$

Ремонт ванної кімнати

Ремонт квартири під ключ з NewStroy охоплює важливий простір – ванну кімнату. Наші професіонали пропонують комплексний підхід: від індивідуального проектування та вибору стильових рішень до будівельних та оздоблювальних робіт. Ми приділяємо увагу кожній деталі, вибираючи високоякісні матеріали та сучасні технології. В результаті ви отримуєте стильний та функціональний простір, де комфорт ванної кімнати поєднується з естетикою. Довірте нам свій ремонт, і ваша ванна стане затишним куточком, що відповідає вашим очікуванням та уподобанням.
Ремонт ванної кімнати (Київ) особливо складний й важливий для облаштування всього будинку. У цьому приміщенні розташовуються важливі комунікації, сантехніка, які важливі для комфорту людини. Здійснюючи ремонтну роботу, необхідно дотримуватись збереження правильності проведення комунікацій, та забезпечити комфорт приміщення, зробити його привабливим для очей. Для цього зовсім не потрібно проводити ремонт. Достатнім буде найняти вказану послугу ремонту ванни під ключ у будівельній компанії Києва, як NewStroy. Робота робить перебування у приміщенні зручнішим. Ціна їхніх послуг у місті середня.ремонт ванной комнаты фото

Ремонтна робота у ванній: основні етапи виконання

Ремонт ванни кімнати проводити лише самотужки дуже складно, він складається з великої кількості різних процесів. Правильність досконалих процесів визначає довговічність терміну служби приміщення без поломок та повторної діяльності. Виділяють такі основні етапи сучасного ремонту ванної кімнати, що проводяться у місті Київ:

  • здійснення демонтажу старого облицювання, сантехніки та труб. За наявності покриття стін будь-якої штукатуркою, потрібно її повністю збити на початку;
  • підготовка місця для електричних з’єднань. Безпечно виконати перелічені завдання може лише кваліфікований електрик;
  • проведення вирівнювання поверхонь. Так як у ванній кімнаті зазвичай підвищена вологість, необхідно використовувати на стінах шпаклівку на цементній основі або спеціальний вологостійкий гіпсокартон (вони не зміняться під впливом вологи);
  • розміщення плитки. Через велику вологість на стінах зі стелями варто застосовувати тільки керамічну плитку. Вона створює захист від проникнення води й пари, має хороші водовідштовхувальні властивості. Здійснювати заміну керамічної плитки необхідно при досягненні змін облицювання, але це трапляється вкрай рідко – через 70-90 років;
  • оздоблювальні операції на стелі потребують використання кількох видів будівельних матеріалів, їх вибір залежить від стану кімнати та передбачуваного бюджету.

Після виконання всіх цих дій ремонт ванної кімнати вважатиметься виконаним. Дізнатися, скільки коштує ремонт у ванній можна буде разом із підрядником, який і визначає все (ціна). Наприклад він зазвичай показує фото ремонту ванної кімнати, зроблені в квартирах Києва.

ремонт ванной комнаты под ключ

Як вибрати матеріали для ремонту у ванній (Київ)?

Щоб зрозуміти, скільки коштує ремонт у ванні, потрібно визначитися з будматеріалами та дізнатися про їх ціну. Для підлоги, як ми з’ясували, найкращий варіант – керамічна плитка. Інші варіанти не такі надійні в міцності та опірності волозі. Орієнтовна вартість ремонту ванної кімнати Київ 6000–15000 грн/м². Це залежить від ваших бажань та можливостей.

