Ефективний ремонт торгових центрів під ключ

Торгові центри в Києві або київській області найчастіше вимагають виконання негайних ремонтних робіт. Але їх власники відкладають на потім те, що треба було зробити ще вчора. Мотивація тут очевидна – боязнь тривалих, затяжних ремонтів вже вкоренилася в головах українців.

Важливо знати:
1. Ефективний ремонт торгових центрів під ключ
2. Дизайнерське рішення в обробці торгових центрів
3. Фото ремонту торгових центрів від Newstroy

Компанія NewStroy вже 10 років виконує всі види ремонтів під ключ, включаючи і ремонт торгових центрів Києва.Наші клієнти точно знають, що міф про виснажливих душу ремонтах існує лише тому, що за справу часто беруться люди, які сидячи в інтернеті, навчалися будівельної справи.

А тому ми готові і Вас переконати в тому, що ремонт або оздоблення – це те, що може і повинно приносити задоволення, як від процесу, так і від наслідків.

Вам достатньо зв’язатися з нами і в зручний для Вас час приїде розпорядник-виконроб, який абсолютно безкоштовно оцінить всі необхідні роботи, порадить, які будматеріали і за якою ціною розумно було б застосувати. Попередньо обговоривши деталі, для Вас буде складено бізнес-план, в якому врахуються всі Ваші побажання і переваги.


ремонт торговых центров

Дизайнерське рішення в обробці торгових центрів

Якщо Ви вирішите зробити реконструкцію, то наші дизайнери, які мають сотні виконаних замовлень з задоволенням спроектують для Вас кілька варіантів ескізів як в 3d, так і в перспективному варіанті. Кожен художник-дизайнер проходив стажування в Європі, і повірте, Вас буде, чим здивувати. Оздоблення торгових центрів – це, мабуть найбільш поширений вид дизайнерських робіт на Заході, тому досвіду у них достатньо. Замовляєте ремонт магазинів и ремонт ресторанів під ключ.

Уже 10 років компанія NewStroy витримує жорстку конкуренцію в будівельному бізнесі Києва та області.
І запорукою цього є робітники-професіонали, кожен з яких має вищий кваліфікаційний розряд і регулярно навчається на курсах підвищення майстерності. Ми не беремо співробітників у лізинг, ми працюємо тільки з перевіреними кадрами.
Для того, що б Ваші замовлення виконувалися в строк, компанія використовує виключно свою техніку та інструменти. Це дозволяє витримувати заплановані терміни.

Ми завжди укладаємо договір з нашими клієнтами. При чому в ньому враховуються перш за все Ваші інтереси. За несвоєчасну здачу об’єкта, неякісно виконані роботи ми готові сплатити Вам неустойку. Ціна так само не підлягає зміні в разі відсутності коригування видів запланованих робіт.


Фото ремонту торгових центрів від Newstroy

[fancygallery id=”6″ album=”6″]

Всі ці параметри дозволять Вам приємно здивуватися доступній вартості ремонту Вашого торгового центру в Києві.

Кредо компанії – пора розвіяти упередження і страхи щодо ремонтних і оздоблювальних робіт. Українців слід привчити сприймати всі види ремонтних робіт як звичайну формальність, яка не стане затьмарювати життя і доставить тільки приємні моменти в оновлених приміщеннях. І ми справою доведемо це.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, в среднем: 5,00 на основе 5)
Loading...