$

Облагородити спортивний комплекс у Києві – справа витратна. Такі об’єкти мають свою специфіку, до них технічні та санітарні вимоги є набагато вищими, ніж до житлових приватних приміщенням. Тому реновація спортзалів потребує професійного підходу. Поступово проводити реконструкцію залів із залученням бригад невигідно та довго, краще звернутися до одного підрядника, який проведе косметичний чи капітальний ремонт спортивного залу. Чому такий варіант вигідніший, далі детально.

ремонт спортзала киев под ключ

Великі масштаби – ґрунтовне планування

Спорткомплекси Києва характеризуються багатофукціональним інтер’єром. При їх обробці увага акцентується на міцних матеріалах, що витримують постійні навантаження інвентарю, важкого обладнання, великої прохідності людей. Якщо ви власник фітнес-клубу, то окрему увагу потрібно приділити привабливості та ексклюзивності дизайну, крім решти норм.

Компанія NewStroy, територія послуг якої охоплює Київ та область, проводить ремонт спортзалів у школах, великих спорткомплексах, тренажерних залах, фітнес-центрах незалежно від масштабів. Виконуємо окремі види ремонту та надаємо пакети послуг, що відрізняються набором завдань та вартістю.

Короткий опис особливостей ремонту спортзалів, залежно від виду ремонту, вказані в таблиці.

Види ремонтних робіт Пояснення завдань
Косметичний Косметичний має на увазі несуттєві зміни, що покращують естетику приміщення. Оновленню підлягають підлоги, стіни, стелі.
Капітальний Передбачає демонтаж старих конструкцій, проведення нових комунікацій, електромереж, штукатурку та фарбування стін, облаштування покриття для підлоги, встановлення освітлення.
Елітний Застосовується при оновленні фітнес-центрів. Характеризується використанням дорогих натуральних матеріалів, створенням унікального дизайн-проекту з опрацюванням кожного елемента. Мета елітного ремонту спортзалу у Києві – максимально виділиться серед аналогічних залів.

Розуміючи, які масштаби ремонтних заходів чекають на об’єкт, потрібно попередньо підрахувати, який буде за ремонт спортзалу кошторис. Якщо вам здається, що один підрядник завищує суму, ознайомтеся з цінами окремих видів робіт у різних виконавців у Києві. Врахуйте, що кожну бригаду необхідно перевірити на чесність, переконатися в якості їхніх робіт, а при недбалих ремонтних заходах, переробка новими виконавцями спричинить фінансові витрати.

Переваги вибору одного підрядника для ремонту спортзалу в:

 • пред’явленні позову або претензії до однієї юридичної особи у разі виникнення спору після завершення договору;
 • точному розумінні, в яку суму обійдеться ремонт спортзалу;
 • мінімальному залученн клієнта до процесу;
 • плавну зміну етапів робіт без затримок;
 • дотримання єдиного плану, розробленого профі-дизайнерами та затвердженого замовником.

Вибираючи компанію, яка візьметься за ремонт спортивного залу у Киеві, важливо не потрапити на недобросовісну фірму. В іншому випадку ремонт затягнеться на тривалий час і спричинить значну втрату грошей.

ремонт спортзала киев цена

На чому не можна економити під час ремонту спортзалів

Величезні площі спричиняють серйозні витрати на ремонт спортивного залу (Київ). Є моменти, на яких можна заощадити і ті, де вкладення рівноцінні іміджу.

