Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Зовсім недавно на будівельному ринку з’явилася виключно нова послуга, така як ремонт квартир в розстрочку. Дізнавшись таку інформацію, більшість жителів вважають, що це якимось чином пов’язано з банком, в якому будуть змушені платити якісь приховані платежі у вигляді відсотків. Всі грошові операції, завжди проходять через банк. Так стверджують фахівці. Але тут пропонується не кредит, а розстрочка!

Ви починаєте робити ремонт своєї квартири, але на те, щоб його зробити не завжди вистачає грошей, або ж під час ремонту вам захотілося зробити його багатшим, ніж планувалося. Від усього цього ваш гаманець натягнувся від запитів, і витримати їх він просто не в змозі.

426

Як тоді бути?

Знайти відповідь на це питання можуть допомогти компанії, що пропонують нові види послуг. Що це за пропозиції?

Пропозиції платежів по розстрочкам.

У вас не вистачає потрібної кількості грошей. Взяти їх можна в банку. Компанією укладається з банком договір по партнерській програмі, і клієнти компанії направляються до банку, де укладається кредитна угода з банком. У всіх банках умова кредитування різні. Зокрема, в одних банках початковий внесок не більше 5%, а в інших його немає, так як покладаються на кредитоспроможність клієнта або компанії. Також розрізняються і терміни видачі кредиту. У будь-якому випадку прийнятний для вас варіант знайти, можливо для євроремонту квартири.

Але в чому ж тоді різниця? Адже господареві квартири доводиться самому укладати кредитну угоду з банком особисто. Він змушений все одно платити відсотки по кредиту, адже банк не дає гроші даром. Це головне правило банку. От і все.

fufP5XbPxMw

Клієнт не зможе отримати кредит в банку на руки. Повна сума кредиту відразу переходить на рахунок компанії, яка буде робити ремонт. Після того, як будуть зроблені всі ремонтні роботи, оформляється акт приймання, який увійде в базу кредитної угоди. За договором клієнт повинен виплатити всю необхідну суму протягом домовленого часу. Затримок із виплати не повинно бути. При цьому сам клієнт відсотки не виплачує. Інакше кажучи, вам не доведеться витрачати зайві гроші. Хто ж тоді повинен виплачувати відсотки? Ці обов’язки виконує компанія, що робить ремонтні роботи. Як правило, гроші в готівковій формі віддаються клієнту – замовнику, вносить їх в банк, в вигляді погашення процентної ставки по кредиту.

Вигода компанії від розстрочки.

І знову напрошується питання, в чому полягає вигода від цього компанії? А полягає вигода ось у чому: пропонуючи для всіх сторін таку послугу, компанія приваблює більше нових клієнтів. Роботи з’являється більше, а прибуток вище. У підсумку виходить багато замовлень..А за ринковими правилами, де багато замовлень, там і знижки. Ці відсоткові частки, нехай і невеликі, і є знижкою на замовлення. Який би не був бізнес, в ньому завжди є свої підводні камені. І жодному бізнесмену не захочеться працювати собі в збиток. Запевняю вас, коли компанія пропонує. косметичний ремонт квартир в розстрочку, що не буде благотворітельствовать кожного замовника. Суть кожного їх дії полягає в отриманні прибутку, і ця послуга не виняток.

remont-kredit

В даному випадку вигода взаємна. Підрядник, виконуючи послуги з ремонту квартир, має прибуток. Замовник, в свою чергу, залишається з новим ремонтом у своїй квартирі. Гроші, які ви відклали на ремонт, але не використали, можна задіяти по-іншому. Наприклад, старі меблі поміняти, вже для нового інтер’єру, на нову. Тут як вам завгодно, вирішуйте самі – користуватися даною послугою чи ні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 оценок, в среднем: 4,13 на основе 5)
Loading...