Скільки буде коштувати
Ваш ремонт?

Дізнатися зараз!

Нежитлові приміщення – потрібна категорія нерухомості. І насамперед тому, що її можна переобладнати у виробничих цілях. Такий простір використовується як приміщення під різноманітні цехи, магазини, офіси і так далі. Однак такі приміщення, які є непристосованими для проживання, часто потребують професійного ремонту. Саме тому господарі-бізнесмени часто звертаються до будівельних компаній, які надають послуги з ремонту таких об’єктів. Ремонт нежитлових приміщень передбачає цілий комплекс робіт, які мають на меті поліпшити, змінити, відновити приміщення. Такі роботи нерідко передбачають проведення перепланування, стяжки, фарбування, побілки, облаштування сантехніки та електромонтажні роботи. Наші фахівці готові виконати роботу під ключ за прийнятною вартістю. Архітектор займеться розробкою детального проекту, в якому буде враховано всі побажання замовника, будівельна бригада виконає всі роботи, а дизайнер створить необхідну внутрішню атмосферу.

Ремонт нежитлових приміщень

Види ремонту в нежитлових приміщеннях

Ремонт у нежитлових приміщеннях передбачає проведення комплексу робіт. Такий ремонт може бути:

 •                   капітальним;
 •                   косметичним;
 •                   під ключ.

Вибір залежить не тільки від побажань замовника (хоча це також відіграє важливу роль за узгодженням остаточної вартості), а й від початкового стану приміщення і того, що має вийти в результаті. Варто розуміти, що ремонт нежитлових приміщень значно відрізняється від ремонту житлових. Тут важливо використовувати найнадійніші, зносостійкі та безпечні матеріали, які протягом тривалого часу забезпечать бездоганний зовнішній вигляд інтер’єру.

Ремонт у нежитловому приміщенні

Нерідко в статус нежитлових приміщень переводять житлові квартири, розташовані на першому поверсі багатоповерхівок. При цьому задіяний цокольний поверх. Такі приміщення потребують не тільки грамотного перепланування, а й проведення робіт, пов’язаних зі зміцненням та утепленням конструкції. Під час капітального ремонту повністю міняються покриття, стелі, інженерні мережі, проводиться перепланування, змінюються робочі зони.

Косметичний ремонт не такий масштабний, як капітальний. Він пов’язаний з роботою, під час якої змінюються оздоблення, оформлення, вікна та двері. Роботи виконуються досить швидко, тому тривалого простою у роботі компанії не буде. Такий вид ремонту якнайкраще підійде тим, хто бажає перетворити та освіжити діючу комерційну будівлю.

Ремонт для комерційних приміщень

Якщо ви бажаєте якісно втілити комерційний проект у життя, зробити це можна лише за допомогою вміло створеного дизайн-проекту. Розробити його допоможе співробітники нашої компанії. Варто розуміти, що у комерційному приміщенні зовсім недоречні:

 •                   ковролін;
 •                   шпалери;
 •                   надто дорогі підлогові покриття;
 •                   люстри та інші засоби домашнього побуту.
Ремонт комерційних приміщень

Ремонт передбачає монтаж/демонтаж перегородок, заміну проводки, встановлення якісної вентиляційної системи. Остаточним етапом такого ремонту завжди є оздоблювальні роботи та розробка інтер’єрного дизайну.

Комплексний ремонт може коштувати по-різному. Ціна залежить від багатьох факторів, таких як площа приміщення, складність роботи, необхідність використання додаткових матеріалів, терміни здачі об’єкта. Усі дані обов’язково відображаються у кошторисі.

Головне завдання під час ремонту комерційного приміщення – ергономічно розпланувати простір, зробити дизайн різноманітним. Це допоможе прикрасити кабінетну роботу працівників. Плануючи роботи, бажано користуватися професійною допомогою. Досвідчений дизайнер знає, які елементи будуть доречними у конкретному приміщенні, а від чого краще відмовитися.

Ремонт комерційних приміщень

Ремонтні роботи у комерційній нерухомості включають:

 •                   утеплення приміщення;
 •                   встановлення звукоізоляції;
 •                   вирівнювання стін, підлоги;
 •                   монтаж електропроводки, комунікацій, сантехніки;
 •                   встановлення опалювальних приладів;
 •                   перепланування приміщень.

Робота завжди передбачає дотримання етапності. Так, насамперед проводяться необхідні виміри приміщень, після чого створюється дизайн-проект. Після погодження його із замовником проводиться закупівля будівельних матеріалів. Далі приступають до демонтажу перегородок, стін та інших елементів інтер’єру. Після чого зводять нові стіни згідно з проектом. Проводяться чернові роботи зі стяжки підлог, вирівнювання стін, робота з комунікаціями, монтаж розеток, вимикачів.

Заключний етап – оздоблювальні роботи, що передбачають монтаж підлогового покриття, укладання плитки, обклеювання або оштукатурювання стін.

Після цього до роботи приступає дизайнер. Під його грамотним керівництвом відбувається розміщення меблів, полиць, вітрин, декоративних елементів і так далі.

Ремонт нежилого помещения

Перед тим, як безпосередньо взятися за роботу, ми обмовляємо із замовником усі деталі. Підбирається дизайн, складається кошторис, погоджується вартість роботи та матеріалів. Усі позиції відображаються у договорі.

Ремонт нежитлового приміщення 

Замовивши ремонт нежитлового приміщення в нашій компанії, ви неодмінно залишитеся задоволені результатами і довго забудете про необхідність проведення навіть косметичних робіт. Ми виконаємо роботу якісно та у чітко обумовлені терміни, наведемо будь-яке приміщення – цех, склад, магазин тощо – у належний вигляд.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, пов’язаних з ремонтом та облаштуванням нежитлових приміщень. При цьому всі роботи проводяться максимально оперативно та якісно. Основні переваги співпраці з нами:

 •                   повна гарантія якості, що підтверджується офіційним договором;
 •                   виконання роботи “під ключ”;
 •                   повний спектр будівельних послуг;
 •                   можливість контролювати кожний етап ремонту;
 •                   своєчасна та повна звітність перед замовником;
 •                   величезний практичний досвід у будівельно-ремонтній сфері;
 •                   висока кваліфікація кожного працівника;
 •                   використання сучасного устаткування;
 •                   застосування технологій, які відповідають вимогам;
 •                   індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 •                   прийнятна ціна.

Ремонт нежитлового приміщення  

Наші фахівці до невпізнанності перетворять інтер’єр та зовнішній вигляд будь-якого нежитлового приміщення, зроблять його індивідуальним та впізнаваним. Після завершення роботи простір стане не лише практичним, а й стильним.

Щоб замовити послуги, пов’язані з реконструкцією та ремонтом нежитлових, комерційних приміщень, просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати за вказаними телефонами, замовити зворотній дзвінок або заповнити заявку прямо на сайті компанії. Висока якість роботи, дотримання термінів та умов договору гарантовані. У нас діють прийнятні ціни та зручні способи оплати. Звертайтеся у будь-який зручний час.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...