$

у вас ещё остались вопросы? Стоит заказ дизайна интерьера

  Кожна людина прагне створити затишок та комфорт у будинку, з усіма умовами для життя. Найкращий варіант для сім’ї — це три кімнати, де кожен член сімейства може мати свій «затишний куточок». Тому після покупки житла до процесу ремонту слід підійти відповідально та інформаційно підготовленим. Дуже важливо довірити це дійство справжнім фахівцям, яким є бренд NewStroy, що надає послуги в Києві і не тільки,де чітко та грамотно розпишуть усю програму, а клієнт буде у захваті від результату та ціни.

   стоимость ремонта трехкомнатной квартиры 60м2

  З яких пунктів розпочинається ремонт трикімнатної квартири?

  Ремонт трикімнатної квартири починають із з’ясування складності та обсягу роботи. Слід розуміти, що від початкового стану приміщення та бажаного результату відштовхувати меться метод проведення його проведення. На сьогоднішній день виділяють основні види ремонту:

  • косметичний, який є найшвидшим та відносно недорогим способом «освіжити» приміщення. Він не включає чорнову обробку, а спрямований лише на декоративне оздоблення з використанням недорогих матеріалів. За тривалістю такий ремонт у трикімнатній квартирі в Києві Можна закінчити за три тижні, що є досить актуальним для сімей з дітьми та дуже зайнятих людей. Завдяки такому способу ремонту можна швидко надати квартирі оновленого вигляду, але недоліком є ​​відносно короткий проміжок часу, через який потрібно повторити процес у межах 4-5 років. Скільки коштує косметичний ремонт трикімнатної квартири, відштовхується від масштабності та ціни на нах;
  • капітальний ремонт найбільш затребуваний серед клієнтів з Києва Завдяки його довговічності та зносостійкості. Він включає комплекс задач з демонтажу, заміни комунікаційних систем, встановлення нових щитків та проводки, всі види чорнових робіт, а також декоративне оздоблення. Приміщення в результаті матиме кардинально змінений вигляд, з можливим переплануванням. Акцентуємо увагу на тому, що капітальний ремонт трикімнатної квартири передбачає використання високоякісних матеріалів, тому кошторис ремонту трикімнатної квартири в Києві Більше, ніж на косметичний;
  • елітний ремонт трикімнатної квартири (так званий «євроремонт») – акцент ставлять не на оновленні приміщень, а на унікальності оформлення. Такий ремонт під силу тільки команді професіоналів, що складається з дизайнера, обробників та виконробів. Дані фахівці втілять у реальність найнепередбачуваніші побажання замовника. Елітний ремонт в часності в Києві Проводять із застосуванням передових технологій та використанням високоякісних матеріалів, що в сумі гарантує довговічність та естетичний вигляд. Його відмінною рисою є наявність багаторівневих стель і підлог з продуманим підсвічуванням. Правда ціну ремонту трикімнатної квартири в Києві Такого виду сказати складно, тому що все залежить від ціни матеріалів, від якої відштовхується вартість його в цілому.

  Виходячи з обраного вигляду буде збудовано  план, і відповідно пораховано кошторис на ремонт трикімнатної квартири.

  ремонт трехкомнатной квартиры в новостройке

  Дизайн-проект – основа для ремонту у трикімнатній квартирі

  Результат ремонту у стандартній трикімнатній квартирі чи «чешці» в Києві відрізняється, але однаковими для них є етапи його проведення. Спочатку дуже важливо зробити проект від професійних дизайнерів чи архітекторів. Саме по якісно промальованому дизайну легко визначитися з видами та обсягом роботи, вибрати матеріал, що відповідно позначиться на тому, скільки коштуватиме ремонт трикімнатної квартири. Все задумане стосується не тільки фінансової сторони питання, але й фізичної та юридичної. Наприклад, згідно з чинним законодавством, не можна зробити перепланування квартири без дозволу компетентних органів і Київ чітко виконує ці вимоги. Всі ці моменти враховуються на перших етапах ремонту для того, щоб з юридичного боку не було проблем.

