$

При планах ремонту кімнати, у вас виникне багато питань, у зв’язку з цим. Адже ремонти у кімнатах — справа дорога. Переплачувати не хочеться. Однак, зробивши один раз якісно ремонт, згодом ви насолоджуватиметеся комфортом в будинку і надовго збудете про перебудови. Як провести ремонт у кімнаті і з чого почати, розберемо в даній статті.

Етапи ремонту

З чого розпочати ремонт кімнати? Визначитеся з ідеєю. Подбайте заздалегідь про планування і приблизно уявіть в думці результат. Це дозволить визначиться із запитом, а NewStroy подбає про те, щоб ваша мрія стала реальною. Ремонт кімнати, ідеї якого чітко сформовані, дозволить якнайшвидше побачити результат.

Обираючи, з якої кімнати краще розпочати ремонт, враховуйте їхню черговість і порядок. Рекомендується приступити насамперед з ванної, а довгі кімнати та мансарду залиште на потім.

этапы ремонта комнаты

Зазвичай ремонти в кімнатах передбачають видалення старих покриттів. Звільнити простір та зробити оцінку стану приміщення. Чи є необхідність закладати тріщини? У якому стані знаходиться підлога під покриттям? Чи не промокають стіни? Все це безпосередньо відбивається на кінцевій вартості ремонту кімнати. Зробивши висновки, приступайте до розробки дизайн-проекту. Найкраще довірити це професіоналам. Ремонт у кімнаті фото та приклади робіт висвітлені на сайті.

Якщо потрібно перепланування, часу на підготовку витратите довше. Погодивши всі проекти з міськими службами, можна рухатися далі. Ремонт у кімнаті – це поетапні дії і кожен крок має свою важливість. Якщо ви уявляете, яким має бути ремонт кімнати, ідеї та планування, залишиться лише втілити їх.

Розібравшись, як відбувається ремонт кімнати покроково, ви можете краще розуміти потрібні подальші дії.

Підготовчий етап

Звільнивши територію, необхідно підготувати всі поверхні для оздоблення. Нехтуючи цим кроком, є ризик втратити ефект від ремонту. Потрібно очистити стіни, підлоги та стелі. Висушити всі покриття.

Далі потрібно визначитися з матеріалом, з якого будуватимуться перегородки. Це може бути:

  • цегла;
  • блок;
  • гіпсокартон;
  • піноблок.

Ці матеріали мають переваги та недоліки. І підібрати оптимальний варіант допоможе наш фахівець. Вибір залежить від типу ваших стін, та бюджету. Переглянувши ремонт кімнати фото на сайті NewStroy, ви знайдете чудові приклади та зможете підібрати найкращий результат.

Наступний крок – це штукатурка стін. Щоб вона довго трималася, потрібно наносити штукатурку рівномірним шаром. Якщо ви плануєте ремонт у маленькій кімнаті, цей процес не займе багато часу.

Потім готують підлогу. Якщо там плита, тоді йде заміна матеріалу, що тріснув, і полірування покриття. На підлогах з лінолеумом звільняють поверхню до бетону, виробляють ґрунтовку.

ремонт комнаты под ключ

Монтаж вікон, комунікації та стелі

Забирають непотрібне сміття і підходять до наступного етапу. Тут вам необхідно розібратися з проводкою та оцінити можливості її використання. Провести монтаж вікон. Виходячи зі здійснення ідеї ремонту кімнати, плануйте освітлення та правильну, зручну розстановку електрики. Можете переглянути ремонт кімнати фото та зробити, як показано у них.

Чисте оздоблення має на увазі покриття стелі плитками з пінополістиролу. Це економний та практичний спосіб, який не потребує великих грошових витрат, незважаючи на розмір кімнати, будь то ремонт кімнати 7 кв., 9 або 12 кв. Можна використовувати в обробці, на стелю або пофарбувати його акриловою фарбою.

Вартість ремонту кімнати

Якщо вас цікавить ремонт кімнати ціна у майстра, то все залежить від кількох показників.

Складність замовлення та обсяг роботи безпосередньо впливає на ціни. Чи це буде косметичний ремонт чи капітальний. Якщо вам потрібний бюджетний ремонт у кімнаті, то краще вибрати косметичний. А капітальний ремонт має на увазі ґрунтовне перепланування, тут необхідний дизайн-проект. Крім того, знадобиться набагато більше витратного матеріалу. Вартість роботи будівельників також буде вищою. Розмір кімнати також має вплив на вартість. Ремонт у маленькій кімнаті буде дешевше, ніж у великій.  Ремонт кімнати калькулятор NewStroy дозволить вирахувати коректну ціну.

Вартість та якість матеріалів. Це той момент, коли краще не економити на оздоблювальних матеріалах. Якщо ви хочете зробити капітальний ремонт кімнати та надовго забути про нього, слід обирати якісні будматеріали. Орієнтуйтесь на бюджет та власні переваги. Для ознайомлення можна переглянути фото ремонту кімнат та підібрати гарний дизайн.

Ціна роботи будівельної бригади дуже відрізняється. І якщо брати ремонт кімнати Київ, із компанією NewStroy дуже вигідно його робити. Адже там хороша вартість та прозорі умови. Ціна послуг будівельників виправдовує себе. Фахівці допоможуть зробити так, щоб кімната, ремонт, дизайн були на найвищому рівні.

 ремонт комнаты цена

Зіставивши всі ці моменти, ви можете дізнатися, скільки варто зробити ремонт у кімнаті. Врахуйте, що ремонт кімнат у приватному будинку може відрізнятись від реставрації в квартирі. Обираючи ремонт кімнати фото та ілюстрації, допоможуть визначитись із ним.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...