Якісний ремонт квартир у Вишневому

Якщо Ви щасливий житель дивовижного міста Вишневе, і хочете зробити ремонт у квартирі під ключ, то це бажання пора здійснювати. Адже змінене житло обіцяє нові звершення в житті, позбавлення від обридлого антуражу і прагнення до чогось нового.

Звичайно люди бояться затівати недорогий ремонт, оскільки чули про знущальне ставлення до справи з боку виконавців, затягнутому на місяці, а деколи і роки виконанні цієї справи. Деякі навіть прирівнюють ремонт до пожежі. Кажуть що це рівнозначні катастрофи.

Якщо Ви хочете переконатися в тому, що ремонт – не стихійне лихо, а процес, який може приносити задоволення, то ми доведемо Вам це. Спочатку замовте дизайн квартири

Стаття в тему: ремонт квартир під ключ

Київська компанія NewStroy вже більше 10 років здійснює якісний ремонт у квартирах, як киян, так і жителів нашої області. Ремонт квартир у Вишневому для нас звична справа. І оскільки головна мета діяльності компанії – переконати Вас в усталених міфах про ремонтні жахи, то ми готові довести Вам цей постулат на ділі.

Достатньо зателефонувати нам або через сайт викликати виконроба. Це головне, що Вам належить зробити, що б жити в оновленій квартирі з бажаною обробкою.

Розпорядник відвідає Вас тоді, коли Ви того захочете, навіть після роботи, у вихідний або святковий день. Він складе ціну і масштаб майбутніх робіт, порадить оптимальні матеріали і мінімальні ціни на них, обумовить терміни початку і закінчення всіх робіт.


Дизайнерські рішення при ремонті квартир у Вишневому

Якщо побажаєте, наші дизайнери виконають для Вас проекти квартири хоч у 3d зображенні, хоч у перспективі. Адже за плечима у кожного з них не одна сотня таких робіт, стажування за кордоном і виконання замовлень від еліт – до економ рівня. Ремонт Вишневе за їх ескізами нічим не стане відрізнятися від ремонту в Конча Заспі. Замовте дизайн проект квартири

Робітники-будівельники працюють у нас з моменту заснування компанії. Ми дорожимо своїми майстрами, вони регулярно відвідують курси удосконалення майстерності. Кожен з них має сертифікат про найвищий розряд кваліфікації.


Приклади ремонту від компанії NewStroy

[fancygallery id=”5″ album=”5″]

Стаття в тему: ремонт ванної Київ

Ремонт квартир в Вешневом

Компанія не бере в оренду техніку та обладнання. У нас все своє. Ніякої сторонньої робочої сили, ніяких «халтурників».

Ці моменти дозволять Вам приємно здивуватися вартості майбутніх робіт. Адже на тлі сьогоднішньої конкуренції на будівельному ринку тільки так можна завоювати багаторічну довіру наших клієнтів, що стали вже друзями.

З Вами обов’язково буде укладений договір, в якому, перш за все, стануть дотримуватися Ваші інтереси. Так за порушення термінів або незадоволення з Вашого боку чимось, ми готові нести неустойку. Про неможливість зміни ціни при обумовлених видах робіт буде прописано окремим рядком. Ми також робимо: ремонт котеджів Київ

Головна мета роботи компанії NewStroy у тому і полягає, що б розвіяти міф про жахи ремонту. Наше завдання довести Вам, що ремонтні роботи можуть і зобов’язані доставляти замовникові тільки задоволення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 4,50 на основе 5)
Loading...