$

Старий фонд є привабливим варіантом для багатьох. Зазвичай це обжиті будинки у вдалих, облаштованих районах. Крім того, вони коштують значно менше. З попитом на таку нерухомість популярною є послуга «ремонт у вторинному житлі».

Особливості ремонту вторинного житла

Ремонт квартир у старому фонді – це обов’язковий захід, адже комунікації у будинках, яким кілька десятків років, перебувають у незадовільному стані. Замінити їх необхідно хоча б з метою безпеки, та й кожен власник хоче заново облаштувати свій куточок.

Перш ніж зайнятися питанням, з чого розпочати ремонт у квартирі (вторинка), рекомендується ретельно оглянути стан сантехніки, трубопроводу, радіаторів, вентиляції. Стара електропроводка не підходить для навантаження сучасних електроприладів. Герметичність та ізоляція стін, стелі, підлоги так само важливі. Слід розуміти, що без заміни всіх зношених елементів не обійтись.

ремонт вторичного жилья цена

Кожен власник може створити інтер’єр квартири на власний розсуд. Однак, абсолютно все робити не можна. Робота не повинна торкатися зони загального користування: під’їзду, двора, сходових прольотів, несучих стін, труб централізованого опалення.

Заміна всього старого вимагає неабияких зусиль, часу, вкладення коштів. Вигідний спосіб звільнити себе від клопоту – ремонт вторинного житла під ключ (Київ). Компанія NewStroy пропонує актуальні варіанти для Ваших індивідуальних уподобань.

ремонт вторичного жилья с чего начать

Типи ремонту у старому фонді

З самого початку, ще до покупки квартири, слід визначити свої цілі та пріоритети – чи хочете Ви здійснити капітальний ремонт вторинного житла або вистачить косметичного.

Відрізняють чотири типи ремонту під ключ старого фонду.

 1. Капітальний – повна заміна комунікацій, кардинальне перетворення житлової площі вигляду.
 2. Дизайнерський – унікальний авторський проект на індивідуальне замовлення.
 3. Косметичний ремонт вторинної квартири – оновлення оздоблення, декору, колірних поєднань. Основа житла не змінюється.
 4. Євроремонт – трохи ускладнений, дорожчий вид косметичного варіанту: змінюються вікна, двері, оздоблення стін та стель. Планування зберігається.

Кожен тип торкається певних ділянок, виконується поетапно, дає відмітний результат. Найдорожчими будуть дизайнерський та капітальний ремонт старого фонду (Київ).

Які роботи виконують спочатку?

Найперше, з чого розпочати ремонт у квартирі (вторинка), – демонтаж старих елементів. Звичайно, кожна ситуація індивідуальна, але загалом виконують такі завдання:

 1. Підлога – перші поверхи частіше вимагають повної заміни покриттів, вище – в залежності від стану та ступеня зношеності. Якщо підлога виглядає адекватно, її можна відновити – циклюванням, шліфуванням, лакуванням.
 2. Електропроводка – прибрати старі кабелі, прокласти розведення для розеток, вимикачів, світильників, приховати його всередині стін.
 3. Вікна – неекономні рами, що пропускають тепло, краще зняти. Роблячи ремонт вторинки (Київ), потрібно врахувати, що нові вікна можуть спровокувати накопичення конденсату. Тому подбайте про вентиляцію.
 4. Монтаж або демонтаж перегородок під час перепланування.
 5. Труби – заміна сталевих труб на металопластикові чи поліпропіленові.
 6. Передфінішне оздоблення – усунення залишків шпалер, вирівнювання стін та стель, шліфування, ґрунтування та шпаклювання.

Робота досить об’ємна. Тут необхідний досвід, а при його нестачі краще замовити ремонт під ключ вторинки у професійного підрядника NewStroy.

этапы ремонта вторичного жилья

Етапи косметичної частини ремонту вторинки

Виконавши чернові етапи ремонту квартири вторинного житла, переходять до чистових та оздоблювальних заходів. До таких відносяться:

 • укладання плитки на кухні, у ванній кімнаті;
 • санвузол – монтаж сантехніки: ванни, душової кабіни, унітаза, раковини; встановлюють бойлер, сушки для рушників;
 • фінішне оздоблення стін, стель, тепла підлога;
 • встановлення міжкімнатних дверей;
 • монтаж розеток, вимикачів, світильників;
 • підключення побутової техніки;
 • меблювання – збирання, розміщення нових меблів.

Замовивши ремонт вторинного житла під ключ, власник може розраховувати, що робітники вивезуть все будівельне сміття, організують генеральне прибирання у приміщенні.

Скільки коштує ремонт старого фонду?

Капітальний ремонт старого фонду зазвичай коштує дорожче, ніж у новобудовах. На те, скільки коштує ремонт квартири у вторинному ринку, впливає необхідність демонтажу застарілих систем.

Зважаючи на це, при покупці варто максимально уважно вивчити стан приміщення та проаналізувати, з чого почати ремонт у квартирі вторинного житла потрібно в першу чергу. Сильно зношений вигляд – це сигнал про майбутні великі витрати.

Остаточну вартість на ремонт вторинки Київ формують такі критерії:

 • площа;
 • можливість перепланування;
 • обсяги демонтажу;
 • вартість нових будматеріалів;
 • час на виконання.

Коли прийнято рішення зробити лише косметичну обробку (поверхні вирівняні, комунікації теж у задовільному стані), то ціна на ремонт вторинки під ключ цілком доступна.

Переваги замовити професійні послуги під ключ

Актуальним питанням для власника, крім вартості ремонту, виступає «зайнятися роботою власноруч або замовити послуги досвідчених професіоналів?». Коли є необхідність виконати ремонт квартири з нуля (вторинка), звернення до майстрів компанії NewStroy буде практичнішим.

Співпраця з професіоналами забезпечить такі переваги:

 • індивідуальні рішення, проєктування;
 • прозорий кошторис;
 • спеціалізоване обладнання та дотримання технології;
 • контроль усіх етапів;
 • надання гарантій;
 • креативні, трендові прийоми;
 • ремонт старого фонду (Київ) будь-якої складності.

Крім цього, Ви зможете непогано заощадити свій особистий час, кошти за рахунок придбання лише якісних матеріалів у необхідної кількості. Найголовніша перевага – чітка впевненість у відмінному результаті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...