Швидкий ремонт салонів краси

Стильний салон краси – це місце, де можна з користю і приємно провести час. Тому, дизайнери підходять до розробки дизайн-проектів салонів краси творчо. Для салону дуже важлива розкіш, комфортні меблі, світлі і затишні приміщення, тому періодично необхідно проводити ремонт салонів краси в Києві.

Ремонт салонів краси під ключ – справа відповідальна. Допомога професіоналів-консультантів в даному питанні може знадобитися і, новачкам, і професіоналам. Якщо Ви хочете заощадити свій час, убезпечити від помилок, при відкритті нового салону або ж зробити ремонт, провести обробку в старому приміщенні, Вам необхідна допомога кваліфікованих фахівців в цій справі.

Співробітники нашої компанії займаються розробкою бізнес-плану, дизайн проект інтер’єру приміщення . Вони допоможуть Вам підібрати необхідне обладнання і оптимальних постачальників. Устаткування для салону розраховане на “замовників”: від перукарень та косметичних кабінетів, до великих і дорогих престижних салонів. Наша компанія допоможемо знайти обладнання будь-яких рівнів, різної ціни, як вітчизняну продукцію, так і зарубіжну.

Звичайно ж, такі ремонтні роботи повинні бути зроблені вчасно і якісно. Майстри нашої компанії готові виконати ремонт салонів «під ключ»

remont_2

9 важливих типів робіт при ремонті салонів краси

1
ремонт меблів (крісел, стільців, перетяжка диванів, крісел і ін. меблів);

2
складання дизайн-проекту;

3
перепланування зон приміщення; підключення сантехніки, кліматичної техніки (соляріїв і ін.);

4
косметичний ремонт всього приміщення;

5
встановлення та підключення салонного обладнання;

6
ергономічний розподіл обладнання, розстановка меблів;

7
установка нової електропроводки;

8
установка натяжних стель;

9
заміна підлоги і багато іншого.


Фото ремонту салонів краси від Newstroy

[fancygallery id=”6″ album=”6″]

За бажанням «Замовника» може бути зроблений косметичний ремонт , спрямований тільки на оновлення, або ж капітальний ремонт в Києві, що включає повне перепланування приміщення з новим дизайном. Наша компанія виконує повний обсяг робіт по ремонту і обробці з наданням гарантії. Замовляєте ремонт салонів краси в Києві у компанії NewStroy.Для уточнення ціни і всіх подробиць зателефонуйте нам.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...