewStroy ви не Пошукайте робочих, найнятих за лізингом. Адже зв’язавшись з випадковими людьми, ми ризикуємо, перш за все, Вашими нервами. Тільки фахівці вищого розряду, що мають сертифікати на конкретний вид робіт будуть працювати з Вами. Вони раз у рік неодмінно навчаються на курсах вдосконалення майстерності з тієї причини, що будівельний ринок змінюється так само швидко, як фармацевтичний. І потрібно вміти зі знанням справи приступати до нових видів робіт.

Стаття в тему: гіпсокартонні конструкції

Ще однією особливістю в роботі нашої компанії є те, що ми ніколи не беремо в оренду чужу техніку або інструмент. Ми не можемо чекати, коли вони будуть вільні, адже терміни закінчення ремонтних робіт завжди обумовлені до дня.


Перевага здійснювати ремонт в Ірпені з нами

Все це і багато інших професійні секрети дозволять Вам переконатися, що слова «ремонт, оздоблення квартир» дійсно може бути солодким. Тим більше, що така організація мережевого графіка зможе просто вразити Вас остаточною сумою витрат на ремонт в Ірпені, скажімо. І, повірте, тільки в позитивну сторону.

Ми працюємо тільки за договором, який, перш за все, береже Вас від несподіванок. Так, у разі виникнення невдоволення з Вашого боку ніж – або, прописаним в цьому документі, ми зобов’язуємося виплатити Вам неустойку.

Після закінчення ремонтних робіт, в зміненій квартирі, сидячи на улюбленому дивані, Ви обов’язково скажете: «І чого раніше я так боявся ремонту?»

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...