Якщо Ви плануєте в своїй квартирі новий інтер’єр – ремонт квартир Бориспіль , змінити розтушування кімнат або оновити технічний стан комунікацій, то необхідно вибирати спосіб для втілення цих цілей. Варіант самостійного виконання всіх задумів – дорогий, нерідко супроводжується порушенням встановлених технологій і перевитратою запланованого бюджету. Допомога знайомих та родичів має приблизно ті самі наслідки. А реально скоротити терміни, зменшити кошторис та домогтися очікуваних результатів однозначно допоможуть профільні фахівці.Наша компанія NewStroy спеціалізується на наданні широкого спектра послуг, та виконує ремонт квартир у Борисполі. Ми забезпечуємо високу якість, індивідуальний підхід до кожного клієнта та дотримання термінів. Наші послуги доступні в бюджетному відношенні, супроводжуються гарантіями та повною відповідальністю.

Які види ремонту квартир в Борисполі проводять наші майстри

Нам хотілося б звернути увагу на вибір різних видів ремонтних робіт. Закономірно, кожен з ремонтів, що виконуються нашими майстрами, має свою вартість. Однак і фронт робіт, і кількість послуг, і терміни, і якість матеріалів теж можуть кардинально відрізнятися. Пропонуємо ознайомитися з різними типами ремонту будинків у Борисполі від нашої компанії:

 1. Чорновий – у цьому форматі ми пропонуємо підготовку всіх поверхонь до оздоблення, вирівнювання стін та стелі, штроблення під монтаж електрокабелю, влаштування точок підключення споживчої сантехніки.
 2. Косметичний – проводиться як у житлових будинках, так і в новобудовах, для надання візуальної ефективності житлу. У рамках косметичного ремонту квартир в Борисполі виконується демонтаж непотрібних конструкцій, заміна елементів інженерних мереж, малярні та штукатурні роботи, а також монтаж електричної фурнітури та сантехніки. На початковому етапі запропонуємо узгодження оздоблювальних матеріалів, підбір дизайнерських кольорів та ідей з декорації.
 3. Капітальний ремонт під ключ у Борисполі – з ґрунтовним підходом, розробкою проєктних документів, узгодженням перепланування. Практично виконуємо всі оздоблювальні та монтажні роботи зі встановленням вікон, дверей, сантехніки, влаштуванням і налагодженням освітлення. Одночасно проводимо зонування площі, раціоналізацію корисного простору. Також нашими майстрами будуть укладені покриття підлоги, поклеєні шпалери, проведене облицювання плиткою санвузла, кухні, підлог.
 4. Євро, або – елітний, ремонт ґрунтується на принципах, закладених у дизайн-проект. Він передбачає весь комплекс ремонтних, дизайнерських, монтажних та оздоблювальних робіт. Замовляючи у нас євроремонт, ви можете розраховувати на повне оздоблення всіх кімнат, повноцінний ремонт будинків і квартир у Борисполі зі зміною допустимих архітектурних особливостей. Практична частина включатиме наклеювання шпалер, фарбування, монтаж комунікацій та столярних конструкцій, вирівнювання стін та стелі, влаштування стяжки та теплої підлоги, заміну та підключення всіх інженерно-технічних систем. У цей же кошторис включаємо облицювання плиткою, малярні роботи, встановлення опалювальних радіаторів та багато іншого.

Так який же краще зробити ремонт квартири в Борисполі? Фахівці нашої компанії рекомендують покладатися не тільки на можливості бюджету або особисте бачення дизайну. Зверніться до нас за безкоштовною консультацією – і наші дизайнери, інженери, проєктувальники та майстри допоможуть підібрати, спланувати та розрахувати найбільш відповідний тип ремонту.

Принципи якісного і грамотного ремонту квартир від New Stroy

Приступаючи до роботи, ми завжди дотримуємося всіх встановлених правил, регламентів, положень, будівельних норм, технологічної процедури, технічних умов, і враховуємо анотації до матеріалів. Усі процеси проводяться в певній послідовності:

 • проєктування та узгодження із замовником усіх нюансів, складання креслень і схем;
 • розрахунок кошторису;
 • узгодження необхідних дій з житловою інспекцією або КК;
 • підготовча фаза для ремонту квартир – демонтаж, початкові монтажні та оздоблювальні роботи;
 • облаштування технічних комунікацій – систем подачі води, газопостачання, каналізації, вентиляції, опалення;
 • оздоблювальний цикл робіт із фарбуванням, обклеюванням шпалерами, вирівнюванням стін і стелі, влаштуванням стяжки, облицюванням плиткою;
 • облаштування електромережі та підключення освітлення;
 • встановлення вікон і дверей;
 • монтаж сантехніки.

По завершенню всіх планових дій за наявності дизайн-проекту проводимо зонування простору, допомагаємо з меблюванням, розміщенням декоративних елементів дизайну.

Після цього майстри виконають прибирання будівельних відходів, винесуть із квартири все сміття, очистять поверхні від пилу і слідів будматеріалів.

Як зробити ремонт квартири в Борисполі

Якщо ви звикли цінувати свій час, рахувати власний бюджет і берегти нерви та здоров’я – наші послуги саме для вас.

Ми з першого по останній етап враховуємо ваш індивідуальний стиль і функціональні потреби. Працюємо тільки з надійними постачальниками матеріалів, що гарантує довговічність, якість ремонту. На додаток до цих переваг хочемо додати:

 1. Реалістичні ціни ремонту квартир у Борисполі.
 2. Раціональне використання кошторису і матеріалів.
 3. Дотримання дати здачі квартири або будинку після виконаних робіт.
 4. Суворе дотримання всіх нормативів, регламентів, техніки безпеки.
 5. Участь професійних майстрів, чим і забезпечені наші тривалі гарантії.

Ви можете переконатися в правдивості наших обіцянок, відповідальності, професійній компетентності та заказати ремонт квартир у Борисполі . Про них свідчать відгуки наших замовників, результати у фотозвітах з портфоліо, а також наявність всіх сертифікатів і ліцензій на ведення нашою компанією NewStroy ремонтних робіт у Борисполі.