 1. Клімат-контроль. У задушливому приміщенні займатися неможливо. Під час складання проекту ремонту спортзалу потрібно включити до нього потужну систему вентиляції. Невідповідне кондиціювання не зможе забезпечувати правильний рівень повітрообміну, зазначений у нормативних документах санітарно-епідеміологічних служб, вийде з ладу та буде потрібна швидка й дорога заміна.
 2. Звукоізоляція. Якщо в спортивному комплексі є кілька залів, необхідно подбати про шумоізоляцію, щоб не заважати процесам у інших приміщеннях.
 3. Стіни. Якщо ви проводите ремонт спортзалу у школі чи іншому муніципальному об’єкті, достатньо пофарбувати стіни та встановити захисні сітки. При облаштуванні фітнес-центру вони завішуються дзеркалами, робляться оригінальні панно спорттематики з різних матеріалів, що коштуватиме набагато дорожче.
 4. Оснащення душових. Водопровід необхідно оснастити надійними фільтруючими елементами, що максимально очищають воду. Душові повинні надавати інтимність користувачам, бути у достатній кількості, щоб ніхто не очікував у черзі, оснащені необхідними предметами для розташування особистих речей.
 5. Електропроводка. При ремонті спортзалу у місті Київ освітлення відіграє важливу роль. Змагання, тренування відбуваються у різний час, основна частина у вечірню годину. Тому важливо забезпечити якісну електропроводку, запланувати достатню кількість освітлювальних приладів необхідної інтенсивності.
 6. Підлогове покриття. Підлога піддається сильним навантаженням, тому має облаштовуватися зносостійким покриттям. Для занять йогою, фітнесом підходять м’які покриття, для бігу, ігор з м’ячем – тверді, гладкі.
 7. Опалення. Майданчики для занять спортом експлуатуються цілий рік, отже, доведеться монтувати сучасну систему опалення, що відрізняється максимальною продуктивністю та енергозбереженням.

Багато ремонтних завдань у спорткомплексах проводяться на значній висоті, що потребує оснащення команди майстрів необхідним інвентарем, спорядженням для страхування. Компанія NewStroy (Київ) володіє всім інструментарієм, кваліфікованим персоналом у вузьких областях, креативними дизайнерами, щоб результат від нашої участі у ремонті спортзалу у Києві пройшов швидко, подобався замовнику та викликав захоплення відвідувачів.

ремонт спортзала киев

Від ідеї до оплати

Потрібний ремонт спортивного залу, а ви боїтеся вплутуватися в нескінченний реставраційний процес? Зверніться до нас. Нехай кожен займається своєю справою. В надії здешевити реконструктивні заходи та поетапне рихтування окремих ділянок приміщення, вам доведеться контролювати кожну фазу ремонту, розбиратися в інженерних комунікаціях, проектній документації, купувати будматеріали. При замовленні послуги в нашій компанії ви будете задіяні лише кілька разів:

 • поданні заявки на ремонт спортивного залу (Київ та область);
 • обговоренні проекту, описі вимог;
 • перегляді готового проекту у 3D візуалізації та підписанні договору;
 • прийманні об’єкта.

Завдання, які фірма бере на собі, це:

 • швидкий розгляд заявки клієнта та приїзд інженера на об’єкт для складання масштабу робіт, оцінки поточного стану приміщення;
 • обговорення запиту клієнта з командою, вибір типу ремонтних заходів, матеріалів, складання проектної документації (індивідуального дизайн-проекту чи стандартного);
 • прорахунку, який буде за ремонт спортзалу кошторис;
 • узгодження нюансів із замовником та підписання офіційного договору;
 • придбання будматеріалів;
 • проведення ремонтних заходів.

Ви можете не відвідувати об’єкт, опис особливостей ремонту спортзалу надаємо регулярно у відео або фотоформатах, для відстеження відповідності етапів і термінів.

Ми розуміємо ціну простою кожного дня спортивного центру, тому максимально швидко робимо ремонт спортзалів, дотримуючись інноваційних технологій для довговічності робіт. На початку співробітництва обговорюємо терміни виконання зобов’язань та суворо їх дотримуємось.

Детальніше дізнатись розцінки на капітальний ремонт спортивного залу (Київ), елітний чи косметичний, можете, скориставшись онлайн-калькулятором на сайті. Але краще заповніть онлайн-форму або зателефонуйте. Ми консультуємо безкоштовно і з кількох навідних питань про стан приміщення, оголосимо попередню вартість реновації. Запит ні до чого не зобов’язує, скористайтесь!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 оценок, в среднем: 0,00 на основе 5)
Loading...