У будь-якому житлі час від часу доводиться змінювати обстановку, покращувати працездатність комунікацій і коригувати стиль інтер’єру. Наша компанія NewStroy проводить усі види будівельно-ремонтних та дизайнерських робіт, націлених на підвищення комфорту проживання, практичну експлуатацію житла та поліпшення естетичного оформлення.

Наші майстри виконують ремонт квартир у Бучі з офіційними гарантіями, акуратністю та професійною відповідальністю, дотримуючись усіх будівельних правил та умов, державної стандартизації і техніки безпеки.

Що включає ремонт квартир у Бучі

Повноцінний штат співробітників NewStroy включає майстрів усіх спеціалізацій та професій. У нас працюють дизайнери, прораби, проектувальники, кошторисники, інженери, маляри, облицювальники, зварювальники, сантехніки та інші професіонали. Це дозволяє виконувати повноцінний комплексний ремонт квартири під ключ у Бучі, яким би складним та оригінальним він не був. У портфоліо нашої компанії NewStroy та у кожного з майстрів є усі види актуальних ремонтних проектів, куди входять такі різновиди:

 1. Капітальний, з повним циклом демонтажу, заміни комунікацій, монтажних та столярних робіт, облицюванням та оздобленням.
 2. Косметичні оздоблювальні роботи – мінімальний пакет, у рамках якого проводять вирівнювання стін, фарбування, укладання підлогового покриття, обклеювання шпалерами.
 3. Євроремонт – повномасштабний проект із підготовкою всієї документації, переплануванням, монтажними та оздоблювальними процесами.
 4. Дизайнерський – відрізняється оригінальністю проектування площі, візуальним зонуванням. Сюди ж входить перепланування, допустимі архітектурні зміни, всі види робіт з ремонту – встановлення сантехніки, вікон і дверей, електромонтажні роботи, підключення комунікацій. Головною ознакою такого формату є ексклюзивне оздоблення і планування простору відповідно до оригінального дизайн-проекту.

Залежно від типу житла, можуть проводитися ремонти квартир під ключ у Бучі як у новобудовах, так і на вторинному житловому ринку. Тут власникам знадобиться визначитися з вибором категорії ремонту з урахуванням технічного стану приміщення і ступеня готовності до експлуатації.

Беручи до уваги ці підстави, може виконуватися ремонт із чорновим, чистовим або обома різновидами оздоблення. Аналогічно визначається необхідність заміни або модернізації інженерно-технічних мереж. Найчастіше ремонт квартир у новобудовах у Бучі вимагає капітального втручання майстрів – забудовники здають тільки підготовлену до оздоблення коробку, з метою здешевлення цін на житло. У старих будинках Бучі бригада з ремонту квартир частіше стикається з незадовільним станом комунікацій, морально застарілими опалювальними приладами, віконними та дверними конструкціями.

Як проводяться роботи

Залежно від готовності приміщення проводяться такі види ремонтних робіт:

 • демонтаж віконних та дверних рам, радіаторів, труб, сантехніки, освітлювальних приладів, підвіконь, порогів, штукатурки;
 • вирівнювання стін, стелі, влаштування стяжки підлоги;
 • шпаклювання;
 • встановлення гіпсокартонних систем;
 • монтаж дверей, вікон;
 • заміна трубопроводів;
 • врізання замків;
 • перепланування;
 • зміна архітектури інтер’єру, якщо виконується дизайнерський ремонт квартири в Бучі;
 • монтаж сантехніки та батарей опалення;
 • влаштування теплоізоляції;
 • оздоблення стелі, потім стін;
 • фарбування, обклеювання шпалер, облицювання плиткою;
 • укладання підлогових покриттів, в окремих випадках влаштування теплих підлог.

Під час реалізації ремонту квартири в Бучі в новобудовах проводяться столярні, теслярські, малярські, монтажні, оздоблювальні роботи. У них беруть участь плиточники, сантехніки, водопровідники, столяри та інші представники різних професій. Але починається ремонт з інших процесів, передбачених технічним регламентом у такому порядку:

 1. Узгодження із замовником усіх умов ремонту квартир у Бучі.
 2. Проведення замірів, розрахунків, складання схем і креслень.
 3. Підбір будівельних та оздоблювальних матеріалів, конструкцій і засобів.
 4. Документальне проектування зі специфікацією та кошторисом.
 5. Підготовча частина – винос меблів, демонтаж, обробка поверхонь антисептиками.
 6. Практична частина – всі види ремонтних робіт.
 7. Перевірка роботи систем, усунення дефектів, забруднень та прибирання будівельного сміття.
 8. Здача квартири за договором її власнику.

Чітке дотримання цього плану дає змогу раціонально розпорядитися часом і вкластися в терміни. Але що ще важливіше, тільки дотримуючись технології процесу, можна домогтися ідеальної якості.

Вартість ремонту квартир у Бучі

Витрати на ремонт квартир у Бучі краще планувати заздалегідь. Наприклад, наші фахівці після оцінки технічного стану та узгодження всіх етапів зможуть коректно розрахувати кошторис. Це позбавить від непередбачених витрат, завищених розцінок на матеріали. Водночас такий розрахунок дає змогу мінімізувати залишки матеріалів та обсяг загальних відходів.

Підсумкові ціни ремонту квартир у Бучі залежать від:

 • загальної площі приміщення;
 • особливостей капітального, косметичного або дизайнерського ремонту квартири в Бучі;
 • кількості кімнат;
 • обраної концепції стилю;
 • умов планування;
 • типу ремонтних робіт;
 • вартості матеріалів;
 • терміновості виконання.

Навіть при такому списку ціноутворюючих факторів наші фахівці намагаються зменшити ціни на ремонт квартир в Бучі. Їм це вдається за рахунок взаємодії з надійними постачальниками, власного професіоналізму, мінімальної тарифікації послуг у NewStroy. Більше про ці та інші переваги можна дізнатися у консультантів компанії за вказаними контактними реквізитами.