  На етапі планування та проектування, для того щоб сучасний ремонт у трикімнатній квартирі був якісним, необхідно:

  1. Ретельно виміряти всі кімнати, враховуючи висоту стель, отвори для опалювальних батарей і довжину стін.
  1. Виміряти віконні та дверні отвори, визначитися зі станом покриття для підлоги.
  2. Перевірити зношеність каналізаційних та водопровідних труб, системи опалення та вентиляції  з метою планування їх заміни.
  3. Дослідити товщину міжкімнатних перегородок та матеріал, з якого вони виготовлені, якщо розглядається перепланування. Ремонт трикімнатної квартири в панельному будинку, фото яких дуже часто трапляється на прикладах показу «до» та «після», говорить про необхідність перепланування.
  4. Важливо визначити стан електропроводки та її клас, запроектувати кількість та розміщення розеток та вимикачів.
  5. Важливим є меблювання. Слід спочатку з’ясувати кількість меблів, яка залишається, запланувати придбання нової, в тому числі і побутової техніки.
  6. Велику увагу під час проектування слід приділити наявності плісняви, щоб дорогий ремонт не пішов нанівець.
  7. Дизайнерський ремонт трикімнатної квартири передбачає також забезпечення її тепло- та шумоізоляцією, що в Києві особливо актуально.

  Виходячи з перерахованого вище, можна з упевненістю сказати, що початкові етапи важливо довірити професійним компаніям з метою отримання бажаного результату. Вони нададуть реальний кошторис на ремонт трикімнатної квартири з гарантією якості. Одним із лідерів даного ринку є бренд NewStroy, фахівці якого надають повний пакет будівельних робіт.

  ремонт трехкомнатной квартиры в панельном доме

  Головні етапи ремонту трикімнатної квартири

  Ремонт трикімнатної квартири в Києві або іншому місті країни — завжди копітке та відповідальне завдання. Після того як затверджено проект та кошторис, переходять до поетапного виконання завдань і виглядає це так:

  1. Демонтаж. Будь-який ремонт трикімнатної квартири починається саме з цього пункту. Спочатку прибирають старі шпалери, плитку, підлогове покриття та сантехніку. Трикімнатна квартира ремонт, що передбачає перепланування, завжди складатиметься з демонтажу перегородок.
  2. Чорнові обробка, які мають на увазі будівництво нових конструкцій стін та монтування системи водопостачання та каналізації, а також оздоблення стелі. На даному етапі ремонту у стандартній трикімнатній квартирі, наприклад в Києві, важливо чітко орієнтуватися у просторовому розміщенні меблів та побутових приладів для проведення робіт з електрикою. Саме вона визначають, скільки коштує ремонт трикімнатної квартири в новобудові, так як це найширший етап, який передує навіть дизайну.
  3. Оздоблення – відповідальний етап, який також впливає, наскільки буде якісним ремонт у трикімнатній квартирі. Вона включає стяжку підлоги, штукатурку і шпаклівку стін, стелі, гіпсокартонні конструкції, паралельно можна укладати плитку, так як ремонт кухні в трикімнатній квартирі займає великий обсяг робіт, поклейка шпалер або фарбування стін, укладання підлогового покриття, монтаж дверей.
  4. Завершальним пунктом є встановлення електроосвітлення, сантехніки та її комплектуючих, ретельне прибирання, що особливо популярне в Києві, та розміщення меблів відповідно до дизайн-проекту ремонту у трикімнатній квартирі.

  Якщо дотримуватися такої послідовності, то кожен етап матиме чіткі терміни виконання з відповідним результатом та фіксованою ціною.

  Рекомендації щодо якісного ремонту трикімнатної квартири

  Звичайно ж, варіанти ремонту трикімнатної квартири можна подивитися на будь-якому інтернет ресурсі, але адаптувати під параметри власного житла без допомоги професіоналів неможливо. Замовникам важливий результат, і скільки потрібно грошей на ремонт трикімнатної квартири. Фахівці рекомендують виходити від того, який вид ремонту спочатку передбачається, в якому стані житло, оскільки ремонт трикімнатної квартири у новобудові під ключ і ціна ремонту трикімнатної квартири «під легке оновлення» в Києві Відрізняються.Особливий акцент робиться на якості матеріалів та їх кількості, саме кошторис на ремонт трикімнатної квартири наполовину складається із ціни на них. Усі нюанси потрібно ретельно продумувати та планувати з урахуванням вимог клієнта та особливостей приміщення.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
  Loading...