Зробити недорогий та якісний ремонт квартири в Броварах мріють багато власників житла. Одним це потрібно для поліпшення умов проживання, іншим – для облаштування новобудови. Головне, щоб роботи велися професійно та без порушень технічного регламенту.

NewStroy гарантує всім жителям у Броварах, що бригада з ремонту квартир з нашої компанії, виконає всі умови договору. У нас передбачений повний цикл обслуговування власників квартир – починаючи з моменту узгодження стилю та проектування, а також до завершення всіх робіт та прибирання будівельного сміття. Ми діємо в рамках встановлених будівельних нормативів, вимог Держстандарту та техніки безпеки.

Для чого потрібен професійний ремонт квартири в Броварах

Більшість власників житла починають ремонт квартир у Броварах з метою поліпшити зовнішній вигляд інтер’єру, а також змінити планування, щоб підвищити його функціональність. У цих випадках необхідно вибрати один з типів ремонту та підшукати відповідних майстрів або бригаду з ремонту квартир у Броварах.

Участь фахівців завжди вигідніше, ніж самостійні спроби або пошук приватних виконавців. Для компанії NewStroy не існує таких робіт, з якими не впоралися б наші прораби, плиточники, зварювальники, проектувальники, оздоблювальники, малярі, сантехніки, інженери та представники інших спеціальностей.

Метою проведення дизайнерського ремонту квартири може бути і вирішення практичних завдань, і просте бажання оновити дизайн, зробити інтер’єр красивішим та моднішим. Ще кілька причин виконання ремонтних робіт:

 • оновлення та поліпшення інтер’єру, що дасть змогу зробити його більш сучасним, стильним та таким, що відповідає останнім трендам;
 • оптимізація планування квартири, поліпшення розподілу простору і зручностей для мешканців;
 • створення комфортних умов проживання шляхом поліпшення освітлення, звукоізоляції, оснащення більш ефективною системою вентиляції тощо.
 • усунення дефектів, пошкоджень, тріщин, протікань та інших проблем, які можуть виникнути у квартирі з часом;
 • власники можуть вирішити провести ремонт квартири за реальними цінами, щоб поліпшити її зовнішній вигляд і стан перед продажем або здачею в оренду. Це може збільшити привабливість об’єкта і підвищить його ціну;
 • у рамках ремонту квартири під ключ у Броварах можна провести роботи з поліпшення енергоефективності, наприклад, замінити вікна на більш теплостійкі, утеплити стіни і дах, що в майбутньому допоможе заощадити на комунальних платежах;
 • заміна старих шпалер та підлогових покриттів для поліпшення гігієнічних умов проживання.

Не обійтися без монтажу та оздоблення, якщо отримано нове житло – практично у всіх випадках проводять ремонт квартир у новобудові в Броварах, адже забудовник зазвичай обмежується тільки чорновим оздобленням.

Відмінність ремонту квартир у новобудовах від старих будинків

Власникам доводиться робити вибір на користь того чи іншого типу ремонту. І тут має значення технічний стан житла, термін його експлуатації. Закономірно, в новобудовах встановлені нові комунікації, підключена хоча і не брендова, але абсолютно нова сантехніка, так само і опалювальні прилади.

У таких приміщеннях нових будинків Броварів ремонт квартири під ключ буде найдорожчим варіантом. Він включає:

 • підготовку проекту;
 • монтаж нових дверей, вікон, сантехніки;
 • поклейку шпалер, облицювання плиткою;
 • фарбування;
 • влаштування гіпсокартонних систем;
 • підключення електромережі та приладів;
 • установку світильників, дзеркал, карнизів.

Іноді передбачається перепланування після узгодження із забудовником.

У старих будинках мешканці частіше прагнуть дизайнерського ремонту квартири в Броварах. Це дає змогу змінити звичний багаторічний інтер’єр на сучасне оздоблення, провести зонування простору, удосконалити архітектурний стиль. Водночас стан водопроводів, систем опалення, вентиляції та газопостачання можуть вимагати серйозного втручання. У цих випадках слід проводити в Броварах ремонт квартири під ключ.

Майстрами нашої компанії NewStroy за погодженням з власником житла проводиться будь-який тип ремонту – капітальний, дизайнерський, чорновий, євроремонт, під ключ, косметичний.

Ціни на послуги бригади з ремонту квартир у Броварах

Вартість ремонту квартири залежить від безлічі факторів. Ось деякі з ключових моментів, які впливають на ціну ремонту квартир під ключ у Броварах:

 1. Площа та тип квартири. Велика площа вимагає багато матеріалів та часу, що може збільшити ціну на ремонт. Також тип квартири (студія, однокімнатна, багатокімнатна) впливає на кількість приміщень, які потрібно відремонтувати.
 2. Рівень оздоблення. Якщо ви хочете високоякісне оздоблення з використанням дорогих матеріалів, це також позначиться на вартості. Вибір підлогових покриттів, шпалер, фарбування, сантехніки та інших матеріалів істотно впливає на бюджет.
 3. Косметичний ремонт (фарбування, заміна підлогових покриттів) буде дешевшим, ніж капітальний (перепланування, заміна сантехніки, електропроводки тощо).
 4. Роботи з інженерних систем. Заміна електропроводки, сантехніки, опалення та кондиціонування повітря помітно підвищує розмір кошторису.
 5. Додатково. Непередбачені роботи або зміни в проекті можуть збільшити бюджет.

Якщо є мета заощадити та зробити ремонт квартир Бровари, не жертвуючи водночас якістю, термінами та іншими обставинами, звертайтеся в нашу компанію NewStroy, де на Вас чекають адекватні ціни, офіційні договірні умови з чіткими формулюваннями, а також стовідсоткова гарантія бездоганної якості.