Більшість власників житла вважає, що ремонт квартир у Вишгороді, варто починати за наступних умов: доступною вартістю, гарантією бездоганної якості, дотриманням термінів і відповідальністю підрядників.

Усім цим вимогам повністю відповідає робота майстрів компанії NewStroy, що діють у рамках сертифікованого допуску з дотриманням вимог будівельних норм та правил державної стандартизації.

У багатьох випадках ремонт асоціюється з наслідками пожежі, що не дивно, зважаючи на безліч робіт, велику кількість будівельного сміття, а ще, внаслідок досить значних грошових витрат. Втім, такий процес може бути не тільки необтяжливим, а й частково захопливим, якщо професійно підготовлено дизайн-проект та всі роботи виконуються компетентними майстрами.

Види ремонту та технології в компанії NewStroy

Власнику житла вже на першому етапі належить зробити вибір – яким буде проведений ремонт квартири у Вишгороді. Існує ціла класифікація, в рамках якої виділяють плановий, аварійний, а також ремонт у новобудові або на вторинному ринку житла. Одночасно з тим потрібно заздалегідь визначитися з повнотою охоплення ремонтними роботами всієї квартири або її окремих кімнат. Роль у виборі відіграватиме і технологічність процесів, безпосередньо пов’язана з підбором матеріалів, принципами монтажу, оздоблення та використання ізоляції.

У сучасній будівельно-ремонтній практиці заведено ідентифікувати такі види ремонту у квартирах та будинках:

 1. Капітальний – це комплекс процесів, що мають універсальну спрямованість щодо повного переобладнання житлового приміщення. Сюди входить зміна архітектурних елементів, планування, заміна або модернізація інженерно-технічних систем, столярних конструкцій, декоративне оформлення. Капітальний ремонт квартири під ключ у Вишгороді – один з найпоширеніших, зважаючи на повноту дій і реалістичну ціну. Процес передбачає встановлення дверей, вікон, сантехніки, опалювальних та освітлювальних приладів. Сюди ж включаються вирівнювання стінової поверхні та стелі, монтаж вентиляції, укладання плитки та ламінату.
 2. Косметичний ремонт квартири у Вишгороді – бюджетний варіант, під час якого виконується тільки частина робіт, спрямованих на поліпшення функціональних характеристик інженерних мереж та конструктивних елементів. Велика частина всіх робіт націлена на візуальне оформлення інтер’єру. Включає оздоблення плиткою, обклеювання стін шпалерами, влаштування гіпсокартонних систем, обладнання вентиляції та заміну окремих елементів у комунікаціях. Також проводиться встановлення сантехніки, підключення освітлення.
 3. Ремонт під ключ зазвичай виконують у квартирах новобудов, де під здачу в експлуатацію йдуть тільки коробки з несучих конструкцій, у кращому разі – з чорновим оздобленням. Такий формат передбачає всі види монтажних робіт зі столярних і сантехнічних конструкцій. Водночас проводять освітлення, водопостачання, газопровід, влаштовують систему вентиляції та кондиціонування. У рамках ремонту квартири під ключ у Вишгороді також виконуються всі оздоблювальні роботи, що включають укладання ламінату, паркету, обклеювання шпалерами, фарбування, штукатурку, облицювальні роботи.
 4. Дизайнерський ремонт квартир у Вишгороді – процес створення унікального інтер’єру з індивідуальними рішеннями в плануванні, архітектурі, декоративному оздобленні. Результатом стає висока практичність та комфортність житла, підвищуються естетичні пріоритети. За підготовленим дизайн-проектом здійснюється увесь комплекс демонтажних, монтажних, столярних, малярних, штукатурних, оздоблювальних робіт. Одночасно можна здійснити зонування площі квартири, поділ або об’єднання простору в санвузлах, на кухні та в житлових кімнатах.

Щодо технологій – у всіх випадках вони застосовуються з однаковим результатом. Це може бути влаштування складних геометричних конструкцій з гіпсокартонних листів, використання сучасних утеплювачів, паробар’єру, а також укладання склополотна. Актуальні такі технології, як влаштування стяжки самовирівнювальною сумішшю і монтаж теплих підлог. У багатьох квартирах у Вишгороді ремонт проводять уже у форматі “розумного будинку” за помірними цінами та із застосуванням інших прогресивних методів і технологій.

Ціни на ремонт квартири у Вишгороді

Підсумковий кошторис за професійним підходом завжди вкладається в бюджет, якщо його планують фахівці нашої компанії NewStory. При цьому залишається мало відходів від будматеріалів, не проводяться додаткові закупівлі. Як результат – ціна на ремонт квартири у Вишгороді цілком об’єктивна і доступна для власників житла.

На неї впливають такі чинники:

 • тип ремонту;
 • обсяги та види робіт;
 • загальна площа приміщення;
 • кількість кімнат;
 • нюанси оздоблювальних робіт;
 • вартість будматеріалів.

Свою роль у формуванні ціни на ремонт квартир у Вишгороді грає терміновість виконання ремонтних робіт. Одночасно відчутний вплив на вартість технічного стану квартири, тривалість її експлуатації.

Професійне виконання ремонту майстрами NewStroy

Майстри компанії NewStroy пропонують цілком доступні ціни, нерідко помітно нижчі за середньоринкові в сегменті послуг з ремонту будинків і квартир. Разом з тим ми даємо переконливі гарантії на:

 • складання раціонального економічного кошторису;
 • підхід до вибору екологічних і надійних матеріалів;
 • дотримання термінів здачі виконаного ремонту;
 • дотримання технологічних норм і техніки безпеки;
 • узгодженость за індивідуальними побажаннями замовника;
 • допомогу у виборі надійних постачальників з недорогими цінами.

Наші послуги в NewStroy супроводжуються повною відповідальністю, стовідсотковою професійною компетентністю, уважністю до особистих пріоритетів замовника. Уточнити всі переваги та умови за договором пропонуємо за вказаними реквізитами для зв’язку.