$

Ремонт приміщень у тц Києва

Комерційна успішність підприємств, розміщених у торгових центрах, залежить від примітного дизайну та ергономіки приміщення, поряд з якістю послуг та товарною різноманітністю. Самобутній ремонт торгового центру підвищує конкурентні позиції об’єктів, приваблює більше клієнтів та призводить до лідерства серед аналогічних торгових точок. У чому секрети правильного перетворення комерційного масштабного об’єкта у Києві, розповімо детально.

ремонт торгового центра под ключ

Коли варто задуматися про ремонт торгових центрів

Компанія NewStroy проводить ремонти торгових центрів у місті Київ та області. Звернутися за ремонтом приміщень у торговому центрі можете, якщо:

 • хочете освіжити інтер’єр, щоб більше відповідав нинішнім стилістичним тенденціям;
 • з’явилися дефекти в облицюванні поверхонь у процесі експлуатації;
 • потьмяніли фарби, приміщення втратило колишню вишуканість;
 • застарілий дизайн, оздоблювальні матеріали не актуальні;
 • бізнес розширився на кілька торгових площ, які потребують реконструктивних робіт.

При ремонтних заходах у ТЦ важливими є не лише технологічні складові, а й психологічні аспекти. Наша компанія, беручись за перетворення великих комерційних об’єктів, ґрунтовно підходить до складання плану робіт, пропонує актуальні ціни за послуги.

ремонт торгового центра в киеве на подоле

Специфіка ремонтних заходів у ТЦ

Якщо при ремонті квартир важливо витримати одну концептуальну лінію, ремонт приміщень у ТЦ Києва змушує шукати нові підходи до переобладнання кожного окремого приміщення. Ми розуміємо, що від правильно продуманого проекту залежить рівень конверсії комерційних площ, тому основну увагу приділяємо наступним моментам.

 1. Оздоблення. Помітні логотипи – норма, але кричущі, стомлюють зір і психологічно відштовхують клієнтів. Наші дизайнери вміють знайти золоту середину при замовленні послуги дизайнерського проекту. Дороге зовнішнє оздоблення перешкоджає відвідуванню людей низького та середнього доходу, а це мінус закладу.
 2. Інженерним системам. Якісне кондиціювання, гарне освітлення, протипожежна безпека, обладнання санвузлів – невидимі, але дуже відчутні елементи комфорту, що є візитівкою приміщень більше, ніж яскравий дизайн.
 3. Проектування. Відвідувачі повинні легко орієнтуватися в павільйонах, тому ремонт торгового центру в Києві від компанії передбачає ризик виникнення незручностей та черг людей, якісно продумується планування та зонування площ для їх недопущення .
 4. Система освітлення. Покупці повинні добре бачити товарні позиції, тому схема освітлення вимагає ретельної підготовки.

Це лише короткий перелік нюансів, яким наша команда приділяє особливу увагу при ремонті приміщень у торговому центрі. Тому при виборі підрядника для виконання ремонтних робіт комерційних майданчиків (у межах Києва) доцільно довіритися фірмі, яка розуміє значущість її дій на процвітання бізнесу.

Пакети ремонтних послуг

Якщо ви зважилися відремонтувати ТЦ, варто визначитися із класифікацією ремонту. Ми замовникам пропонуємо кілька пакетів із різним набором та ціною послуг.

Косметичний Комплексний Євроремонт
Найпрактичніший варіант ремонту приміщень у ТЦ Києва. Включає демонтажні заходи, заміну покриття для підлоги, облицювання стін. Займає мало часу, не торкається планування приміщень. Можете замовити для кардинальної зміни площі, створення фірмового стилю. Включає обробку стін, обшивку стель гіпсокартонними конструкціями, встановлення ніш у стінах, монтаж логотипів та об’ємних фігур декору, що підкреслюють індивідуальність бутиків, кафе, ігрових зон, салонів, гастрономів. Залежно від зносу можуть змінюватися інженерні мережі, встановлюватися перегородки та інші дизайнерські ідеї на об’єкті. Ремонт торгового центру в Києві за євростандартами ґрунтується на розробці оригінального дизайнерського проекту із застосуванням складних технологічних процесів для обробки конструкцій. Ціна відновлювальних заходів буде вищою, ніж інших типів ремонту. Це продиктовано застосуванням натуральних матеріалів та нових ідей, що раніше не втілюються для подібних об’єктів.

