$

Відгуки про ремонт квартир у Києві

Рано чи пізно будь-яка людина стикається у своєму житті з необхідністю зробити ремонт квартир під ключ і починає міркувати, як організувати цей дуже потрібний, але не дуже приємний процес. При цьому, як істинному киянину, хочеться отримати відмінний кінцевий результат, витративши при цьому якомога менше коштів, часу і нервів, в цьому допоможуть відгуки про капітальний ремонт квартири.

Набравши в пошуковику «недорогий ремонт квартир Київ відгуки» і ознайомившись з думкою людей, що вже пройшли і пережили всі перипетії цієї повчальної процедури, відвідав кілька сайтів спеціалізованих компаній, простудіювавши їх вміст з властивою скрупульозністю. В кінцевому підсумку зважився подзвонити на “NewStroy”

Перші кроки.

На знайомстві ми не зупинилися. Ввічливі менеджери компанії не нав’язливо, витягли з мене всі мої задуми і таємні побажання по новому облаштуванню моєї оселі, розповівши мені багато цікавого і повчального по темі комплексного ремонту квартири. У результаті прийшла думка про необхідність дати можливість фахівцям показати, на що вони здатні. Процес видався мені трохи затягнутим, але під час ремонту і особливо по його закінченні я усвідомив необхідність прояву терпіння на цьому етапі.

Весь наступний день був присвячений обговоренню висловлених при першій зустрічі вимог і побажань з обробки і ремонту квартир, плануванні та оснащенню квартири всілякими, необхідними пристроями і агрегатами. Поки з мене професійно, в не примусовій формі витягали всю необхідну інформацію, фахівці компанії провели обмір. Все це дало можливість через деякий час ознайомитися з тривимірним проектом мого житла після ремонту.

За погодженням експлікаціонного проекту (це словосполучення дізнався в процесі) почалася рутина по складанню планів і кошторисів:

– монтажних і демонтажних робіт;
– розміщення електричного і сантехнічного обладнання;
– прокладки електропроводки із зазначенням всіх розеток, вимикачів та іншого електротехнічного обладнання;
– кожного окремо взятого приміщення з деталізацією по меблям, обладнанню та матеріалам.

Ремонт і його наслідки.

Подальші мій дії полягали в постійних спробах налагодити «облік і контроль» відповідно до настанов «дідуся» Леніна. Від мене ввічливо віджартовувалися і терпіли мої витівки за принципом «чим би дитя не тішилося, аби не плакало». При цьому процес ремонту йшов повним ходом без мого реального впливу на його швидкість і якість.

Через два тижні моїх поневірянь із повним відчуттям моєї непотрібності у всьому цьому процесі, мені були вручені ключі від відремонтованої квартири в присутності всього мого сімейства з вдячністю за чуйне керівництво ремонтом.

Результатом стали щасливі фізіономії дітей і дружини, які провели два тижні на дачі без моїх моралей, жахливо втомилися від ремонту в квартирі і щасливих, що тато, нарешті, зробив щось потрібне в своєму житті. Теща від гордості просто променіла. Гордості не за мене, а за зроблений тільки завдяки її постійним переживанням відмінний ремонт.

А всього то, варто було тільки набрати в пошуку «швидкий ремонт квартир відгуки», зайти на сайт компанії “NewStroy” і зателефонувати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (111 оценок, в среднем: 3,62 на основе 5)
Loading...