Будівельно-ремонтна компанія NewStroy проводить будь-який за складністю ремонт квартир. Ірпінь у багатьох районах має багато новобудов, де такі роботи вкрай важливі. У будинках старої споруди також актуальні наші послуги.

Ремонт квартири в Ірпені – це комплекс будівельних робіт, при якому ми, як підрядник, беремо на себе відповідальність за виконання всіх етапів і процесів. Проводимо цикл робіт, починаючи від підготовки проекту та закінчуючи повною готовністю квартири до заселення. Зазвичай замовнику не потрібно турбуватися про підбір матеріалів, координацію робітників, дотримання термінів та інші деталі.

Ця концепція базується на професійній компетентності кожного майстра, дотриманні умов БНіП, вимог ДСТУ, технічного регламенту та проектно-архітектурних планів.

Що містять в собі послуги з ремонту квартир в Ірпені

Не завжди звична зміна інтер’єрного оздоблення найкращий варіант. Такий тип ремонтних робіт застосовується в разі задовільного стану всіх конструктивних елементів приміщення та технічних комунікацій. Водночас можуть скластися обставини, що вимагають виконання більш складних процедур. Для цього в NewStroy розроблено таку лінійку послуг:

 • переобладнання – зміна архітектурних елементів, заміна інженерно-технічних систем, повне оздоблення інтер’єру;
 • косметичне оздоблення, що включає повну або часткову зміну концепції стилю, зміну дизайну, оновлення оздоблювальних матеріалів;
 • ремонт в Ірпені квартир під ключ з повним циклом монтажних, столярних, сантехнічних, електромонтажних та оздоблювальних робіт;
 • дизайнерські роботи з підготовкою дизайн-проекту, усіма практичними роботами, переплануванням та деякими поліпшеннями архітектурного плану.

Варто зазначити, що ціни на ремонт квартир в Ірпені у всіх перерахованих видах робіт можуть відчутно відрізнятися. Це обґрунтовано обсягами, кількістю, складністю процесів.

Як проводиться комплексне надання послуг

У більшості випадків мешканці вважають за краще замовляти комплекс ремонтно-будівельних послуг, що дає змогу максимально втілити свої дизайнерські ідеї, домогтися практичності та комфорту в оселі.

Майстри нашої компанії NewStroy надають подібні послуги в рамках комплексного ремонту квартир під ключ в Ірпені, куди входять такі етапи:

 1. Підготовка проекту. Розробка дизайн-проекту, вибір колірної гами, планування розташування меблів та елементів інтер’єру. Сюди ж входить складання кошторису, схем розводки, креслення, а також за необхідності узгодження документів із житловою інспекцією та забудовником.
 2. Демонтажні роботи. На цьому етапі за необхідності проводиться видалення старих оздоблювальних матеріалів, дверей, вікон, систем водопостачання та електропостачання.
 3. Будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи. Цей етап охоплює стінові та стельові роботи (штукатурка, шпаклівка, фарбування), укладання підлог, монтаж перегородок, встановлення дверей, вікон, а також проведення робіт з електрики та сантехніки.
 4. Оздоблення. Встановлення підлогових покриттів (плитка, ламінат, паркет, лінолеум), настінної плитки, зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних елементів (плінтуси, лиштви тощо).
 5. Встановлення сантехніки та обладнання. На цьому етапі ремонту квартир в Ірпені виконується підключення сантехнічних приладів (туалет, ванна, раковина, змішувачі, душова кабіна), а також встановлення побутової техніки (плита, витяжка). Якщо передбачено проектом, монтується система “теплої підлоги”.
 6. Інтеграція декоративних елементів, куди входить встановлення світильників, дзеркал, штор, карнизів та інших компонентів декору.

На завершальній стадії здійснюються фінальні штрихи: прибирання приміщення, за необхідності – дрібні косметичні доопрацювання.

Переваги робіт “під ключ” очевидно простежуються у відгуках про ремонт квартир в Ірпені. Вони включають економію часу та зусиль замовника, більш високу якість та професійний підхід до ремонтних робіт. Однак ціни на такий ремонт квартири зазвичай вищі, ніж під час організації тільки окремих етапів – монтажу, косметичного оздоблення або встановлення столярних конструкцій.

Як здешевити кошторис

Якщо міркувати про економічність середньоринкових розцінок в Ірпені на ремонт квартир, то можна виділити два способи раціоналізації кошторису. Перший – скористатися практичною допомогою майстрів нашої компанії. Пропоновані ціни завжди об’єктивні, без додаткових націнок, цілком доступні для всіх власників житла. Другий спосіб – спробувати застосувати деякі поради щодо мінімізації бюджету:

 • зробити частину робіт з ремонту квартири в Ірпені своїми руками, якщо є навички і час. Можна, наприклад, виконати нескладні роботи, такі як фарбування або демонтаж деяких елементів. Але при цьому слід дотримуватися будівельних норм і правил, щоб не довелося виправляти результати;
 • вибрати доступні за ціною матеріали, намагаючись купувати ті з них, які відповідають необхідним параметрам та характеристикам, так вдасться уникнути передчасного зносу і нових витрат на їх заміну;
 • підшукати постачальників з реалістичними розцінками;
 • спланувати ведення ремонту квартир в Ірпені поза сезоном – пора року може впливати на вартість матеріалів та послуг. У деякі періоди попит на ремонтні послуги нижчий, що може вплинути на ціни. Наприклад, встановлення вікон, дверей обійдеться дешевше влітку;
 • дотримуватися чіткого плану, а ще краще, скласти грамотний проект із кресленнями, схемами, розводкою, специфікацією. Тут не обійтися без професійної участі компетентних будівельників, інженерів, проектувальників.

Але в прагненні домогтися недорого ремонту квартир в Ірпені за мінімальними розцінками, далеко не завжди означає якість робіт, тому варто стежити за тим, щоб зниження цін не привело до погіршення результатів. Надійніше скористатися нашими послугами, довіривши розрахунок кошторису, проектування, практичні роботи відповідальним та компетентним штатним фахівцям.