Оздоблювальні матеріали для стін ванни вважаються одними з найважливіших. Вони визначають мікроклімат кімнати та захищають від грибка. Крім керамічної плитки, для ремонту у ванній застосовують:

  1. Мозаїку. Вона популярна при ремонті ванної, створює різні, несхожі один на одного дизайни приміщення. Якісно покласти її може лише фахівець.
  2. Декоративну штукатурку. Цей варіант недорогий за ціною, з ним створюються різні фактури. Найбільш популярне застосування фасадної штукатурки. Вона стійко витримує вологу.
  3. Пластикові панелі. Пластик використовується, в основному, через бюджетність. Його легко мити, і установка матеріалу не складна навіть для майстра-початківця. При пошкодженнях не потрібно повністю замінювати панель, вистачить і поновлення зіпсованої деталі. Серед недоліків розрізняють невеликий асортимент палітри кольорів, низьку пожежну безпеку.
  4. Фарбу. Такий матеріал успішний серед творчих людей, що люблять експериментувати над декоруванням та поєднанням кольорів. Однак й вологостійка фарба псується від регулярного контакту з водою.
  5. Мармур. Вважається облицюванням елітного рівня. Це натуральний матеріал, стійкий до різноманітних пошкоджень.

Компанія NewStroy у місті Київ надає ремонти ванних кімнат фото, за якими можна підібрати елементи, що сподобалися.

ремонт ванной комнаты фото с душевой кабиной

Особливості ремонту у ванній та туалеті у хрущовці

Стандартний розмір ванни у хрущовці зазвичай становить 4м2. Невеликі розміри кімнати не дозволяють розмістити в ній всю важливу сантехніку та встановити пральну машинку. Тому важливо зробити такий ремонт у ванній кімнаті, щоб все функціонально помістилося і при цьому це виглядало естетично. Допомогти з цим може поєднання туалету з ванною. Також можна перевстановлення міжкімнатних дверей для звільнення додаткової території.

Маленька душова кабіна або сидяча ванна допоможуть заощадити простір. Часто клієнти у таких випадках відбирають частину коридору за рахунок ванної кімнати. У всьому іншому ремонтна робота нічим не відрізняється від звичайних ванн в інших квартирах. Навіть із такою площею можна зробити чудовий ремонт ванної кімнати.

Види ремонту у ванній кімнаті Київ

Існують різні варіанти ремонту ванної кімнати. Вони діляться на косметичні, капітальні та дизайнерські. Косметичний ремонт ванни кімнати підійде при гарному зовнішньому та внутрішньому стані приміщення. У таких випадках зазвичай лише оновлюють ремонт стелі та стін. Такий ремонт недовгий. Майстри виконують свої завдання за короткий термін.

Капітальний ремонт ванної кімнати «під ключ» вимагає багато сил, часу та фінансів. Але в результаті ви отримаєте зовсім іншу кімнату, несхожу на колишню, з зручними умовами перебування. Такий вид ремонту передбачає переробку всіх деталей приміщення. Дизайнерський ремонт здійснюється за індивідуальним проектом, тому й ціна дорога.

Ремонт ванної кімнати під ключ

Доручати ремонт ванної кімнати слід лише професійним працівникам, якими є фахівці NewStroy. Вони наділені потрібними знаннями інноваційних технологій у ремонтній діяльності та великим досвідом виконаних завдань. Фірма надає ремонт ванних кімнат фото, за якими ви зможете остаточно визначитися з вибором. Вартість ремонту ванних кімнат тут нижча, ніж у інших компаніях. Працівники виконують свої дії швидко, але якісно. Ви зможете втілити навіть свої найдавніші мрії.

Ви будете здивовані не тільки швидкістю результату, але й скромною розцінкою на ремонт ванної кімнати, а також демократичною вартістю будівельних матеріалів. Тепер ви не хвилюватиметеся про виконання ремонту, тому що цим займуться професіонали. Ремонт під ключ передбачає нові технологічні прийоми, застосування сучасних матеріалів та технік, дотримання умов безпеки та екологічності.

Саме високі стандарти якості компанії визначають хороше виконання всіх поставлених завдань. Неважливо, який ремонт ванної кімнати робити: капітальний або косметичний, в результаті ви точно будете задоволені результатом. Сучасні ремонти ванної кімнати під ключ передбачають максимальне використання всієї площі за одночасного мінімалізму в розміщенні предметів. Такі кімнати повинні бути естетичні, функціональні, безпечні, екологічні та зручні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...