Змінити атмосферу інтер’єру, практичність житла та підвищити комфортність перебування в ньому, не так складно. Особливо якщо ці завдання повністю делегувати досвідченим майстрам. Наша компанія NewStroy готова запропонувати допомогу своїх фахівців і провести ремонт квартири у Вишневому Київської області.

Принципи нашої роботи повністю відображені в девізі компанії – «Ремонт від А до Я». Це означає, що ми візьмемо на себе все, що стосується виконання ремонтних робіт – від проектування та формування кошторису, до підключення обладнання, декоративного оздоблення та прибирання будівельного сміття після ремонту будинків у Вишневому.

Які послуги доступні в NewStroy

Будь-який ремонт квартири у Вишневому грунтується на зміні зовнішнього вигляду інтер’єру, поліпшенні працездатності комунікацій, розширенні практичних можливостей з експлуатації. З цими цілями пропонуємо:

 • допомогу у виборі стильної концепції;
 • розробку дизайнерського оформлення;
 • проектування планування та архітектурних елементів;
 • раціональне зонування простору.

Одночасно з тим зусиллями майстрів нашої компанії NewStroy проводяться практичні дії, спрямовані на виконання демонтажу застарілих конструкцій. Для подальшої заміни ми видалимо штукатурку зі стін, старі шпалери, демонтуємо сантехніку та опалювальні прилади, а також двері та вікна, які вже морально застаріли або не в змозі виконувати функціональне навантаження.

Аналогічно передбачено роботи з первинного і вторинного оздоблення, куди включаються:

 • обклеювання шпалерами;
 • фарбування сталевих і дерев’яних конструкцій та елементів;
 • оштукатурювання;
 • вирівнювання стін і стелі. Також на цьому етапі будуть проведені процеси облицювання плиткою, зміни архітектурних деталей.

Багато монтажних робіт проводяться у форматі пропонованих нами тарифних пакетів. І обов’язково з урахуванням обраного типу ремонту квартир у Вишневому: чорновий, косметичне оздоблення, капітальний або елітний ремонт. Різниця між ними – в чисельності послуг, що надаються нашими фахівцями. Але це жодним чином не позначиться на їхній якості. Ми завжди дотримуємося технологічного процесу, також нормативів міжнародної сертифікації, архітектурного плану, проектних креслень і схем.

Залежно від вибору будівельних та оздоблювальних матеріалів, умов меблювання, можемо запропонувати кілька варіантів:

 1. Типовий ремонт із бюджетними матеріалами, монтажем натяжної стелі, наклеюванням шпалер, укладанням ламінату та деякими іншими оздоблювальними процесами.
 2. Варіант із пріоритетом якості – у цьому форматі проводять усі чорнові та чистові роботи в межах проекту оздоблення. Проектуючи такий ремонт, ми робимо акцент на підборі матеріалів з високим стандартом якості та відповідними технологічними характеристиками. Також передбачаємо часткове меблювання приміщення.
 3. Формат “Якість+” реалізується в рамках запланованого дизайн-проекту, з виконанням усіх оздоблювальних робіт, монтажем сантехніки, вікон, дверей, системи опалення. Частково підбираємо найнеобхідніші меблі. Фактично це – повноцінний ремонт квартир під ключ у Вишневому.
 4. Преміум – такий пакет послуг включає всі проектні, дизайнерські, монтажні та оздоблювальні роботи. Пропонується повне меблювання кімнат. Вибираються тільки елітні будівельні та оздоблювальні матеріали, брендові комплектуючі для інженерно-технічних систем.

Незалежно від обраного напрямку ремонту квартири під ключ у Вишневому, всі послуги оформляємо у форматі офіційного договору з власником житла. Кожну дію та процес узгоджуємо із замовником.

Умови виконання ремонту квартири у Вишневому

Ми використовуємо інноваційні технології та методи, що дають змогу домогтися практичності та візуального ефекту в інтер’єрі Вашої квартири. Головні пріоритети – це вибір надійних матеріалів, дотримання архітектурних вимог, технологічного процесу. Крім того, величезну увагу приділяємо персональним побажанням господарів житла.

На окрему увагу заслуговують запропоновані нами ціни на ремонт квартир та будинків, скориговані з урахуванням реальних витрат, невисоких тарифів на послуги майстрів, реалістичних термінів. Вартість ремонту, залежно від його типу та кількості робіт, їхнього характеру, коливається в таких рамках:

 • за типовим проектом – від 7,5 тис. грн/м2;
 • у варіанті “якість” – починаючи з 11 250 грн за один квадратний метр;
 • з форматом “якість +” кошторис починається від 16250 грн за 1 м2;
 • пакет “Преміум” оцінюється в суму від 30 тисяч грн/м2.

Щоб здешевити загальні витрати, потрібно вибрати перевірених надійних постачальників, у яких можна придбати матеріали в будь-якому ціновому сегменті. У цьому питанні ми завжди готові допомогти.

Чому варто довірити ремонт квартири або будинку під ключ нашим майстрам?

Сотні власників будинків та квартир у Вишневому вже живуть з новим ремонтом, виконаним нашими майстрами. Попит на послуги майстрів нашої компанії NewStroy неухильно зростає завдяки практикованим нами принципам обслуговування та численним перевагам:

 • Наявність власного штату майстрів усіх спеціалізацій.
 • Повна відповідальність у підтримці якості та дотриманні термінів.
 • Уважність до особистих побажань замовника та індивідуальні рішення.
 • Багаторічний досвід компанії та практичний стаж кожного нашого фахівця.
 • Об’єктивна тарифікація без націнок, раціональний кошторис, економне витрачання матеріалів.

Ми завжди готові надати допомогу в проведенні ремонту квартир у Вишневому. Для замовлення послуг пропонуємо кілька варіантів подачі заявки. За вказаними контактними реквізитами можна уточнити умови договору, отримати вичерпні відповіді на всі питання і подати заявку для попередньої оцінки та узгодження пунктів по ремонту квартири.