 

Незалежно від обраного пакету послуг NewStroy (Київ) проведе ремонт торгового центру високоякісно, швидко, відповідаючи бюджетним рамкам.

Вартість ремонту торгових центрів у столиці

Ціна за ремонт приміщень у торговому центрі (Київ) залежить від:

 • класу та ціни оздоблювальних матеріалів;
 • складності та унікальності дизайнерської розробки;
 • обсягу приміщень;
 • виду робіт;
 • трудомісткості втілення ідей замовника.

Наша команда має успішний досвід виконання подібних кейсів, тому можемо гарантувати якісний результат вже на етапі побудови архітектурного плану. Ціни на послуги обґрунтовані. Кошторис розраховується дуже детально, прописуються ціни всіх матеріалів, використовуються лише у необхідній кількості.

Замовник бере участь у процесі вибору матеріалів, може моніторити всі витрати та контролювати хід ремонту приміщень у ТЦ Києва. Досвідченість майстрів дозволяє компанії братися за найскладніші об’єкти зі специфічними конструктивними особливостями.

Ремонт торгового центра в киеве

Ключові особливості ремонту ТЦ у Києві фірмою NewStroy

Якщо пошук окремих бригад і контроль за їх діями вас втомлює, немає часу і не маєте ґрунтовних знань у характеристиках та призначенні будматеріалів, зв’яжіться з нами. Штат компанії укомплектований майстрами різної спрямованості, що унеможливлює залучення сторонніх фахівців. Вони виконують:

 • демонтажні роботи;
 • проводять чорновий та чистовий ремонти приміщень у торгових центрах;
 • монтують нові перегородки, розділяючи простір у разі потреби;
 • надають електромонтажні послуги;
 • проводять скління, зовнішнє та внутрішнє;
 • встановлюють сантехніку та точки освітлення;
 • ставлять двері, вікна;
 • змінюють системи вентиляції, опалення, водопостачання, каналізації, відеоспостереження, пожежну.

На об’єкт попередньо в’їжджає наш інженер, оглядає масштаби робіт. Далі складається проект ремонту приміщень у ТЦ Києва, обговорюється із замовником. Якщо терміни, дизайн, матеріали, ціни, узгоджені, підписується договір про співробітництво та команда одразу приступає до виконання. Використовуємо лише сертифіковане обладнання, інструменти, практикуємо застосування передових технологій, що закріплюють ефект проведених робіт на тривалий час.

Проводячи ремонт торгового центру, особливу увагу приділяємо:

 • підлоговому покриттю – встановлюємо зносостійке покриття з огляду на великі навантаження на підлоги в торгових точках;
 • матеріалам – незалежно від виду обраного ремонту, закуповуємо будматеріали з високим опором до зношування та пожежобезпечними властивостями, що відповідають санітарним нормам;
 • призначенню – приміщення для дітей оформляються в барвистих тонах, фарби гіпоалергенні, для продуктових площ застосовуються матеріали, що не вбирають запахи, жир, не руйнуються від дезінфікуючих засобів, що легко очищаються.

Продумування всіх цих моментів дає змогу провести ремонт торгового центру (Київ), який забезпечить потік клієнтів на довгі роки. Але успіх залежить і від грамотних маркетингових заходів. Змініть зовнішній вигляд свого бізнесу, а наша компанія вам у цьому охоче допоможе. Телефонуйте, втілимо ваш задум у найкоротші терміни!
Окрім ремонту торгових центрів, ми також спеціалізуємося на повному ремонті квартир під ключ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...