$

Професійний ремонт залу в Києві від компанії NewStroy – гарантія якісної та оперативної реалізації процедур з урахуванням побажань замовника щодо естетики та закладеного бюджету коштів.

Ремонт вітальні: види та особливості виконання робіт

Вітальня – візитна картка будинку чи квартири, адже саме тут відбуваються сімейні вечори та посиденьки у колі друзів. Тому облаштуванню даної кімнати приділяється особлива увага. Професійний ремонт залу від компанії NewStroy дозволить здійснити всі заходи максимально оперативно та з розумною економією коштів клієнта.

ремонт гостиной комнаты
Залежно від бажаного результату та початкового стану пропонується один з варіантів ремонту:

 • косметичний;
 • капітальний;
 • авторська.

Кожен із них передбачає певний спектр заходів щодо облаштування приміщення виходячи з вимог замовника (естетична сторона питання), підбору оздоблення та організації простору.

Косметичний ремонт залу у Києві

Косметичний ремонт залу у Києві – одне з бюджетних рішень оновлення кімнати за мінімальних тимчасових та фінансових витрат. Основна мета – зміна стилістики інтер’єру та усунення зовнішніх недоліків (забруднені, порвані шпалери, встановлення нових предметів меблів та інші подібні дрібниці).

Крім того, можливе вирівнювання стін та стелі. Також пропонуються послуги зі спорудження покриття для підлоги. Наприклад, старий лінолеум замінюють на ковролін, паркет або інший матеріал. Додатково прокладаються плінтуси та наличники (в обов’язковому порядку).

Стіни обклеюються шпалерами, обшиваються декоративними панелями (або вибирається інший вид). Стеля, як правило, фарбується. Ще одним хорошим варіантом виступає монтаж навісних або натяжних стель. Якщо Ви вирішили облаштувати або оновити зал, ремонт квартир фото, розміщених на сайті компанії NewStroy, допоможуть вам визначитися з видом оздоблення для кожної поверхні.

ремонт гостиной в хрущевке

Капітальний ремонт вітальні

Капітальні ремонти в залі передбачають реалізацію більш широкого спектра заходів, порівняно з косметичними. Капітальний ремонт залу передбачає наступні операції:

 • демонтаж старого оздоблення;
 • заміна вікон, дверей;
 • монтаж нової електричної проводки із встановленням розеток, освітлювальних приладів;
 • вирівнювання стін, підлоги та стелі;
 • чорнове, чистове та декоративне оздоблення всіх поверхонь;
 • меблювання.

Виконуючи ремонт в зал, можна встановити навісну, натяжну, багаторівневу або комбіновану стелю виходячи з переваг власника та технічних характеристик приміщення. Така процедура коштує дорожче та займає більше часу. Однак, в результаті ви отримаєте гідну кімнату з грамотно підібраним стилем та зручним розташуванням предметів інтер’єру.

Авторський ремонт вітальні в Києві

Авторський ремонт залу або будь-якої іншої кімнати передбачає не лише підготовку, вирівнювання та оздоблення всіх поверхонь, а й використання дорогих, високоякісних оздоблювальних матеріалів. Подібний ремонт у залі передбачає створення індивідуального дизайнерського рішення, підбір декоративних елементів інтер’єру (часто в єдиному екземплярі). Розглядаючи зал ремонт квартир фото готових проектів, розміщених на нашому сайті, Ви знайдете ідеальний варіант для вітальні.

Вартість ремонтних робіт у вітальні

Реалізуючи будь-які ремонти в залі, в незалежності від їх складності та обсягу, ми складаємо кошторис. У цьому документі відображається вартість всіх застосовуваних у проекті оздоблювальних та будівельних матеріалів, вартість робіт. Після підрахунку суми він узгоджується та підписується замовником. На наступному етапі проводиться закупівля всього необхідного, і майстри приступають до заходів.

Вартість ремонту залу у квартирі формується з таких моментів:

 • тип та обсяг;
 • площа приміщення;
 • вид та ціна оздоблення, меблів, електрики, сантехніки;
 • терміновість виконання замовлення.

У будь-якому випадку вартість ремонту зали в приватному будинку чи квартирі завжди обговорюється з клієнтом.

ремонт гостиной фото

Варіанти дизайнерського оформлення вітальні

При ремонті зали у звичайній квартирі фото допоможуть підібрати потрібний стиль та дизайн Вашої вітальні. Важливо розуміти що, виконуючи професійний ремонт, Ви зможете повністю оновити кімнату, перетворивши її на візуальний акцент усієї квартири або будинку. При цьому головне – коректно обрати оформлення.

Здійснюючи зали ремонт та облаштовуючи його у класичному стилі, найчастіше беруть натуральне дерево, камінь, текстиль.

Авангард передбачає поєднання різних матеріалів, наприклад, пластику з деревом. Такий варіант підійде для людей з неординарними рішеннями та творчим мисленням. Таким чином, зал ремонт у хрущовці звичайного планування дозволить зробити житлоплощу цікавою та оригінальною.

Стиль хай-тек має на увазі оформлення в лаконічних та строгих лініях. При ремонті залу в такому стилі використовуються однотонні елементи (але по мінімуму). Часто встановлюються пластикові предмети меблів з металевими фрагментами.

Еко – найсучасніший напрямок для ремонту залу у Києві та інших містах України. Тут використовуються натуральне оздоблення, дерев’яні меблі, як декор – живі рослини.

Якщо Ви віддаєте перевагу дереву (і оздобленні, і виробам), то Вам підійде стиль модерн. Візерунки у вигляді кольорів, рослин, ажурних візерунків, монтаж вітражних конструкцій – все це є доповненням даного стилістичного рішення. У такому разі не допускається задіяння надто яскравих, помітних акцентів. Навпаки, лаконічні, м’які відтінки – основа модерну.

Предмети меблів та колірне рішення обробки в залі

В незалежності від розміру кімнати не варто захаращувати її великою кількістю меблів та інших елементів. Найчастіше досить дивана, компактної шафи для одягу, меблевої стінки та кавового столика. За наявності достатньої кількості вільного простору можна поставити пару крісел. Між предметами інтер’єру має бути відстань приблизно в 30-100 см.

Головним акцентом вітальні є диван, конфігурацію, параметри якого визначає площу приміщення. Грамотно розмістити всі вироби допоможе досвідчений дизайнер, який зробить кімнату не лише красивою та затишною, а й комфортною для проживання всіх членів родини.

Ще одним важливим критерієм вважається колірна гама: якщо площа приміщення невелика, то краще віддати перевагу світлим тонам, які візуально розширять простір.

Замовивши косметичний чи капітальний ремонт залу у Києві в компанії NewStro, Ви отримаєте грамотне рішення щодо планування та облаштування. Робота радуватиме вас протягом довгих років.

Звертайтеся до нашого менеджера за консультацією, і він відповість на всі питання щодо прайсу, нюансів (складання проекту, придбання будівельних матеріалів, термінів). Телефонуйте за вказаним телефоном або залишайте заявку на сайті.

Потім Вам потрібно погодити час для відвідування фахівця, щоб він приїхав на об’єкт і зробив виміри. Після цього наші майстри розпочнуть виконання основної частини процедур.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оценок еще нет)
Loading...